Jaká je cena za práci u základové desky?

Dobrý den zajímala by mě cena základové desky jen za práci bez materiálu. Díky za postřehy
Odpovědět
Profilova fotka
To je strašně individuální. Záleží na velikosti, tvaru, materiálech, převýšení na pozemku... My třeba máme mírný svah, desku cca 9x10 a za práci za kompletní základy si zedník vezme 44 000 Kč. Máme na něj výborné osobní reference a bude nám dělat komplet hrubou stavbu, takže mi ta cena prijde ok.
Odpovědět
přesně tak, takhle to nejde říct, není uvedeno kolik řad bude ztraceného bednění, jestli jsou nosné zdi apod. velikost desky atd.
Odpovědět
My jsme platily 80 tisíc za základovou desku domu (cca 10x 13 m) a kůlny (4 x 6 m)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nevím odkud jste. Ale dnes zedník za méně než 200 - 220 kč za hodinu nedělá. Není pracovní síla v této republice, proto půjdou ceny ještě výš. Záleží jak máte rovný pozemek - každá deska vyjde asi jinak draho.
Odpovědět
Profilova fotka
@roxolanka @luckiesj Ahojky, můžete mi prosím dát kontakt? Zdaj se mi ty ceny neuvěřitelné 😍😁
Odpovědět
Profilova fotka
Desku máme L 138 M2, mírnej svah, 1-3 řady ztracáků, firmy nabízely za práci 60-70 tisíc
Odpovědět
Profilova fotka
@danielacz Což o to, klidně můžu, ale pokud nestavite někde na jihu, tak myslím, že by asi dál dojíždět nechtěl a ani by se to asi nevyplatilo? Ale pokud ho i tak chcete, tak ho pošlu do SZ. U nás to nakonec bude za desku ještě méně, protože mu partner dost pomáhal, takže ji měli za týden hotovou o to prý zaplatíme míň 👌
Odpovědět
@roxolanka dobrý den, mohl bych také poprosit o kontakt? děkuji
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
@luckiesj takze to mame 80000 Kc / 220 za hodinu / 8 hodin denne = 46 clovekodnu ciste prace? To to kopal rucne, ne? 🙂)
Odpovědět
Ahoj, my jsme za práci platili 30000 Kč. Deska 10x11m. Celá deska stála 198000 Kč komplet. Lehké převýšení pozemku.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
@roxolanka Dobrý den, mohla byste mi prosím také zaslat kontakt na Vašeho úžasného zedníka☺️?
Odpovědět
Profilova fotka
To je mi otázka...na co konkrétně se ptáte? Základy jsou plošné ( pak se jedná o založení na základové desce) nebo na základových pásech, pak na patkách nebo pilotách. Nejčastější jsou u nás základové pasy. Převážná většina založení na pásech probíhá že se zabetonuje pata a pak se vyzdi pár šaru z TZB a následně se zabetonuje podkladní hrubá podlaha (deska). Takže je otázka na co se konkrétně ptáte? Pokud se ptáte na cenu betonáže cca 15 cm tlusté podkladní betonové hrubé podlahy tak je to cca 260 Kč za m2...
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?