Začínáme stavět léto/podzim 2012, je tu někdo další?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Je tu někdo další, kdo plánuje zahájit stavbu na podzim 2012? Co už máte vyřízené?
Odpovědět
my teda nebudeme stavit úplně sami, jsme taky spíš "na hlavu":-) ....budeme shánět řemeslníky a jak tak koukám, tak si ještě pěkně užijeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@linee ale my máme klasický povolení, jsme trochu nadlimitní :-D 206 m2.. tak dneska jsme se dohodli s kámošem geodetem, zítra zaměří, udělá se skrývka, zaměří načisto a kopeme ;-) než se tohle všechno vyřeší, tak už ho možná budeme mít i papírově... není čas ztrácet čas !!! :-D 13 srpna si bere tchán dovolenou a páč je to hlavní zedník, tak holt musí bejt deska hotová, kdyby se stavební úřad na hlavu postavil :-D :-D a naučila jsem se pár dalších novejch slovíček a termínů :-D (na lavičky, na kolíky, do pasů, na hřeby :-D) umřu zas o fous chytřejší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak my zase stojíme. Se sousedkou jsme se dohodly!!! Super! No a tak si to štráduju na obec pro jejich souhlas a pan starosta, že mi to tady ale z fleku nepodepíše, že to musí předat na rozvoj a že 23.7. mají zasedání a že po něm to budeme mít, takže se 14 dní budeme kopat do zadku. Takže podání zítra se nekoná. Teď jsem volala na stavební úřad, zda by to nešlo podat i tak, že to dodáme v průběhu a paní, že bude mít stejně dovolenou a že by to stejně nezahajovala. No nic no. Jenže mě zase naštval projektant, včera jsem do poslední chvíle tvrdila, že to podáme a v půl pátý jsem si s ním domluvila schůzku před stavebním úřadem a pak jsem se zdržela na té obci a ani mu nezavolala (on je věčně nedochvilný, tak jsem mu to aspoň vrátila), jenže on nás chytil v obci a kde jsme. Tak mu říkám, že to nepodáme, že nemáme souhlas obce a ptám se ho, jestli má energetický štítek a požární zprávu a on mi řekne, že ne. ]-( ]-( Jsem myslela, že ho praštím! To to jako chtěl podat bez toho? On prostě už vidí, že při podání dostane poslední zálohu a je mu jedno, jak to dopadne, ale to se chlapeček mýlí, já mu to dám, až to bude povolené a hotovo. No takže aspoň zítra jedu na stavební úřad ukázat jim, co máme a jestli je to v pořádku, ať se to kdyžtak do těch 14 dnů doladí. Takže tak. Tudíž jsem zase spadla ze střechy na zákadovku - už jsem totiž měla vidinu, že postavíme i hrubou a uděláme střechu, jelikož jsem si myslela, že v srpnu bude ohláška v kapse. Chjo, chjo. To je škola života tohle!
Odpovědět
@keila To máte fakt super projektanta,to je nějakej flákač,to dělá prvně nebo co? I když budete mít chvíli skluza, tak to neznamená,že by jste nemohli postavit i hrubou. Si vzpomeň jaký bylo loni počasí, dalo se stavět i celý prosinec. My teda plánujem stavět klidně i v zimě, lae budem dělat roubenku a když nebude blátivá zima,-20°C nebo sněhová kalamita,tak normálně stavíme.
Odpovědět
Profilova fotka
@keila úplně tě chápu, to mi máme všechno pěkně v deskách a čekáme na jedno razítko od památkářů už 6 týdnů ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@bilbery projektant je debil s velkým D. Flákač, lempl, - hroznej. Už z něj kvetu. Ani ti úředníci mi nepřijdou tak strašný v porovnání s ním - takže si to dovedeš představit. No doufám, že hrubou stihneme, protože já už chci z paneláku pryč a když bude hrubá letos hotová, tak ta vidina, že do příštích Vánoc se stěhujeme by byla reálná. @l_baruska on si člověk řekne - 2 týdny, to uteče, ale vsadím boty, že za chvíli vyplave na povrch zase něco! Úúúúúááááááááá.
Odpovědět
@keila No teď ty dovolený jsou blbý, taky něco řeším a baba na úřadě má už 2. týden dovolenou. Jsem zvědavá jak dopadneme my se staveb.povolením, kdyby to šlo moooooc hladce,tak bychom ho měli ještě tento měsíc teoreticky mít, modlím se za to každý den. Jinak s tím starostou je to taky na prd, to si pamatuju,že když jsme něco chtěli,tak to první museli schválit na zastupitelstvu,odhlasovat a pak až nám dal razítko,skoro 2 měsíce v pr...
Odpovědět
@keila My jsme čekali na opravne stanovisko 3 tydny (pani mela dovolenou). Pak se manzel nastval, podal ohlasku a rekl, at se mezi nima domluvi, ze urad ma 30 dni na vyjadreni a neexistuje, ze kdyz je nekdo na dovolene, tak to stanovisko stoji 30 dni a vice a krome toho udelali chybu oni. Pani mu uz na to nemela co rict...Tak to vzali:)
Odpovědět
@keila Potvrzení od obce jsi potřebovala k čemu? Že mužeš stavět?Ten váš architekt je teda hroznej.A kdy to bude mít.? Víš, ty si tu smůlu vybereš s tím projektem a pak Vám stavba určitě pujde jak po másle.
Odpovědět
@bilbery To nám starosta udělal na počkání. U nich žádný problém.
Odpovědět
Profilova fotka
@yvonahk jojo, stejně jako potřebujeme souhlas od sousedů, tak potřebujeme i souhlas obce na situační výkres. :-|
Odpovědět
@keila A to vam nejak na urade nerekli? Vis, zes mohla zatim vybavit ten rozvoj... Neboj, to zvladnete! Jak pise yvonahk, pak to pujde uz jenom po masle:)
Odpovědět
Článek se načítá
@keila Aha tak to mi nepotřebovali na situačku jejich podpis.
Odpovědět
Máme za sebou schůzku na pozemku...bez jakýchkoli námitek!... a za měsíc můžeme stavět. Jupííí!
Odpovědět
Profilova fotka
@snanok tak to moc gratuluji.
Odpovědět
@snanok S kým jste měli schůzku na pozemku?Sory, nechce se mi to hledat.
Odpovědět
Profilova fotka
@keila no tak tenhle člověk mě fakt baví :-( ten by si v normální firmě nevydělal ani na slanou vodu :-( jako fakt se blokni a zbytek prachů až to bude schválený, dyť tam může bejt ještě tuna průšvihů :-( jo a já dneska dorazila na parcelu a ten můj Drahoušek 8-( 8-( ]-( mi vyndal z mýho auta nevim zaboha proč moje stavební gumáky !!!!! a nechal je u rodičů ... takže jak největší kiki jsem stála v bílejch keckách uprostřed bahna !!! myslela jsem že budu v tu chvíli vdova :-D .... no ale pozitivní zpráva je, že skrývka se bude dělat už zíííítra héč ;-) páč jako ono nebyl důvod začít až ve čtvrtek, to jen manžel je nechtěl zbytečně stresovat 8-( a mě jako klidně jo ... tak jsem se domluvila s bagristou a ten řek, já přijedu klidně zítra, neni problém :-D :-D :-D :-D tak neni problém
Odpovědět
Profilova fotka
@kousinka ty mě bavíš! Tvoje příspěvky jsou vždycky plné satiry. :-D :-D :-D Jinak gratulace k zítřejší skrývce, za chvíli to začne nabírat obrátky! Já se akorát vrátila ze stavebního úřadu, paní je teda super skvělá a ochotná. Všechno se mnou prošla, i výkresy od projektanta, tak jsme zjistily, že mu něco chybí, ale nic dramatickýho. Jinak máme všechno v pořádku, takže za těch 14 dní (vlastně už za 12), to v klidu podáme. A myslím, že tahle super ženská by ohlášku mohla mít schválenou i dřív jak za 30 dní, ale uvidíme. Pohrávám si s myšlenkou začít dřív i bez vyjádření stavebního úřadu. :-N Ale raději ne.
Odpovědět
Profilova fotka
@keila pokud ti to bude schvalovat ta paní co si s ní mluvila a slušně poprosíš, tak by to mohla zvládnout i dřív jde to i za tři dni ;-) zaměřit dům určitě už můžete ale bagr bych tam asi neposílal, aby vás baba ještě nenaprášila....
Odpovědět
Profilova fotka
@kousinka Moc gratuluji k skrývce. @keila Tak to je super, že tam máte tak ochotnou paní, to by vážně mohla povolit i dříve. My máme na úřadě taky perfektní a tak doufám, že nebudou žádné problémy. Zatím mi vždy vyšla vtříct takže věřím že to bude v pohodě. No ale i tak byych asi nezačala dřív už kvůli té vaší sousedce. Asi bych nepokoušela štěstí když už to vypadá být v pohodě. Teď ještě aby se umoudřil projektant a bylo vše tak jak má.
Odpovědět
@kousinka Moje nejoblíbenější obuv na stavbě jsou teď taky holinky-červený.To víš chlapy.Jinak gratuluju, ke skryvce zítra.
Odpovědět
@keila Tak to je dobře, že máš fajn paní na úřadu.
Odpovědět
Profilova fotka
@petrsv1000 no uvidíme. Zase jí nechci nějak provokovat tím, že budu prosit, aby to udělala dříve. @richt začínat dřív nebudeme, raději ne. Nakonec bych se bála. Když to bude do toho měsíce, tak by nám to měla někdy koncem srpna schválit a to by bylo pořád podle plánu. Snad se nic neobjeví, když tam dnes našla jen takový drobnosti.
Odpovědět
Profilova fotka
@keila jojo jasný, ja tam byl někdy kolem 20.prosince a právě ho pporosil zda by to zvládl do konce roku, že by mi to hodně pomohlo kvůli bance a zatři dny mi volal ať si pro to přijdu ;-) Jak sem na něj nadával, že to je ňouma, tak za toto ho chválím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petrsv1000 no tak ta naše paní se k naší stavbě dostane po dovolené. Takže si myslím, že to úplná megarychlost nebude. Ale uvidíme, hlavně aby tam nebylo co doplňovat, pak by i těch jejich 30 dní bylo pořád v našem limitu.
Odpovědět
Profilova fotka
@keila tak to pak už nezbývá nic jiného než čekat.... a doufat, že to bude ok ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
skrývka je hotovááááááá hurá :-D úplně mi zatrnulo, jak hrábnul poprvý, už není cesty zpět :-O ale bagrista byl úžasnej, naprostej balet tam předváděl, vydržela jsem ho celý tři hodiny pozorovat :-O letím venčit smečku, večer vás snad dočtu pořádně, šla jsem se jen dětinsky pochlubit :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
@kousinka Tak to je skvělé a moc gratuluji!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@kousinka tak to moc gratuluji a přeji jen tak dál
Odpovědět
@kousinka Blahopřeju.Já to krásný pocit viď.Já ikdyž už máme střechu i okna, si občas připadám , že se mi to zdá.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?