Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
Se omlouvam, ale tuhle fotku sem musim dat, mam z ni dost :-D :-D http://www.modrykonik.cz/album/view.p... Jinak si tam tak naznakem muzete prohlednout, jak ted zijeme :)
Odpovědět
Profilova fotka
Proč by nepřežilo..? Máme ho ještě níže celou dobu a zatím bez úhony.. akorát to umí zapnout, dát CD/DVD a vypnout, když mu řeknu ,.. jinak si toho nevšímá .. resp. nikdy žádná nehoda.. doposud nerozbil nic .. =-) A to je to rarach.. Tuny DVD a CD jsem uložila do krabic .. a je to uklizeno v příborníku, zbytek v "bordel" skříni na chodbě .. taktéž v krabicích. ;-) Jinak dnes ke mně mlaďas přišel a říká mi "Maminko, budeš natírat? Můžu s Tebou?" (ne nebudu) "A šít?" :-D :-D :-D Tomu říkám deformace.. Anežka je krásná .. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No pravda, tady si toho taky nevsima, pokud ji nekdo nerekne, ze se jde neco poustet.. Mam ale nejake bloky k mensim mimcum, kterym to jeste nejde vysvetlit :-S Anezka to tu jinak kosi vsechno.. pocmarala propiskou zed a ram zrcadla - takova konina ji doma nikdy nenapadla. Dneska durch pocurala calounenou lavici, prestoze pliny nenosi od leta.. Mame nekam ztratila hreben a pilnicek na nehty. Pianko, ktere jsem pred mnoha a mnoha lety dostala ja a hrala si tu s nim ostatni vnoucata, uz taky rozlozila... Desim se, co bude dal ]-( Dekujem :) Ondraskovi ta kosile taky desne sekne, uz jsem koukala prve :)
Odpovědět
a mojemu Marlenkovi to taky sekne a vánoční dárek si taky náležitě ,,užívá" :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
En, no .. záleží na tom, jak to máš uložené ale ono se fakt není čeho bát. K nám děti chodí často .. od miminek až po různě velké .. a zatím nikdy nic.. ;-) Není třeba se tolik bát. Stačí jen zabezpečit kabely, zásuvky.. ;-) Anežka má nádherný kukuč a vlásky.. je jako panenka, fakt.. v pubertě budete mít nejspíš co dělat :)) Kaji.. uka Marlenka....... :-) Jdeme odevzdat dítě prarodičům a objíždět bazary :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jestli bude jako ja, tak v puberte bude pekne osklive kacatko :)) Ale strategicky to vidim jako dobre :-N :-x :-D Jdeme taky odevzdat ditko a mimo litani k bytu si treba koupim k narozeninam pracku nebo neco takoveho :))
Odpovědět
a kdo má rád bílý porculán, ať se přihlásí ! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tady tady tady! x-)
Odpovědět
no aspoň že někdo :D
Odpovědět
jsem si dala do alba porculán ve kterém zrovna nic nemám zasazeného nebo tak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To je kraasny! x-) Manza tohle duverne zna a pri mem zkoumani 153. bile konvicky protaci oci :))
Odpovědět
kujůůůůů x-)
Odpovědět
Článek se načítá
:-) :-) jsem tam přidala i ,,srdeční záležitosti" :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je to nove vymalovani za tim? Porad jsem premyslela, co je na te fotce tak krasneho, a ono to tak genialne odrazi pozadi x-)
Odpovědět
nene, to je skříň s černou stěnou ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To sedivy je cerna? :-D To je dobry, fakt to vypada dobre. Honi me mlsna, safra..
Odpovědět
děkuju :-) mně honila mlsná tak jsem začala užírat dekoračku.. perničky ze srdíčka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem do sebe par pernicku ted kopla :)) jsou desne mekoucky, uplne se rozsypaji x-) Musim vytahnout manzu do antiku, snad uz s praci konci a jedem nebo uz se ukousu..
Odpovědět
ja chci taky do antikůůů ! Ono v Brně je toho dost, ale všechno daleko a manžislav je nemocný a já nemám řidičáák :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Je, ja myslela, ze mas, kdyz jsi psala, ze splacite dve auta. Ale ono je to jedno, ja ridicak mam, ale taky nejezdim :-x Proto jeste trcim doma 8-( Statikovi jsme volali, muze az v lednu, a asi to bude vazne balik za jedny pitomy dvere :-S
Odpovědět
splacime, ale oba řídí manželislav ( jedno je osobák, jedno firemní dodávka ;-) ) Já se bojím, že bych pak strašlivě utrácela za naftu, si raděj ten řidičák ani nechci dělat :-p |-| Statika jineho!
Odpovědět
Profilova fotka
Se obavam, ze jiny bude chtit 3x tolik, s timhle se manza aspon zna :-( Ja se zas bojim, ze by na moje utraceni nestacila ani pojistka na to auto, pac bych furt do nekoho bourala :-N
Odpovědět
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kaji .. je to náááááááááááááádherné x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dítě je u babičky, my objeli zdejší veteš .. a nic |-| Tak jsem si koupila nějaké kokotiny v Jysku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a šiju si gg prostírání : :-)
Odpovědět
uka prostírání ! / knihovna bohužel nebude na porculán, ale na knížky :-( :-D /
Odpovědět
tak jsem hodila do alba verzi s knížkama.. co vy na to?
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.aukro.cz/item862678139_mis... :-)
Odpovědět
tahle mísa tam visí už asi 3 měsíce a nechce ji slevnit a nechce :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?