Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
Nemůžete mávnout třeba proutkem, nebo tak..? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja chci proutek! Chci proutek na ty pitomy obklady v koupelne a na dvere :-N
Odpovědět
Profilova fotka
a já chci mít vaše problémy :-D
Odpovědět
cau baby, koukam tady se kupujou baraky :-D teda nekoukam, ale ctu :-D no jdu se pokochat, koukam ze jsme vsici stejne blaznivy ze, ve snach zarizujeme neexestujici nemovitosti :-D ja to mam taky tak, i kdyz my se snad pomalu blizime ke konecne verzi naseho baraku..ufff ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://prodomov.mimishop.cz/detail.ph... ... hezký
Odpovědět
Profilova fotka
Čau kočky .. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty kočko, tak jak jste dopadli, necháš se prosit?! :-p Jsem tu čekala od tebe román a ty na nás prdíš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Omlouvám se holky, jsem nějaká marod.. takže jsme přijeli.. zkontrolovala jsem poštu a šla jsem spát |-| Schůzka dopadla skvěle. Pro nás ve všem opravdu bezvadný .. pán, který domy staví je "známí" takže i jednání probíhalo faaakt super. Viděli jsme projekt i rozpočet.. Dnes si vyzvedneme rozpočet a upravíme ho dle sebe .. tzn. zahrneme jeho položky a rozsah věcí .. a to, co jsme schopni dodat odjinud. Pak s "naším" rozpočtem musíme kvůli hypo .. a optat se, zda na to dosahujeme, pak se také zeptat na sfrb, zda-li bychom mohli čepat i tam... no a pokud na to budemě stačit finančně.. PAK STAVÍME DŮM :) Prvotním jsou prostě finance..jelikož nevím, zda- li na tuhle cenu dosáhneme.. původně jsme měli vizi něčeho "levnějšího" ;-)
Odpovědět
juchůůů ! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je hezký ;-) , ale musím se přiznat, že stráášně závidím...všem se vám začínají plnit sny a já furt čučím tady na té hromadě,,,, :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Maji, v mém případě není zatím co závidět .. stále jsou to ještě sny a vzdálená "realita?"..
Odpovědět
Profilova fotka
ale ty vaše sny jsou vaše.. společené..nikdo vás od nich neodradí, dřív nebo později se ten sen vyplní |-| amen |-| :-D to já tu budu furt jen šmudlit, šmuchlit ty svoje kousky pokládečků, nic víc :-( mám z toho malinko depku, když si to tak uvědomím :-. Ále malá radost mě čeká, Jura mi od svého taty doveze jeho profi brusku, kterou už nevyužije, takže aspoň mi to moje šmuchlení půjde líp od ruky :-D A taky jsem si včera z obchodu na saních dovezla dřevěnou zeleninovou bedýnku, kterou jsem natřela na bílo, přemýšlím že bych tam dala nějaký nápis, ale nevím na co ji použít? na kytky? s nápisem flowers? poraďte, nebo ji mám dát do sklepa na barvy?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
koči, už si dávala tu tapetu na ten nábytek jak jsi chtěla?...tady je jedno inspiro http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto....
Odpovědět
prd Májo, já taky nemám moc fajn výhledy tak nezačínej s depkama |-|
Odpovědět
Profilova fotka
no jo vždyť už mlčím, ale vy tam spolu taky míříte :-x hele raději mě rozvesel odkazem kde je ten bílý popsaný nábytek...víš co myslím? =-)
Odpovědět
právě nevím, dej priklad foto
Odpovědět
Profilova fotka
takové nápisy jak je tady, ale na těch stránkách to bylo na komodách, polštářích....nemůžu to najít http://1.bp.blogspot.com/_WsLD-5MAPOQ...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, už jsme to tu řešily .. ale nemůžu to najít .. hledám ty bílé obklady .. ty "cihlové" .. jakože obdelníky .. Moooc prosím..
Odpovědět
Profilova fotka
Eli, je to Rako a hledej v objektove keramice.
Odpovědět
Profilova fotka
Jani .. já to nemohla najít, moooc děkuji ..hledala jsem v bytové keramice. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jak to u vás dopadlo ..? Dveře, koupelna..?
Odpovědět
Profilova fotka
Dvere budeme delat :) Dneska sice prisel navrh rozpoctu na toho statika, ale vyrazila jsem s nim dvere :-N Zkusim jineho. Jaj, jsem mu zapomnela pred hodinou zavolat, jak jsem chtela :-S Taky uz se u nas zacala vrtat elektrika, bordel uplne vsude, drobnej prasek z panelu budeme dychat ted furt. Mame rozkreslene zasuvky, jeste musim promyslet do zitra kuchyn |-| A koupelnu jsme celou predelali :-N
Odpovědět
Profilova fotka
kurnik, vy teda valíte ;-) Kdy se budete stěhovat, tedy kdy by jste chtěli? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pristi tyden budeme moct obkladat koupelnu, az budou zasuvky v loznici, budeme moct stukovat, malovat a dat koberec.. ale kdy to bude, to nevim. To stavebni povoleni na dvere muze byt taky az v breznu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
aha, v tom já se nevyznám, jsem vůbec netušila, že musí být povolení na dveře :-N mmch nevíte kde bych stáhla Garfielda 2 =-)
Odpovědět
Profilova fotka
No nemusi byt povoleni, ale kdyz chces bourat nove dvere do nosne zdi, tak jo |-|
Odpovědět
hoj, holky....maji, nefnukej veverko ;-) , vzdyt ty si to tam taky jednou predelas dle svych snu a predstav...mmch u nas bude jeste cesta dalekaaa, temer v nedohlednu. Na tebe ceka ten svuj vysnenej sklep ne? ;-) En, frcite pekne..a jak jste kouplnu nakonec predelali?
Odpovědět
a co presne by jsi chtela s napisem? Nebo proc hledas zrovna tyhle obrazky ? vzdyt to je vzdy stejny.. bily podklad a na tom nejaka veticka...
Odpovědět
hele a ty pismenka se tam pisou dle nejakych sablon?
Odpovědět
Profilova fotka
už nefňukám, kočko ;-) Jofi, já chtěla napodobit ty jejich pěkné klikiháky :-N jdeme spát...až se vrátím..tak ať mám co číst ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?