Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
Ma to na blogu :-D Kdyz nevidim fotku, tak nemuzu urcit cenu :))
Odpovědět
já tu do alba hodím fotku neteře, tak snad ji hned nesmažou.. je to zlatenko, tak se musim pochlubit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
enouši, ty mě chceš nachytat, jednou si to tu psala, že dvojportrét děláš za..?(nemůžu to najít 8-( ) Tak nezlob.
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, ale podle toho, jaka to bude fotka. Dvojportret nemuzu uplne zarucit, ze stihnu.. kdyby to bylo A5, tak jo..
Odpovědět
Profilova fotka
Hele tak to pošlu, ale když mi nepošleš číslo účtu, tak to pošlu tvé mamce na adresu....a to bude pěkně trapný :-S
Odpovědět
Profilova fotka
No jo furt :) Ehm, tak uz mam upecene kure, pece se mi rybizovy kolac... a zbalene mam jenom povleceni.. Nebavte se se mnou, ja pak nic neudelam! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
máš to v mailu, my jdeme spát |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Je perfektni, malem jsem si ucurla :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Neter taky :)) Hele, neni Maja tvoje segra? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
co? Proč? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Oboum holkam ty radasci sviti z oci :))
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem magor, ale fakt totální .. Od rána jsem pekla cukroví (dva druhy).. pak jsem upekla bábovku, uvařila čočkovu polévku, zadělala na knedlíky, udělala hovězí na česneku, k tomu špenát, pak jsem uvařila knedlíky a teď už dělám druhé těsto ..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
zato ta tvá je učiněnej anděl :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kucharka a magor jsou dva ruzne pojmy, ne? :-D Magor jsem ja, jak jsem prave zjistila od Maji, prej se dneska uz ponozky nezasivaji :-N =-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Co to sem píšeš, teď mě všechny sepsujou, že zašívají. :-D :-N Ale magor jsi, jen co je pravda, máš se pakovat a ne štupovat fusakle!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Uz mam nahodou vyklizenou skoro jednu skrin :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já zašívám maximálně mladýmu punčochy, když si na nich od něčeho udělá oko .. tak to zatáhnu .. jinak vůbec. Ale znám případ jedné paní, co štupuje i oka na silonkách :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kdo uklidí tu kuchyň..? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No co.. ja ted teda asi troje silonky vyhodila, ale nerada! :-D :-D Vite, proc ma od zitrka snezit? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já nosím jen silonkové ponožky a podkolenky ( ne do sandálů ke krátké sukni).. příležitostně .. jinak vůbec .. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Uz kupuju jenom samodrzici puncochy, vyhodu to ma tu, ze se da vyhodit jenom jedna a druha ti zustane :))) (ale stejne je zasivam, pokud nejsou moc.. :-N )
Odpovědět
Profilova fotka
Jani.. Nemáš se pakovat?! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyz mi to nejak nejde :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Máš se těšit, ne dělat to, za trest.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.sreality.cz/domy-a-vily/pr...
Odpovědět
Profilova fotka
To ma potencial :) Kupujete? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.sreality.cz/domy-a-vily/pr...
Odpovědět
Profilova fotka
Ukecat k tomuhle O..? Nikdy :D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Donesla jsem si dalsi krabice od brachy a jdu zehlit :-N Myslit, ze to do soboty stihnu? :-D
Odpovědět
:-D Jani nemas se jit preci jen balit :-D Do soboty doba kraticka :-D Fiiha vy jste toho zas sepsaly...pecu marokanky, tak musim rychle ,nebo to zas spalim, coz se mi pri vas jiz nekolikrat stalo :-N Ja teda taky nezasivam fusky, nosim je s dirou :-D Nee sranda :-D . Jdu zkouknout fota
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?