Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
ma dobrej vkus :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A to zas jooo :) Kopni kdyztak do me, az ti skonci aukce, ti pak jeste proberu prebytky, jo :))
Odpovědět
Profilova fotka
Holčičkám .. http://www.next.co.uk/shopping/homewa...
Odpovědět
ahojte :) ta forma je bezvadna az se jednou vdam tak si ji mozna koupim :-D jof dej odkaz na tvoje aukce :-p se podivam treba me neco zaujme ja se zase budu stehovat hihihi |-|
Odpovědět
já tu ty aukce právě nechtěla dávat.. ať tu nevzniknou rozbroje.. a stejně mi už dvě babule přihodily.. :-| co že se budeš stěhovat??
Odpovědět
Profilova fotka
Mas dat nejdriv seznam a pak az to hazet na aukce, babule si ty :-D
Odpovědět
no ja jsem se chtel amrknout spis co prodavas vis? ja si ted jaksi stejne nemuzu dovolit nic kupovat, kurnik s praci je to bida :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Táááák, holky už nejsou nahatý :) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pani, to je super latka x-)
Odpovědět
pani ty jsou krasny x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji, teď jsem dodělala i tu pro mamku .. :-) ;-)
Odpovědět
a ja porad umim akorat prisit knoflik :-( na tildu se nikdy nedostanu :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Zbytek na blogu, kočandy..
Odpovědět
Simi, ony ty tildy nejsou tak slozite, jak vypdaji. Ja uz jich usila spousta a to nejsem zadna zdatna svadlen :-D Jen je blbe, kdyz si zvolis moc malou velikost, ty detaily se obcas delaji dost tezko ;-)
Odpovědět
ale ja jsem leva proste mi to nejde zkousela jsem akorat usit kridla a prd z toho
Odpovědět
Musis se rozcvicit na necem jednodussim a ono to pak jde ;-)
Odpovědět
jo a co je jednoduche? :)
Odpovědět
Pytlicky na bylinky, zavesy, ubrusy atd. Na tom se to naucis, zkusis si, co ten stroj umi a co umis ty a pak uz se muzes vrhnout na tildy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Není o tak težké.. ale je to pro mě fakt pižlání .. a navíc s tou zlomenou pařátou .. :-S taky jsem si mohla počkat .. :) No, ale nadruhou stranu jsou na tom všem nejhorší ty vlasy.. to je fakt pakárna. |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, látky ..
Odpovědět
Profilova fotka
No ty jsou x-) Ja dneska tvorila nater na topeni :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Taky exvht šikovná .. já budu muset taky... až budeme dělat mladýmu ten pokoj :-S Dělala jsi to štětkou, nebo..?
Odpovědět
Profilova fotka
Hm, davam stetkolak |-| Ale na tech zebrech necham ruce i nervy 8-( Chci zkusit jeste strikaci pistoli..
Odpovědět
Profilova fotka
tíško zírám :-o élí. hlavičky mají dokonalé x-)
Odpovědět
tuze vymazlené x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moc děkuji holky.. Kočulko, neměla by jsi zájem o tu bílou konvici, co mám .. k tomu džbánku, co jsi vydražila..?
Odpovědět
Profilova fotka
Promiň Dorko, už je pryč ..
Odpovědět
jéé a já bych ju bralááá! :-D
Odpovědět
Caute, nemate zkusenost s pranim starickych bilych ubrusu nebo neceho bavlneneho? Dostala jsem nejake staricke kosilky a krtici satecky na mimco nekdy z roku 1920 a jsou pekne, nejsou nikde dirave, nejsou na nich fleky, jen holt uz nejsou snehobile. Nejak se obavam jit na to vanishem, je tam preci jen bila vysivka a bavlnena krajka. Zkousela jsem prat na 90°C a hodne sody + octa, ale porad jeste nejsou uplne bile. Nemate jeste nejake ozkousene babske recepty?
Odpovědět
mmmk, zkus žlučové mýdlo z dm, nebo perkarbonát sodný - http://tulenik.cz/index.php?main_page... Dobrý je taky ecover z dm nebo frosch. Ale ten perkarbonát je na bělení myslím ideální a šetrný.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?