Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
:-D :-D :-D neke :-D jsem myslela ze je jista...H.Zemanova ma v tom casku taky peknou... x-) na miru bych rekla a smetanove bila se zvlastnima uchytkama
Odpovědět
Profilova fotka
Čus dámy : ) Koukám, tady to nějak zamrzá .. že by hoňkou kolem Vánoc, domácnosti, dětí ..? :-p Dnes jsem se dokopala natřít rámečky.. a přenést si střihy na látku .. Maličkej šel na noc k babí .. Tak snad dodělám i nějaké ty resty .. :-) A možná snad i zmáknu nějaké to cukroví :) V albu konvička z aukra :)
Odpovědět
Profilova fotka
Obli, konvička je krásná x-) Teď jsem si vzpoměla, že Jofiel slíbila nafotit svůj přetřený rámeček s Cimrmanem =-) Nu, asi toho má teď hodně na seznamu :-D =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maji, děkuji .. též z ní mám radost x-) V reálu je ještě hezčí .. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na kolik vyšla? My jdeme "spát", tak se odmlčím :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Chtela jsem delat bananky, testo mam udelane od pondelka. Mama mi mela pujcit od tety mlynek na "maso", nakonec tata privezl nejake udelatko, co pry kupovali pred dvema roky a mama na to zapomnela... hm, umyla jsem to, naladovala testem, drahy muz to jednou zmackl a udelatko uz neni :-N Je na tom cedulka Penny 149 Kc, to se asi neni cemu divit...
Odpovědět
co jeste delate za cukrovi?
Odpovědět
Profilova fotka
Mam pernicky a testo na linecke a bananky. Jeste se chystam na rohlicky a kokosky. A zbytek podle casu a nalady... Jo a z lineckeho kosicky.
Odpovědět
Profilova fotka
Fajn, ze jsem sehnala balici papir, presne jaky jsem chtela. Ovsem proc mi nikdo nerekl, ze je pruhledny?? :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Je tu neeekdooo?
Odpovědět
Profilova fotka
já .. :-)
Odpovědět
ja ne :-x :-N (bohuzel |-| )
Odpovědět
Článek se načítá
zijete???? :-D ja cely den uklizim sedim doma a pak tu zvoni drahous a privezl mi jako darek dum pro panenky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdar, jsem doma :) Sem zas jednou udelala kauf.. zasla jsem v Lipe do bazaru/zastavarny, kdyby nahodou... no hned u dveri stos vyrovnanych silnostennych :)) 6 kusu hlubokych v dobrem stavu za 60 Kc :) No nedonesla jsem je domu vsechny, jeden neprezil 8-( Neprezil ridice mhd, ktery musi fofrovat asi na svacinku nebo co a nemuze pockat, az usadim batole a nekde se chytnu ]-(
Odpovědět
tyvoe, gratulírn ;-) Tomu rikam kauf
Odpovědět
Profilova fotka
Jeste by me zajimalo, kde se kupuji takove uplne bile bez sebemensich skrabancu :-N
Odpovědět
ty se nesezenou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vsad se, ze Jof je ma :-D Na aukru sezenes, 90 Kc za jeden + postovne min. 60 Kc :-x Kamaradka ma taky jako nove po sve babicce...
Odpovědět
Profilova fotka
Vyhrala jsem :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jof, ty uz se s nami nebavis? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ene, na čem makáš? já čumím na ikea stránky, zítra tam hned ráno s mámou a Karolkou jedeme, tak kdyby jste měly tip, co tam nesmím nechat tak pište ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Balici papir :)) Ale bacha, je mirne pruhledny :-D Makam tak poruznu.. vcera jsem mela velky uklid, coz jsem si uvedomila az dneska, potrebuju dodelat web, to mam tak do pulnoci co delat.. v lednici mam testa na cukrovi a nemam je jak delat, holt musi jeste pockat. Planovani na prazdno musim zatim odlozit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky ..
Odpovědět
kterej papir z Ikea je prusvitnej? Chci takovej tan uplne obyc hnedej
Odpovědět
jako to je fakt trapny s tema fotkama... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Kampak se nám ztratily fotky? :-. Já se vrátila z Ikea, ale moc se to nezdařilo, jela jsem hlavně pro stolík pro malou, ale mamka mi ho rozmluvila, byl takový jakýsi vratký, takže dnes musím vymyslet nějaké jiné dárečky pro Karolku, ani křídla na stromek už v baumaxu neměli :-( Takže jsem koupila jen drobnosti, člověk by jednou utrácel a nic nesežene :-N Balíček pro Ene a Jofiel jsem ráno stihnula odeslat :-), doufám, že bude něco k upotřebení :-N Koculí, já jsem koupila tenhle papír, průsvitnej není, a z Ikea family kartou vyšel jen na 19,- http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro...
Odpovědět
nase fota neodpovidaly pozadavkum...bejt tam pres celou fotku oblicej a nic jinyho s nikym jinym...malinko nechapu na cem to tady bazirujou :-S ..ja mam v merku tyto, uz jsem jednou mela: http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro... uplne obyc.
Odpovědět
Profilova fotka
v tom případě nemám žádnou fotku, sama se fotit neumím..a taky by jsem vás mohla zastrašit :-| ty jo 8 m papíru, toho jsem si ani nevšimla =-)
Odpovědět
jako s tema fotkama je to vazne trapny...nechapu
Odpovědět
tak se jdu dokopat udelat testa na nejaky cukrovi a dosit polstar, vanocni to dar :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?