Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj :) Koukněte na fotky, sice se to pomalu načítá,ale některé stojí za to... http://www.penzionvpolich.cz/fotogale...
Odpovědět
Profilova fotka
koči, tedy ty sis dopřála, ta terina je úchvatná.... všechno je super x-) sylvi, krásná fota x-) ale ty nám máš taky co "říct" Vaše bydleníčko bude taky jistě skvostné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Koci, bezva ulovky, fakt krasny. Dneska se snad pustim do dodelani nepeceneho cukrovi - neni brzy, ne?
Odpovědět
mně se teda nechce vůbec nic.. :-N :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Mne taky ne, ale musim, casu malo... Joo, ze te tu vidim, nechystas se do ikea?
Odpovědět
Profilova fotka
já budu péct zítra..není to pozdě? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Zalezi co :-D Mam pernicky, co jsou mekke do druheho dne, ty bych klidne napekla. Ostatni nevim :)) Chce to hodne vlhkou mistnost, aby to zmeklo. Jinak ke svicnum, v Nanunana nebo jak se to jmenuje maji ted zlevnene svicny s patinou. Sem tam ted jeden koupila z 210 Kc zlevneny na 60.
Odpovědět
Profilova fotka
budu dělat jen linecké pro Jirku a bebe pro mě...hotovo!! něco dostanu a malou krabičku koupím :-N , kdyby někdo přišel..stejně budeme furt v tahu...já to fakt letos nehrotím.
Odpovědět
děkuji vsem za pochvalu ulovku :-) ja nepeceny delala vcera, neb me zbyl krem a tak jsem do toho svihla mlety piskoty, mlety orechy, zbytek kokosu, zredila jsem to rumem a koule jsou v richtiku ;-) takze neni pozde ani brzy :-D ..ja to mam na balkone v krabickach a v jeste v igelitce, ale mame zasklenou lodzii, ale tam se to krasne ulezi.. Jo a kde je Nanunana?
Odpovědět
Profilova fotka
Nevim konkretne v jakych obchodacich. Poprve jsem ji videla v Drazdanech, pak ted od listopadu v Usti v novem obchodaku, urco bude i nekde v Praze a snad v Brne..
Odpovědět
http://www.home-dekor.cz/kosticka-se-... pro milovniky domacich zvirat a kosticky :-) , ale maj i jiny krasny x-)
Odpovědět
taky hezky x-) http://www.home-dekor.cz/ludvik-xiv/c...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tahle zvirata jsou uz i na me moc :)
Odpovědět
me to prijde roztomily :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Roztomily jsou ty polstarky s prasetem a kravou :-D Musim jit zabalit darek a jdeme slavit tchana narozeniny. Furt mam pocit, ze mam takove prace, co bych delala radsi.. |-|
Odpovědět
ja bych si klidne poridila takovou chnapku s kravkou na kanafasu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja bych ji poridila Anezce do kuchynky :-D
Odpovědět
co v Ikea? u HD nebudu uz objednavat nikdy nic ani kdyby měli zlaté prase za korunu ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jak to?? Aale.. sem se odhodlala ke stolecku Anezce a uz je vyprodany, od unora konec prodeje a posledni kusy maji v Brne 8-(
Odpovědět
přes dva měsíce topi moje peníze, nebyli mi schopni dodat zbozi, pak kdyz jsem po mesici bez jejich reakce volala tak rekli ze nevi jestli bude a kdy, same vytacky, pak po dalsi urgeci poslali mejl, ze nahradni zbozi co jsem si vybrala prave posilaji a kdyz jsem jim ted volala, kde teda zbozi je, kdyz ho 27,mého posilali tak se vymlouvali ze asi jsem chtela neco jineho nez toto a tamto.. a ze na mejly neodpovidaj, ze maj frmol ]-( tak at mne nestvou ! Pres dva mesice prutahu a porad nic, nemam zbozi, nemam penize a kdovi kde je nadeje kdy se neceho z toho dočkám ]-(
Odpovědět
uuufff, diky za reference jofi...uz jsem si tam malem neco objednala(kravky ne :-D )ale nastesti jsem na to pak hodila bobek... Jo, to me taky presne napadlo ze by se Anezce do kuchynky hodila :-) Mam desnou rymu, neustale me tece z nosu voda, je to priserny..oci opuchly, pusa opuchla, nos odrenej...nevite co na to? Necejtim ,nedejcham, necitim chut jidla ]-(
Odpovědět
ja zase nechci malovat čerta na zeď, třeba je to náhoda :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Cukrovi jsem zaokrouhlila na 10 druhu a staci...
Odpovědět
Profilova fotka
:-o :-o to fakt zvládnete sníst, my to minulý rok vyhazovali, což mi bylo líto, takže možná proto to tento rok nehrotím :-N holky zkusíte najít v tomto pokoji nějakého předvánočního ducha? :-D Mě se to nepodařilo =-) http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto....
Odpovědět
Profilova fotka
Ja uz se na to klepu, az to budu moct vsechno beztrestne sezrat! :-D Obvykle to jime do unora, ale letos delam po jedne davce, tak to zmizne rychle, pocitam, ze do tri kralu vymetyno :)) Loni bylo asi 17? druhu :) Asi ten cerveny koberecek pod taburetkou? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já tipovala ty skřítky :-D , ale vážně tam nebude něco v pořádku, jak sem se dívala na celé album, tak jsem o tom přesvědčena, proto si z paní už nebudu dělat srandu :-x ...Ale v těch kokocinkách musí být peněz: :-o :-x
Odpovědět
Profilova fotka
To budou darky od vnoucat, ne? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
to by asi pod každým neměla cenu :-x nebudem to řešit, hlavně že je paní šťastná :-N V sobotu nemáš prodlouženou večerku?
Odpovědět
Profilova fotka
Nasi uz odpadli :-N Musela jsem dodelat praci a nahore nam nejde jiny program nez CT, takze manza kazdou noc somruje u jejich televize :)) Toz ho tu samotneho nenecham, ne 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
a jak vypadá prácička pro mně?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?