Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
No .. hlavně, ať to dopadne :)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, díky za tipy, už jsem byla v jednom obchodě a tam neměli ani červostop, který potřebuju, holt musím zajet do města! A nevíte náhodou na kterých "našich" inspiračních stránkách byly takové ty komody bíle natřené s nápisama? Nebo jestli jste viděly nějaký nábytek bíle natřený kde tak dřevo prosvítalo, tak to sem prosím hoďte :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ma to i ikea, ale to asi nehledas :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.aukro.cz/item855496575_sta... http://www.aukro.cz/item855361403_hrn... skoda toho zlata :-( http://www.aukro.cz/item857181503_kra...
Odpovědět
Profilova fotka
Mame tu pozdvizeni, po ulici se tu prochazi neci ovce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
..vyrazily do Betléma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D Akorat nevim, proc stoji u nasi branky a cumi do dvorku - tady se jezisek neceka, tady byl pred dvouma rokama! =-)
Odpovědět
čau baby, tady to nějak tuhne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hele, jof, už sis počtla v nesmírně cenné knize o manželství? :-D A vím, že víš kde jsou bílé komody, tak mě netrap a hoď link ;-) Protože moje komody mohou být luxusní kousky...když je nezmrším :-| Ale potřebuju malinko popostrčit, s tou bílou.
Odpovědět
děkuju moc, nechám si to na dlouhé zimní večery :-D jaké komodyy???
Odpovědět
Profilova fotka
je to starý salát, ale putovní kniha, dal mi ji taťka před svatbou, ze srandy, že jsou to velmi důležité otázky a odpovědi ohledně manželství, které musím vědět :-D A ty jako skoro novomanželka bys to taky měla všechno znát :-D jednu komodotruhlu mám v albu a druhou jsem tu dávala odkaz z Aukra...už na obou intenzivně pracuji :-)
Odpovědět
cau zensky...tady to tuhne jako teploty venku..tady mame zimu, zimicku, rano -11, brrr. Nebo to bude asi tim predvanocnim stresikem coz :-N En, co vouce?Jeste je za brankou? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hele, otázka do pranice...kdy strojíte stromeček, všimla jsem si, že na MMB už někteří mají nazdobeno =-)
Odpovědět
http://bydleni.marianne.cz/clanek/111... hezke x-) my vzdycky na stedry den dopo. ted tak 2 roky asi den predem...Ale na druhou stranu proc si ho poradne neuzit, ze jo :-)
Odpovědět
taky jsem čučela na MMB baby bláznivééé :-D .. ježíšek u nás zdobí na štědrý den .. mmch. ted jsem poslala manžela pro stromek, už je dvě hodiny pryč a třikrát mi volal že nemůže žádný hezký najít, že mu to pak prej vyčtu, že ho nebudu moct vyfotit do blogu protože nebyl dostatečně vintage :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
chápu, má proč se bát :-D My právě taky zdobíme na Štědrý den, tak jsem se chtěla zeptat, jestli je to běžné nebo jsem divná já. Už mám hotové skleněné a korálkové ozdoby, ale není mi jasné jak to bude vypadat na stromku =-) , trochu se toho bojím.
Odpovědět
já jsem mu řekla, že aj když koupí koště, tak že je to šumák, ať koupí, co se mu líbí ale on se furt bojííí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vovci odchytil soused, prej tu beha uz tri dny, nikdo se k ni nehlasi, tak uz ji ma v chlivku :-D U nas se taky zdobil stromecek na Vanoce rano, ale docela uvazuju, ze bych ho letos nazdobila v noci a Anezka pak prijde rano a bude stromek hotovy, z toho by mohla byt spravne paf x-) Dneska jsem to nase kostatko taky videla, a neni to koste, je to hezka akoratni jedlicka x-) (za stovku, nekupte to :-D ) Co budete davat na spicku? To mi nejak letos neni jasne =-) Jo a dneska jsem makala na byte a nafotila jsem vam ho, tak se podelim, kdyz se mi to povede - at mate predstavu :-D
Odpovědět
jojojo, sem s nim :-D
Odpovědět
jedlicka za stovku? Mazec :-D ja mam na spicku takovou stribrnou hvezdu jakoby z plechu, ale asi ju nedam a dam tam jen maslu :-N :-p
Odpovědět
Profilova fotka
To vis, protekcni :))
Odpovědět
Enouši, opovaž se kočičkový plakát strhávat ! Luxuuuus! A ta tapeta za ním x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pozde, kocicky uz jsou v kontysi :-D :-D
Odpovědět
nééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak uz mam NOVOU adresu a mam presmerovani ze stare, takze by mi melo prijit vse. Otazkou zustava, proc jsem tam dneska nevyzvedla postu :-N
Odpovědět
já ti posílala jako Májuli, takže to už beztak dva dny leží na poště :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Au, presmerovani jsme delali vcera :-x
Odpovědět
no en, luxus..krasa stiha nadheru.. :-D je to tak osklivy az je to hezky :-D jak se to bude hezky bourat a vyhazovat a skrabat a atd...hmmm x-)
Odpovědět
staci ze se dojdes na postu zeptat, ne? jsem se dnes zdesila.. pani na přepážce na poste mne videla u dveri, zalezla, pak dosla s balikem a zubila se.. driv nez jsem donesla listek a vytahla obcanku.. a sakra.. fakt to vypada divne, kdyz si na tak velke poste v Brne pamatuji jmeno :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Copak ti prislo pekneho tentokrat? :) Uz jsem dlouho nevidela zadny novy ulovek :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?