Bezúdržbová zahrada. Je opravdu bezúdržbová?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj. Máte někdo? Je opravdu bezúdržová nebo to opravdu platí jen o betonu?
Odpovědět
1
2
Ještě takový dodatek, když se nechá příroda dělat svoji práci tak fakt spoustu věcí funguje v louce nám vyrašily takový ošklivý lopuchy neměli tam co dělat a hlavně se dost množili no. Jsem se na ně chtěla vrhnout s nožem a nakonec je nechala za cca 14 dní přilétla hejna něco jako zlatohlávků a milej lopuch sežrali vše ostatní zachovali jak je to možné nevím, Jinak já nejsem typ který chválí vše co si pořídí za každou cenu, ale naše zahrádka se mi opravdu líbí a té práce je tu fakt podstatně mín. No a sousedka mi chodí obdivovat moje obří rajčata mezi kteráma rostou bylinky a cibule a komentuje tu směs že nejhoší sedlak největši brambory a vono to fakt funguje :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@sicinka Ahojky, Taky se mi moc zalíbila takováto zahrada. Už jsem prostudovala http://ekozahrady.com. Zakládali jste si ji sami, nebo jste si ji nechali udělat? Uvažovala jsem i o kurzu, který na stránkách inzerují. Ráda bych si zahradu vytvořila sama, ale obávám se, jestli to není příliš velké sousto a zda to zvládnu. :-) Ale ještě je dost času, zatím ani nestavíme, takže mám spoustu času na studium. :-)
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?