Rodinný dům svépomocí. Přidejte se

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, všichni kdo se chystáte stavět nebo stavíte na vlastní pěst, přidejte se :-D
Odpovědět
1
175
176
@sari_nka Byl nam pridelen odhadce. Ten si vyzadal projekt a navstivil nasi stavbu. A pote zhotovil odhad, kde zohlednil vsechny okolnosti.( stav rozestavenosti, misto...)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
@lucika Ahoj, tady v této diskuzi jsem se dočetla že máš v kuchyni u horních skříněk Blum hf Aventos (skříňka se zlomí). Můžu se zeptat, jak jsi s touto vychytávkou spokojená po 5 letech? (příspěvek byl z října 2008). Taky nad tímto systémem uvažuji, ale ta cena :-N A ještě jeden dotaz jak funguje ten píst, je to ok? Když si psala: "Cituji: "Pak k obyč. kování na skříňky dávají za cca 30,- nějaký píst a ten je proti třískání při zavírání." Byla bych Ti moc vděčná za "recenzi" :-)
Odpovědět
@katty.w Ahoj, omlouvám se, na dotaz jsem přišla až dnes :-) Můžu říct, že s Aventosem jsem moc spokojená, za celou dobu užívání (a kování rozhodně nešetřím) nebyl jediný problém. Ty písty jsou taky fajn, na obyč. panty se nacvakne kovový úchyt a na něm je plastový hranatý píst a skříňka se pak pomaleji dovře. Není to tak efektní jako ty tlumiče (které tehdy stály cca tisícovku), ale i když se někdy snažím, tak mi doma kuchyň netříská :-) :-D
Odpovědět
@katty.w zkusila jsem to vyfotit,mobilem nic moc,ale aspoň pro predstavu...první foto je pist na pant a pak máme pisty v suplicich,ty tlumí jen maličko,trošku to klepne vždycky...
Odpovědět
@lucika Moc děkuji za odpověď a fotky :-) Zkusím se ve studiu poptat na ty písty. Tehdy ty Blum stály tisícovku? No...teď stojí skoro tři :-( a když jich člověk potřebuje 5 ks je to už celkem pálka... :-S
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Ahojte stavebníci, chci se zeptat, zda někdo řešil stejný problém jako my. Půlka listopadu za námi, pořád prší, v sobotu má začít sněžit. Máme vyzděné přízemí, položené stropní panely, udělaný věnec a teď přemýšlíme jestli se pustit do zdění podkroví, krovu a střechy, nebo jestli celou stavbu přikrýt plachtami, zabednit všechny otvory a počkat do jara. Řešil jste někdo podobnou situaci? Stavíme svépomocí, takže většinou o víkendech a v posledních dnech to vždycky vyjde tak, že buď prší celý víkend nebo aspoň jeden den z víkendu :( Děkuji za odpovědi. Hezký den.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 letech
Ahoj, stavel jste nekdo za poslední 3 roky s firmou Hoffman? Mate nekdo nejake zkusenosti (pozitivni nebo negativni) - vyjednávaní o smlouve, prubeh stavby a predani stavby. Děkuji M.
Odpovědět
1
175
176
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?