Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
dej nejaky ozdobny pismo kurzivou a mas to :-D ( jde nekde v cechach sehnat kovovy patrovy odkapavac? }
Odpovědět
ten je x-)
Odpovědět
ten je.. x-) k nesehnani :-D
Odpovědět
to taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majo, na tohle pismo byly sablonky u bellarose, ale byla to hrozna palka :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Šup .. a inzerát na byt je na světě .. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To je super :) Prodavate sami? Jinak k tomu fondu na byty, nesmite vlastnit zadnou nemovitost, to asi vite, ne? Prodate byt, budete v podnajmu, pak muzete o pujcku pozadat...
Odpovědět
Profilova fotka
díky, ene, já už to nějak mastím :-S Elko, ukaž inzerát ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, díky.. ano, to vím..
Odpovědět
Profilova fotka
hezky jsi to napsala, Eli, ale proč tam nemáš nafocenou kuchyň? To jsem šťoura, že? :-N
Odpovědět
:-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Na kuchyň jsem zapomněla .. musím znovu .. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jinak jsou ty fotky super, s tím už se vážně nemusí nic dělat, ale jako zájemce, bych tu zrekonstruovanou kuchyň chtěla vidět ;-) Držím palec!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Uvidíme, no .. kéž by .. Prodává Ikea ještě tu polici Liatorp..?
Odpovědět
Profilova fotka
Čumím do projektu .. a zvažuji, jestli nezrušit jednu zeď dole, ( na úkor toho, že ze 4+1) bude 3+1 .. ale obývák s jídelnou se tím zvětší .. a kdykoli to pak půjde přepažit .. :-N
Odpovědět
Májo, písmo dobrý! Nevím, s čím si lámeš hlavu! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale prd, je to takový dětský, naňahňaný :-| Mě by se na tom líbilo takový to složitý zakroucený, ale to prostě sama neudělám.
Odpovědět
Profilova fotka
to není normální s tím vyšíváním :-o, ty žádný stroj nepotřebuješ , ty si určitě dokážeš všechno spíchnout v ruce, proč sis neušila svatební šaty :-D Hele jofi, vy hledáte domek v kterých místech, které město/vesnice v okolí B. by se ti líbilo?
Odpovědět
:D :D :D domek hledáme kdekoli v okolí Brna.. kdyby bylo z čeho vybítrat tak máme lokality, kde by se nám líbilo, ale když nejsou vůbec, tak je to těžký.. favoritem jsou Holasice, Holásky, Pozořice, ..
Odpovědět
Profilova fotka
Jirka bude od února asi pracovat v Brně, tak jsem se dívala :-N , kdyby byla možnost se uchílit k Brnu, což asi né :-| , tak by se mi líbil Slavkov, Židlochovice, Rajhrad, Rousínov, Újezd. (znám ale jen Slavkov a Židle, slavkov miluju) Ty ostatní by se mi líbily, jen že jsou to větší městečka u Brna
Odpovědět
Jééé, přesouvejte, přesouvejte :) Slavkov je kousíček ode mne a za barakem jezdí bus rovou tam :-D když dojedeš příští tyden ve čtvrtek, můžeš se zůčastnit nájezdu na 5 antiků v Brně co máme v plánu s kamarádkou :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lákavá to nabídka, a kdo by mi hlídal dítě?! Teď je to trochu z ruky, já pak přijedu ze Slavkova :-D
Odpovědět
dítě někomu vždycky vnutíš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty máš teda představu :-p , možná někomu cizímu :-D
Odpovědět
dítě mužovi, Mája do Brna! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to bude asi krutá pálka, co? http://realitymix.centrum.cz/detail/s...
Odpovědět
Profilova fotka
Jednou po 100 letech chci dát dítěti na p*del .. a narazím rukou do stolu .. :-x Asi mám nalomenej (jestli ne zlomenej) malíček |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ci taky videt inzeraaat :))
Odpovědět
Profilova fotka
Eli, tak co? Opuchá?
Odpovědět
Profilova fotka
Jako praseee .. au.. 8-( Ale zvládla jsem s tím uklidit a nafotit kuchyň .. uvařit a ujasnit si v kedlubně pár věcí. Jakože nechci jednu příčku a jak by asi měla přibližně vypadat kuchyň ( nejsem takový pako), ale potřebuju to započítat do rozpočtu. Jo a taky, že nenávidím plovoucí podlahy a dlažbu ..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?