Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo tak presne ten hnedej to je |-| Neni to teda zadna traga, ale treba balit knizku pouze jednim obtocenim je trochu jako ji nebalit..
Odpovědět
jo asi si matne vzpominam, ze byl asi prusvitnej, ze bylo zapotrebi vicero obtoceni
Odpovědět
Profilova fotka
Uz mas vse nakoupeno, zabaleno, pripraveno? :-N Ja dnes zakoupila zavratne dva darky a jeste mi jich asi pet chybi :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Já nemám pro Kajku vůbec nic...příští týden se na to musím vrhnout!!! Nějaké tipy?
Odpovědět
takze ja nemam ani jeden darek, natoz zabaleny, akorat mam nejaky rozkuchany a snad nejaky na ceste...napecino nic...pripraveno nic, akorat umyta okna a jakz takz uklid, ale to se stejne nadela bordelu...jo a venec mam teda adventni a na dverich...jako jsem tragicka :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jé s timhle jsem si taky hrála, ale pro Kajču asi ještě néé :-| http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.... jako nějak takhle se mám vyfotit :-N , to by mě tam vážně nechali? :-D http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto....
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D majo, nech toho nebo umru smichy :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
nebo takhle: http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.... pekne cela postava :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D taky se tu sama do ticha řechtám :-D A neboj taky nemám nic napečeno, věnec žádný, dárek jen pro Juru a babočku a pro tu nejdůležitější osobu ani.. ani ..NIC :-( Takže kdo je tu tragéd?!
Odpovědět
Profilova fotka
Majo, ty pakoune :-D :-D (to ale neni ta pani... nebo jo? :-x ) Delam si pauzu na piti, tak v rychliku :)) Majo, ja nemela nic male k Mikulasi, malem jsem zkoupila tesco, manza me tam nechal samotnou, to nemel delat :-N No, takze u nas to jsou takove tipy, co jsem uz davala.. Razitka, kvalitni pastelky, modelina, drevene koleje a vlacky, hezke saticky, knizka, stolecek (to nemusi byt ten z ikea, ne?), oblecky na panenku, golfky na panenku (u nas naprosto best :), Lego Duplo, takove mini porcelanove nadobicko s Krteckem - mam tip od kamaradky, u nich totalni vyherce lonskych Vanoc :) verim, ze u nas bude taky, stoji asi 90 Kc, musela bych kdyztak najit obrazek. Teda to neni zdaleka to, co pro ni mame, to jenom co me napadlo :)
Odpovědět
jaka TA pani :-o jdu na ty testa :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Takže nádobíčko mě zaujalo...najdi obrázek :-p ..nemusíš hned...když tak při dalším frťanovi :-p, dále Anýzka už se patlá s modelínou? :-o ..na razítka se podívám ;-) Jo a jak s legem? V tom se nevyznám, ale prej děcka buď úplně mega baví..nebo vůbec, takže jestli máte...kterým začít? Vy máte stoleček? Jasně že nemusí být ikeacký, ale mě přišel nejhezčí a nejlevnější :-N ..omyl! To bych musel koupit ten okolo tisícovky a to mi přijde moc =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Moc dotazu najednou :-D Ozvu se, az dodelam praci, cca pul hodky.
Odpovědět
Profilova fotka
S konvickou je asi drazsi :)) http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2... S modelinou se nepatla - zatim jsem nenasla odvahu :-D Ale urco by ji zvladla, matlat testo ji bavilo :)) chystam se udelat takovou tu domaci "modelinu" z mouky a vody. S legem taky nevim, ale v Bille meli akci na Duplo se zviratky, je to zoo, slon, zirafa, ledni medved.. kdyz nic jineho, postavicky se ji budou libit. Kupovala jsem nejdriv pro kamaradky dceru (o mesic mladsi) a minimalne obal se ji hrozne libil :-D Stolecek zatim nemame, tady neni kam dat. Od tchanovcu jsme ted na nej dostali ticku, takze bude ikea :)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a TA pani. No jako jestli je to fakt ta majitelka uctu? Myslite si, ze je fakt tak silena, aby si dala takovou naspulenou fotku k podekovani? Mne to prijde jako p*del :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak dík, příští týden už musím něco nakoupit. A určo je to ona, má tam i fotku jak jí s kočičkama u stolu kuřátko :-D :-D , jo a je to taky TA paní co má prales u stropu, co už tu taky koloval :-D Tak dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
Konecne jsem pochopila, proc nejsou na fleru prekvapive Tildy.. ony to jsou licencovane strihy, to by mi fakt nedoslo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jo, a Gralinka přidala fotky na blog....takže Jofiel žije..to jsem ráda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mihla se vcera, ukazala talire a zase zmizela.. i s taliri :-( Koukal jste nekdo vcera na Bydleni? Mela tam byt Malina..
Odpovědět
taaak polstar dositej...v lednice se mi vali teasto na 5 druhu..huhuhuuu..zvladla jsem to 8-) TA pani je husta...i jeji moncicaci a prales u stropu..to nebude sranda :-D :-N
Odpovědět
prave jsem koukala a nebyla..byl chlap a delal obyvak. Taky jsem se tesila, mela to na blogu, tak asi priste???
Odpovědět
Ahojte, mam na vas dotaz - mozna budete vedet, kde to sezenu. V nejakem ceskem blogu o cottage/vintage stylu jsem videla takovu misku - plechove srdicko s drzatkem. Asi miska na susenky, kremove nebo bile barvy. Nemate tuseni, kde to bylo nebo co je to za znacku? Dekuji x-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.bellarose.cz/dekorace/tace... Madam Stoltz
Odpovědět
Geniaaaaalni, dekuju moc x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hodis na revanz nejake fotky? :-N
Odpovědět
Toho tacku nebo z bytu? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Bytu a Vanoc :-D
Odpovědět
No neco tam je, postupne pridam, mam ty ruzne fotky rozfrcane po celem disku v ruznych sekcich. Mozna udelam nejake inspiracni album jeste.
Odpovědět
Profilova fotka
Heeej, co to vidim? Gratuluju! :-D Polstarky a prostirani nadherny.
Odpovědět
K tem polstarkum? Ano, obzlaste usit rovne to prostirani byl ocistec :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?