Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
fota bozi, holcicka krasna...a ja mam taky prani fotovy |-| Ja chci vyfotit pana morcina :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyz ja jsem si ani nekam zabalila backory, nemuzu je najit :-N :-D :-D
Odpovědět
cha, tak na to obetuj ty jedny fusky, pak si je zastupnes, pri dlouhejch zimnich vecerech ;-) Jof, konferencak mocinky hezekej...dle vzoru Jeve, styl bananovych krabic prehozenych fesnou latkou ;-) a pak ze nabytek je drahej co :-D . Fakt moc hezky, ta latky je taky fajna..Jo ja letim vytahnout ty marokanky at z nich neni uhli :-o
Odpovědět
malina byla v bydleni...
Odpovědět
Profilova fotka
Jeee, ja na ni zapomnela... mam si to pustit? Teda jako jestli tam bylo neco zajimaveho pro me :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marcelka :-p byla móc šikovná...sice ještě nepeče...ale už jsem svlékla truhlu s ošklivého kabátku, jupíííí, ale mám zmrzlé nohy na kost :-N Vyčistla jsem i sklíčka ze starého lustru, co jsem dostala od tety...budu z nich dělat ozdoby :-) dala druhou pračku a teď jdu zabalit Jofince MB....no néni ta Marcelka šikovná....pohlaď si hlavičku...táák :-D
Odpovědět
je marci, ty jsi sikovna..taaak hladime... x-) Hodna holka...hodna a sikovna...co sikovna, nejsikovnejsi pletarka misticek ;-) No jako me se celkem libila tapeta, a sv.seda vymalba, jinak nic moc pro me...kolonialni styl s africkymi doplnky..jako udelala to pekne, to jo, prokouklo to, sladila to...
Odpovědět
Profilova fotka
Mam zabalenych asi 12 velkych pytlu a skoro hotovou loznici, zbyvaji tam uz jenom Anezky veci a knizky. Vas to sice nezajima, ale jsem proste taky sikovna :-D (sem toho mozna mohla mit jednou tolik, ale co uz :))) Akorat ze Anezka usnula u prarodicu v pet, takze muj plan, z epujde brzo spat a budu balit obyvak jaksi pada 8-(
Odpovědět
Jé Jani, ty jsi taky tak sikovna holka...taaak poplacame po raminku...pašák....pozvu si te az nekdy budu balit, jo? Kdyz jsi v tom uz zbehla.... A Dorinka je taky sikovna, upekla ty potvory bez znamky uhli..a ted zehli poctivne...Hodna holka :-D Kdo dalsi je na rade :-D ???
Odpovědět
Profilova fotka
jéžiš, my jsme dneska ale ták šikovné, že to není ani možné, teď bych si dala ty marokánky :-)
Odpovědět
Pro cedulkarky :-) http://meandaliceskyltar.blogspot.com/
Odpovědět
Profilova fotka
Obla, koukala jsem na domky. Si představ, že ani nevim, kde jsou Záhořany a to jsem kadaňská .. |-| :-) Jo kočul, cedulky hezký. Dobrá inspirace. Jinak nevíte kde sehnat taková ta písmena? Ve dřevě, v bílé barvě (vyrábět je nebudu :). I když kovový se mi taky líbí. Třeba na zeď, či jen na poličku. Zkoušela jsem to na e-bay, ale nabídka nic moc a nebo fůra peněz...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Mony, az to zjistis, tak dej vedet :-D :-D Jenom na bellarose maji kovova - tri za sest kil :-p
Odpovědět
Profilova fotka
to je dost, vydřiduši jedni ;-) Na e-bay jich pár je, ale ceny jsou podobný :-(
Odpovědět
na fleru jsem je videla, ale nic moc..myslim ze z nejakyho sololitu ala buk :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Mno, vidim, ze to fakt nestiham :-N
Odpovědět
huš huš, jit balit nekoukat sem :-D :-D :-D
Odpovědět
a já si chtěla jít vyklááádat! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
hledám zase nějakou panenku pro babi, no a kukněte na co jsem narazila...ten popis :-o http://www.aukro.cz/item848128458_za5...
Odpovědět
mazec :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nemáte nějké inspirační fotky na ty ozdůbky ze skleněných cingrlátek, nic mě nenapadá =-)
Odpovědět
jake cingrlatka? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Panenka dobra, no :)) Ted jsem se vratila z uspavani ditete :-| Manza je nejak nakrapany, ted i ona, ma rymu, snad to u toho skonci :-(
Odpovědět
.. číčíčíííí prasečííí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mám cingrlátka z lustru (kytičky, krystaly, kapky) a chci je dát nějak na drát a udělat z nich ozdoby na stromek :-N
Odpovědět
Profilova fotka
babky, kde jste, už mi nemusíte hledat ozdoby, já nějaké najdu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem, dobrá, jsem dobrá .. právě jsem objednala dárky pro neteře, synovce.. x-) A dokonce uskutečnila mou první objednávku na fleru :D A už mám i nápad, co tchýni k narozeninám a mé sestře k Vánocům. Jo, jo, jo !!!
Odpovědět
Profilova fotka
jsi vážně, vážně dobrá :-) Teď si uvědomuju, že už mám taky asi všechno nakoupeno :-o Jen musím mému drahému choti připomenout, že by mohl koupit něco i mně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jako jsem z toho v pr.. valí se to na mě, valí .. chci nechat neteři vyrobit naušnice s Marge Simpson.. právě na fleru .. tak jsem poptala asi 3 lidi a čekám.. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak mně ježíšek od drahého přijde prý dnes.. jelikož to byla páka a mé vysněné.. nedovolím si ceknout už ani o ponožky.. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?