Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
Chci vyškemrat tuhle http://www.zdravotnicke-prodejny.cz/v... s tím, že si ji klidně i zaplatím .. ;-)
Odpovědět
Pokud nemas v nemocnici znamyho, asi ti to neprojde :-N Oni te tam beztak prokoukli, jak jsi akcni a ze by sis tu ortezu sundavala :-D To vydrzis, 4 tydny utecou jako nic ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Což o to.. já nebudu akční .. ale musím se starat o to svoje díííítě .. :-D A snad mi to projde, když jsem sestra.. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.tchibo.cz/is-bin/INTERSHOP... Vyprodej svicny a potah na zidle.
Odpovědět
Profilova fotka
Mame hotove tri pokoje, jupiii x-) Zitra zacneme pomaloucku polehoucku chystat podlahy x-) Co tvorite, ze nic nepisete? :) U jofielu se hraje na postu ve velkem :-D Moc libi :)
Odpovědět
Jofielova vzkazuje Eneové : děkujuu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nemas zac :-D Chci neco tvorit a nevim co!! :-(
Odpovědět
dětiii :D
Odpovědět
Profilova fotka
Na to je do vecera casu dost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a kdy ukazes novy stolek? Slysim samou chvalu, ale nevidim? :)
Odpovědět
neni vocostááát :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No to urcite.. kdyz eliska rika, ze je jeste hezci nez jeji, tak to rozhodne je! Nebo to chces zpochybnit? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
no chci, Eliška má nádhernej stůl ! Já ten můj nějak nechci fotit, protože ho už vidím v domečku, který je v nedohledu, ale u nás v pokoji nějak ani není jak ho vyfotit.. něco vymyslím a když se ještě připomeneš, tak se pokusím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jo x-) Resim momentalne vestavbu do chodby, az na ni prijde cas, at me to nezaskoci :-D Asi jedny dvere budou muset byt zrcadlo a druhe bile. Uplne hladke jsem je nechtela, spis pokukuju porad po ikeackych, tech peknych bilych... k nim mi ale zase zrcadlo vubec nesedi :-|
Odpovědět
ja zase potrebuju neco vedet.. nahradi kolebka klasickou postylku ? Muze mit dite jen kolebku a uz ne nejakou tu pevnou postel ?
Odpovědět
Profilova fotka
Jde spis o velikost. Kolebky jsou kratsi, takze z nich dite velmi rychle vyroste (jestli ma vnitrni rozmer zhruba jako bezny kocarek, tak je to kolem pul roku). Kolebka ma asi taky zacvakavaci mechanismus, aby mela i pevnou polohu, takze bych se toho nebala. Beztak je to jenom na denni spanek, na noc bude v posteli :-D
Odpovědět
oooh, to jsem presne potrebovala vedet, dekuji ;-) :-)
Odpovědět
zdravim devcatka :-) hele mam nqa vas prakticky dotaz :-D jakou byste daly sparovacku do antracitove sede dlazby, do chodby, kde se prijde v botach zvenku? Bilou? :-D dikyyyy
Odpovědět
Profilova fotka
Bila by byla asi jako pest na oko =-) Dala bych sedou, klidne trosku svetlejsi, ale klido i skoro cernou :-D
Odpovědět
me se prave libila bila u efis v albu, ma ji myslim taky v predsini...ale prijde mi to neprakticky, kdyz se tam leze v botech spinavejch...a do koupelny k sedy dlazbe bys volila taky sedou?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dej svetle sedou. Kontrastu dosahnes a nebude tolik videt bordel. Koupelna ma byt taky antracit nebo jina seda? Zkus pohledat dlazbu s efektem kovu, ta je mnam x-) Ty se delaji bezsparove :)
Odpovědět
tmave seda..on to bude teda jen vetsi hajzlik s umyvadlem a prackou, ale chtela bych mit vsude podlahu sjednocenou tj.v chodbe, wc a male satne a z prakticky duvodu proste vyhrava dlazba.hmm, to zni dobre, to jsem asi jeste nevidela...
Odpovědět
Profilova fotka
A proc ne ten novilon? Mi teda prijde rozhodne praktictejsi... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.dumabyt.cz/image.php?sourc... Cena je samozrejme vyssi, ale konkretne u tehle nebo hodne podobne dlazby jsem videla i druhou jakost a nepoznas na ni rozdil, takze bych klidne vzala tu dvojku, ktera je zase vyrazne levnejsi.
Odpovědět
Profilova fotka
PŘIPOMÍNÁM Jofince vyfocení stolku..nebo tak brzo jsi to nemyslela?! :-D :-p A co zase sonduješ s postýlkama/kolíbkama?! Že si začínáš na tu myšlenku zvykat..ty nám totiž podvědomě závidíš to zařizování pokojíčků pro sviště, že? :-p :-D :-p
Odpovědět
http://www.fler.cz/zbozi?id=548600 x-) no zavidim, ale zas to jako nehrotím :-p :-D stolek připomente v patek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja to volne odpoledne cele proflakam bezucelne na netu, ach jo |-|
Odpovědět
novilon mame v chodbe ted a prakticky me moc neprijde, jsou na nem videt skrabance a to se zouvame vetsinou na venkovni chodbe,nedovedu si moc predstavit po tom chodit ve spinavejch botach, natoz v zime. jinak v obyvaku a tak dobry, to jo.
Odpovědět
Profilova fotka
předpokládáš, že si v pátek nikdo nevzpomene, co?! Máš pravdu...já budu "mimo" a ostatní to tu jistě zaspí :-D :-p Holky, hoďte zase nějaké pěkné interiéry..jdu umýt kopu nádobí ]-( ..tak ať mám pak co dělat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja budu tez mimo, jako kazdy patek ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?