Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
Jak to delate pres svatky s rodici? Loni jsme byli sami doma, ale ted jak jsme u nasich, tak druzi rodice asi budou prskat, kdyz k nim na Vanoce neprijdeme aspon na chvili :-| Bracha jezdi s rodinou den predem, dovezou darky, vezmou si darky pro sebe, posedi a odfrci. To se u nas asi taky neujme, chtela jsem zitra jeste jit bourat spajsku do bytu a tchanovci asi budou chtit videt, jak si Anezka rozbaluje darky :-( A 25. ma zas narozky, to uz vubec nevim, kam se vsichni naskladame, u nasich je to dost stisnene...
Odpovědět
Profilova fotka
Dostala jsem od manzoveho nejvyssiho sefa balicek L´occitane en provence =-) =-)
Odpovědět
ja taky pichala... :-D bilej s cervenyma puntama..a pichala jsem paratkem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ene, na Vánoce rodinu neobjíždíme, až druhý a třetí den po. Nenecháme si přeci ujít novou pohádku :-) hele, s dárkem od šéfa je to k zamyšlení, jestli tedy neposílal dárky všem manželkám?!:-D Kočulindo, doufám že se píchačka povedla :-N , ale kde je foto?! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
My nepícháme.. né, že bych nepíchala ráda.. bohužel ho nemám po ruce ... tedy pol. věnec ;-)
Odpovědět
:-D koho jineho elisko :-D koukate na primu? Vanocni klasicka z anglie :-) x-) maji, ja pichala jen do pulky, zatim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A to my zas pichame a venec nemame :-N :-N Majo, no z manzelek mozna dostalo jenom takovych tech top 5.. a pak ja omylem :-D Ty blaho, co ja budu delat s penou do koupele za petikilo? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Dorko .. :-o :-o :-o SPROSŤAČKO .. :-x :-x :-x :-D En.. dej jí nám, my jí využijeme.. my máme sprcháč :-D mně je takových dárků vždycky hrooozně líto .. :-| Si říkám, jak si ten někdo dal práci.. a já to nakonec ani nevyužuju .. i když co si budeme povídat .. s 12ti letou whiskey jsem caviky nedělala :-D
Odpovědět
čau píchačky :-D už je to za dveřmáá! Zítra hodím to koště na stojan ať odpočívá a možná se na zdobení v noci vrhnu, ať má manža překvapení :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tesim se, az ukazete fotky stromecku x-) A hrozne se tesim, az budu zitra zdobit, jestli se mi to povede, jak to vlastne dopadne, sama nevim..
Odpovědět
Profilova fotka
není čas na hrdinství....jde se uklízet :-S 8-( Co deláte vy, baby, den "před"???
Odpovědět
Profilova fotka
Myslela jsem, ze pujdeme likvidovat tu spajsku, ale manza se netvari, ze by dneska chtel jeste neco delat :-N Ja to mam jednoduchy, odvezu ditatko ke druhym rodicum, mama mi tady uklidi a my muzeme s manzou vypadnout ven :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
:-p ale to je nespravedlivý!!!!§§ :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj, sak se taky nezastavime :) Uklid je aspon vanocni, ale stare tapety jsou antivanocni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.. kluci jeli nakoupit ještě maso .. Já dodělala jeden z dárků pro naše.. teď jsu na prádlo .. pak vysát, k ségře odevzdat nějaké dárky, co u mě má .. Pak douklízet ten zbytek.. jet ke tchánovcům, dodatečně tchýňce popřát .. pak domu .. Ondra bude dělat salát, já chci ještě udělat vosí hnízda, obalit řízky.. no a večer balit dááárky :) :-D Slušný program ..
Odpovědět
Profilova fotka
já právě udala dítě, tak nic už nepište, ať mě nerozptylujete :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Toz mi jedem shanet oblozky na dvere :-D
Odpovědět
já se probudila v deset, zapla si pohádky, dala prát pračku. Pak telefonáááát s Eliškou, snídaně a teď povyřizuju pracovní mejly z domu. Pak finální doladění úklidu a jedeme rozdávat dárečky těm co je potřebují víc než my dva a nakoupit ovoce a zeleninu. Večer dodělám ty vanilkové rohlíčky a hodíme strom do stojanu .. a jdeme koukat na pohádky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aby to nebylo Maje lito, jdu nahlasit, ze mama odjela za tetickama a babickama a uklizim ja :-D Uz jsem i nove potahla gauc, hec :-D To je tak, kdyz clovek sili se sladenosti na Vanoce.. toz mama nakoupila elasticky prosteradla u vietnamcu a ja je navlikla na gauc :-D Nebyt toho, ze je kazda barva odstinove uplne jina :))) tak je to celkem ok :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Kdo nema, maji jeste ruzickovy potah na prkno! http://www.tchibo.cz/is-bin/INTERSHOP... Je uzasnej x-)
Odpovědět
http://www.tchibo.cz/is-bin/INTERSHOP... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jof, bereš mi myšlenky... ted na ten stolek koukám. ;-)
Odpovědět
ahoj, ahoj..ja taky makam od boziho rana, ale procitam vas, to zas jooo :-) koukam z fotek pripravy vrcholi vsude..majo hezka fotka cukrovicka, hned bych se zakousla, obzvlaste to linecke vypada krasne vypecene x-) jak z reklamy x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja uz se klepu na to strojeni skoro vic nez na zitrek :)) Uz aby to smrade zapadlo do hajan :-x
Odpovědět
:-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dík, koči, to se mě jednou povedla fotka :-D začínám cítit celodenní běhání, takže se bojím, že okolo deváté, kdy plánuju zdobit, budu hotovka a neužiju si to...proč to musí být každý rok takový shon?! :-| Já vím...protože si to neumím časově rovrhnout!
Odpovědět
a já ani rohlíčky nestihla 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Hotová polévka .. věci na salát .. jakžtakž uklizeno .. zabalené dárky pro drahého .. no a už jen vytřít .. uklidit pak kuchyň po salátu .. a teď mi došlo, že nemám prostírání !!!! Ani ubrousky.. Takže až dobalím dárky.. vytáhnu nejspíš ještě stroj .. :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Elí, ty jsi nezmar :-o Skřítek už nám spí, nechybělo málo a vytuhla jsem taky, zato ještě nemám doma chlapa aby mě přinesl ze dvora stromek :-. , vše jde podle plánu :-N Hele proč nemůže být ve vánočním albu vánoční cukroví? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kluci dělají salát .. ježiš .. to je sladký .. Ondrášek pomáhá .. už mi ukápla slza .. a nebylo to z cibule .. Zpíváme si u toho koledy.. zachvilku ho odlákám na koupačku .. pak honem do postele.. a až usne.. šup balit dárky.. a vymýšlet, jak s prostíráním .. =-) :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?