Menu Forum

Rodinný dům svépomocí. Přidejte se

18. lis 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
bookernp
Registroval se 17. února 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 48 příspěvků. Region Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
bookernp
Registroval se 17. února 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 48 příspěvků. Region Jičín.
 @sari_nka Byl nam pridelen odhadce. Ten si vyzadal projekt a navstivil nasi stavbu. A pote zhotovil odhad, kde zohlednil vsechny okolnosti.( stav rozestavenosti, misto...)
3. bře 2012 v 00:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katty.w
59
Registrovala se 29. října 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 684 příspěvků a 2 alba. Má 43 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
katty.w
59
Registrovala se 29. října 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 684 příspěvků a 2 alba. Má 43 přátel.
 @lucika Ahoj, tady v této diskuzi jsem se dočetla že máš v kuchyni u horních skříněk Blum hf Aventos (skříňka se zlomí). Můžu se zeptat, jak jsi s touto vychytávkou spokojená po 5 letech? (příspěvek byl z října 2008). Taky nad tímto systémem uvažuji, ale ta cena emoticon
A ještě jeden dotaz jak funguje ten píst, je to ok? Když si psala: "Cituji: "Pak k obyč. kování na skříňky dávají za cca 30,- nějaký píst a ten je proti třískání při zavírání."

Byla bych Ti moc vděčná za "recenzi" emoticon
2. kvě 2014 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucika
Registrovala se 4. ledna 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 117 příspěvků. Má 2 přátele. Region Frýdek-Místek.
fotoportrét
fotoportrét
lucika
Registrovala se 4. ledna 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 117 příspěvků. Má 2 přátele. Region Frýdek-Místek.
 @katty.w Ahoj, omlouvám se, na dotaz jsem přišla až dnes emoticon Můžu říct, že s Aventosem jsem moc spokojená, za celou dobu užívání (a kování rozhodně nešetřím) nebyl jediný problém.
Ty písty jsou taky fajn, na obyč. panty se nacvakne kovový úchyt a na něm je plastový hranatý píst a skříňka se pak pomaleji dovře. Není to tak efektní jako ty tlumiče (které tehdy stály cca tisícovku), ale i když se někdy snažím, tak mi doma kuchyň netříská emoticon emoticon
9. kvě 2014 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucika
fotoportrét
fotoportrét
lucika
 @katty.w zkusila jsem to vyfotit,mobilem nic moc,ale aspoň pro predstavu...první foto je pist na pant a pak máme pisty v suplicich,ty tlumí jen maličko,trošku to klepne vždycky...
9. kvě 2014 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katty.w
59
fotoportrét
fotoportrét
katty.w
59
 @lucika Moc děkuji za odpověď a fotky emoticon Zkusím se ve studiu poptat na ty písty. Tehdy ty Blum stály tisícovku? No...teď stojí skoro tři emoticon a když jich člověk potřebuje 5 ks je to už celkem pálka... emoticon
9. kvě 2014 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atexone
Registrovala se 31. srpna 2014 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 54 příspěvků. Region Žďár nad Sázavou.
  • Stavím dům
    Region Žďár nad Sázavou
fotoportrét
fotoportrét
atexone
Registrovala se 31. srpna 2014 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 54 příspěvků. Region Žďár nad Sázavou.
  • Stavím dům
    Region Žďár nad Sázavou
 Ahojte stavebníci, chci se zeptat, zda někdo řešil stejný problém jako my. Půlka listopadu za námi, pořád prší, v sobotu má začít sněžit. Máme vyzděné přízemí, položené stropní panely, udělaný věnec a teď přemýšlíme jestli se pustit do zdění podkroví, krovu a střechy, nebo jestli celou stavbu přikrýt plachtami, zabednit všechny otvory a počkat do jara. Řešil jste někdo podobnou situaci? Stavíme svépomocí, takže většinou o víkendech a v posledních dnech to vždycky vyjde tak, že buď prší celý víkend nebo aspoň jeden den z víkendu :(
Děkuji za odpovědi. Hezký den.
18. lis 2015 v 17:54  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš