Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
a marienne bydleni, casak, ale nevim na netu to jeste asi nebude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Idoch, pockej si na nove cislo Marianne bydleni :)) Koc, koukam a zadne takove jsem si nevsimla :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/m... :-)
Odpovědět
me prisla strane podobna ta reporterka, jak fotila toho oskara :-D
Odpovědět
jooo,tak to byla ona-sarka urbanovska, byla v titulcich :-D
Odpovědět
Profilova fotka
týý jo sem to prošvihla... na ordinaci nekoukám... asi začnu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
mony ještěže se vám podařil kluk, jinak bys nakupovala a kutila jak divá, co? :-D A rychle pohledejte nějakou fotku, protože ty staré usedlé škaredé baby, co jsou podsebou mě děsí =-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D pro Máju...
Odpovědět
Profilova fotka
áno, více inspirace pro Marceél, tu červenou postel cu já x-)
Odpovědět
Profilova fotka
a jukni na next... dobrá inspiračka :) http://www.next.co.uk/shopping/homewa... a ještě pár kousků... uf a už nemůžu.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brý večer .. :-) Maji, no mně to prostě nende, nooo .. :-| Chtěla jsem Ti taky hodit jeden obrázek.. Kočuli .. domníváš se správně.. Jani, od září nastupuji jako pedagog na spec. školu/ školku :-) Tooooolik Ti to kutění závidím.. ježiš, já bych to brala, jako divá ... x-) Hodím Vám do alba mojí tilda výšivku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty blaho, Dorko, ty jsi spion! Ja mam sarku podle fotek za blondynu, to by me nenapadlo ani ve snu. Ty jsi videla nejakou jeji fotku z detailu? Jinak to neni mozny :-N
Odpovědět
Článek se načítá
a já čučím jak puk, že to tu zase žije =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Eli, co zavidis? Ten bordel vsude?? Vsechno dela tata, ted to jsou zrovna takove prace, s jakymi si nevime rady, takze nemuzeme prilozit ani ruku k dilu, jenom luxujeme prach a zametame bordel :-( Dneska jsem tam poprve natirala, ale to jenom abych se tam fakt nenudila, zatimco tata makal :-( Ja ti zase zavidim praci! Vcera jsem jeste nebyla uplne jista, dneska bych dala za praci nevim co. Potrebuji zmenit ovzdusi, potkat nove lidi.. jsem uplne vystavena a to s Anezkou ted skoro ani nejsem :( Stereotyp jako prase.. Jakou mas hotovou skolu? Te vzali s prislibem, ze zacnes delat specializaci dalkove nebo uz mas nejake zaklady?
Odpovědět
Profilova fotka
Vsak uz musi mit kazdy abstak, ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mony, tak si odpočiň zítra bude pokračování :-D, ty kovové na nextu jsou krásné...ách, jo to jsem zvědavá jak to dopadne až se jaro zeptá :-N Brou..už mě pálí oči
Odpovědět
Profilova fotka
Máte to v albu .. ;-) Jani, áááále tak celkově.. závidím. On i ten bordel k tomu patří.. A ta radost potom.. to za to stojí !!! Co se práce týče, sama se těším jako blecha.. přesně, jak říkáš, stereotyp. Potřebuji jiné povinnosti, jiné starosti, jiné prostředí, jiné lidi .. Já jsem zdr. sestra. Takže to je taky dobré ... protože mám zdravotnické vzdělání a mohu tak pracovat s dětmi ( s postižením) jako školená. Navíc mi paní ředitelka zaplatí kurz a já si chci dělat školu.
Odpovědět
http://instinkt.tyden.cz/rubriky/tema...
Odpovědět
Profilova fotka
Radost se uvidi... porad mam strach, ze si navymyslim a pak se mi to nebude libit :( A se*ou me "odbornici", kdekoliv reknu, ze chci bile dvere - biiileee? fakt bilee? vzdyt to bude jak v nemocnici! vsechno na tom bude videt... :-p :-p :-p delaji ze me nesvepravnou blbku.. prej "aspon brizu, ta je svetla!" ]-( ]-( ]-( Mno nic, mala relaxacni vsuvka :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ty blaaaaho, to sis Eli musela maknout :-o Jak dlouho tahle sranda trva?
Odpovědět
Profilova fotka
Jani ... :D Bílé? Fakt bíííííléééé ? :-D :-D :-D Nestresuj.. ať si naprděj :D Oni to leštit a šmrdlat nebudou .. Ta "SRANDA / SRA*KA" trvá neskutečně dlouho .. řekla bych asi tak 10 káv a pár pohádek v televizi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Staci, ze to uz posloucham od manzi (ktery nastesti rezignoval), ted jeste od taty a vubec od vsech, co jdou kolem :-p Jako jo, lakala by me i seda varianta, ale v te si neverim, ze me neomrzi.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem asi uplne blba, nevi nekdo, proc jsem mela Sarku za bloncku? :-D Ted koukam na fotky a fakt poznavam pani novinarku z ruzofky. To mam z toho, ze skoro zadne album neprohlizim poradne :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jofi, nechceš když pojedeš na Vsetín si sject pro stůl alá Eliška :-D http://nabytek.sbazar.cz/prodam-rozkl... vlastně ty stolík máš...ale viděli jsme jen kousek desky :-( Tak co kdy bude slavnostní odhalení????
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ta cena je drsná .. ale není ani zdaleka tak krásný jako ten můůůj .. a navíc Kajenka má ještě krásnější :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a proč se nepochválí...vždyť ví že jsme tu baby zvědavé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Však snad časem .. já taky neviděla .. ]-( :-D Jen foto od prodejce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Stolek pekny, proc ne bliz... ne, to bude urcite tim, ze je moc velky |-| Stolek s novymi uchytkami, parada x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji .. jsem z něj unešená .. x-)
Odpovědět
na tchibu mají úžasné šperkovnice z plastu a taky jednou pěknou bílou dřevěnou x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?