Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
ta cena je vysoká, ale je krásná. Škoda no...
Odpovědět
Profilova fotka
Kaji, knížková verze ješt o moc lepší !!!! Mony, koukám tu mísu na ovoce už viděl každý .. :-D Za ty prachy nebrat.. Já si už došila i dáreček od Kajenky.. štve mě, že nemám bílý potah na sedačce .. |-| Teď jdu uklidit ten bordel po šití, hodit prádlo do pračky, vyndat nádobí z myčky.. a pak využijeme s drahým volného večera.. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, ta misa je tam mozna jeste dyl.. Knihovna je i s knizkama stejne dokonala x-) To mas nejakou delanou na miru, nee? :-N Hlasim, ze jsme dopadli stejne jako Eliska. Antik zavreny, tak jsem si koupila kokotinky v Jysku :)) Eli, jake ty? :-D
Odpovědět
No skoro jo, ať žije Ikea :-D takže jsem ráda, že jste to nepoznaly :-D Já jsem dnes vyprala tři pračky, vyžehlila nové povlečení x-) , udělala si pořádek v knížkách ( i když v knihovně je tak 1/4 co mám doma, uklidila komplet botník, umyla třikrát horu nádobí, starala jsem se o nemocného manžislávka a teď dojedla pizzu co jsme si nechali dovézt :-)
Odpovědět
Profilova fotka
En, prozradím jen lucernu, ze které mám velkou radost .. to ostatní pak někdy nafotím.. ;-)
Odpovědět
http://www.fler.cz/zbozi?uid=26896
Odpovědět
Profilova fotka
Kaji, omrkávala jsem to povlečení .. je krásné .. x-) Kdybych nemilovala to bílé .. a neměla jej plnou skříň, neváhala bych. Jo a moc se nám líbil ten Tvůj přehoz .. ;-) .. i Ondrovi ..
Odpovědět
Jojo, povlečení je už na posteli, tak to snad zítra vyfotím.. je úplně ňuňanééé x-) a přehoz, přehoz ten taky miluju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kaji .. chápu .. a těším se.. chtěla jsem Ti vyfotit "dáreček" a nejni šťáva ve foťáku .. klekl mi u druhé fotky.. ;-( Nááádherně mi tu voní hyacinty .. x-)
Odpovědět
tak hoď provizorka tu první, i kdyz treba není vyvedenáá, jsem zvedaváááá
Odpovědět
Profilova fotka
Lucerny tady uz nemeli, ale mam bily prehoz na postel za dve stovky, pouziju jako deku k televizi, ty nase uz jsou dost jety... Rozmer 260*220, budeme se muchlat cela rodina :-D pak svicinky a sklenene a kovove ozdoby, zas na pristi rok, kdyz letos vintage stromecek neklapl |-| Tady je zabava.. mame tu oboje rodice a tetu, sampano tece proudem.. a uz asi 3x se tu probiraly pohrby, ted duchody.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsem zpěéěét, snad mám na rok pokoj :-S :-) pěkné fšecko, děti, knihovny i porculán x-) Ene, to bude dlouhý večer, ještě se musí probrat nemoci a porody :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Porody uz maj hoodne dlouho za sebou, moje mama napriklad ten posledni presne 24 let :-D Nemoci ale rozhodne jeste prijdou na prednes, ted jsou u invalidnich duchodu :-D Jo, gratuluju, ze jsi prezila :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Gratuluji Jani .. tedy pokud to dobře chápu =-) =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Dekuji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hele, myslite si, ze ty matrace z jysku jsou pouzitelny nebo to budou sunty?
Odpovědět
Gratulieren! xxx ( a tady patří smajlík kytičky :-D )
Odpovědět
hoj, holky..jani gratulujuuuu tramtadadaaaa x-) a fsecicko krasny, fotky, ditka, darky...zuzu :-)
Odpovědět
tak mně napadlo, maminy, nemáte doma nějaké oblečení na děti s motivem žáby?
Odpovědět
:-D Jof, kde uvidim tve nove povleceni?
Odpovědět
Profilova fotka
vše nej nej ;-) .... u nás probírají porody i staré tetky, já nevím jak na to vždycky narazí :-D (Kdy mám dát spát dítě když mi spalo do půl šesté v autě, usne mi už teď, co myslíte, matky?? =-) ) Matrace z jysku moc neznám, tedy babička a strejda ..zespoda.., oba mají tu nejlevnější, co byl komplet s postelí a jim moc vyhovuje, ale mě připadá moc tenká a měkká, tak nevím.
Odpovědět
uvidíš ho v Jysku :-D http://www.jysk.cz/4/58/59/63/1182970...
Odpovědět
no to je fakt ňuňu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majo, u nas by to bylo do pulnoci, ale treba jste na tom lepe.. :)) Jof a na rozstrihani nebo neco konkretniho? Poprve jsem cetla povleceni, povleceni mam :))) Tvoje povleceni vypada uzasne, skoda, ze tam neni detail. Ten snad dodas zitra ty 8-)
Odpovědět
jojo, detail dodám :-) cokoli s žábou, aj na nošení aj na rozstříhání .. ty máš povlečnení s žábou nebo jsem to pochopila špatně ? :-N :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mam, ale je historicky jeste po me, hrozne jsem ho milovala, je na nem spousta zvirat a vsechny desne uchylny :-D
Odpovědět
Na co potrebujes ty zabikuchy :-N
Odpovědět
jo tak, tak to ti brat nebudu! Koculko, mám jeden supertajný projekt pod krycím jménem Evžen a součástí je sehnat co nejvíc věcí s žábou :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kaji .. něco s žábou by se tu myslím našlo .. mikina.. ;-)
Odpovědět
Eliško ! Kvááááák uka uka ! :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?