Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
meli jsme nakonec smažák a ani mi nijak moc blbě nebylo, překvapivě :) / šperkovničku jsem si ted udělala z jiného ,,šuplete" ale teď jsem to dodělala tak to fotnu a hodim sem ;-)
Odpovědět
je tam, ale zatim jeste pomalu ,,dosycha" barva tak jsem tam jen hodila nausnicky na ukazku tak je to takove surove
Odpovědět
x-) krasnyyy..koukam ze ses taky vrhla na siti, beres lekce u elisky? :-) ta krabicka je bezva odkud je?taky bych neco takovyho potrebovala, mam jen se dvema prihradkama z Ikea a vzdycky v tom hrabu jak hrbos
Odpovědět
nene, to je rúčo, pořád nemám stroj doma :-| krabička je ala antik, ale mám kopu naušnic, tak nevím nevím, jestli zůstane u funkce šperkovnice :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Náááááááááádhernéééééééééééééééééééééééééé !!!! x-)
Odpovědět
děkuju |-| x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sperkovnice krasna, ale kde bude? Polozene na volnych plochach to bude zapraseny a je to uz nekolikaty suplicek, zas tolik volnych ploch tam mit nemuzes? :)
Odpovědět
Profilova fotka
http://elischqa.blogspot.com/ Tak jsem obnovila, zrenovovala .. je to fakt pakárna :-D
Odpovědět
ja to mam v koupelne volne a zapraseny to nemam, jednou za cas srovnam,vytru
Odpovědět
Profilova fotka
Eli je ruzickova kralovna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Růžičková ? :D Nééé .. spíš puntíkatá :-D
Odpovědět
a puntickovana :-)
Odpovědět
Článek se načítá
to rikam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Není to trapný ..? =-) :-S
Odpovědět
co jako? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blog a ty kecy tam .. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ruzicky na nadobi, ruzicka na polstari, ruzicka na blogu, ruzicky na gauci... punticky na nadobi a na prostirani.. ruzickova kralovna! :-D
Odpovědět
naopak elisko, hezke a k zamysleni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Trochu se spožděním...Šťasný Nový rok plný zdraví, víc nepotřebujeme ;-) Sestřičky se nám tu pěkně činí, takže jen tak dále, ať se můžeme kochat. :-D x-) Taky eňunina slibovala fotky, co vlku? Makali jste?...no máte se na co těšit..celý rok :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jo vidis, mam je ve fotaku :) Ale karty jsme ani nevytahli, fnuk :-(
Odpovědět
inspiro pro maju zkusenou to dratenici (ale asi uz to zna :-) http://www.mimibazar.cz/bazar.php?use... , http://kavaza.blogspot.com/
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem tu ruším někomu slibovala už kdysi dávno foto dašího obyvatele ..
Odpovědět
Profilova fotka
* tuším
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji, kočulí, je dobré si to připomenout ;-)
Odpovědět
;-) je to krasny
Odpovědět
Profilova fotka
To mi pripomnelo, jak tu onehda nekdo od M prohlasoval, ze je na vsechno levej.. ted mi prijde, ze nejzrucnejsi je tu prave Maja :-)
Odpovědět
holky nevidely jste jit nekde okolo nejakou hezkou cukrenku?
Odpovědět
Profilova fotka
chi, ene, jsem se zarděla :-N možná teda umím, ale tak polovičatě, chtěla bych aspoň něco mít dokonalé! kurnik, Dorko, ty jsi hamoun, tolik jsi toho teď ukořistila :-D
Odpovědět
a stale nemam dost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dorko, co slíbené fotky..? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?