Menu Forum

Stavba ne jaře 2010. Plánujete také někdo?

19. lis 2012  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
hhranolka
834
Registrovala se 21. ledna 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2275 příspěvků a 23 alb. Má 61 přátel. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
hhranolka
834
Registrovala se 21. ledna 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2275 příspěvků a 23 alb. Má 61 přátel. Region Hradec Králové.
 @veronikapulkertova
cenu nehledej,.. to je v pohode emoticon
jinak svetlovod je naprosto super.. videla jsem ho nazivo, vazne to je funkcni vec,.. kdybych mela bungalow a chodby bez oken, tak do nej na 100% jdu.. svetla je z nej vazne hodne emoticon

jinak madlo mam uz doma,.. takze v sobotu snad bude pridelane, uz je objednany i elektromaterial, v sobotu dorazi vodak, abychom si jeste jednou probrali, kde co bude a od pondelka zacne emoticon

jo a jinak dvere mame nakonec od jednoho truhlare za 27tis vcetne samozamykaciho zamku... holky to je bomba,.. jen bouchnete s dvermi a oni vyjedou 2 zamky(strelky - nevim, jak se to jmenuje) a normalne chytnete za kliku uvnitr a dvere se odemknou.. truhlar daval samozamykaci zamek do dveri poprve a byl nadseny emoticon
27. led 2011 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
Registrovala se 8. listopadu 2006 na modrastrecha.cz. Přidala 4262 příspěvků. Má 67 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
Registrovala se 8. listopadu 2006 na modrastrecha.cz. Přidala 4262 příspěvků. Má 67 přátel.
 @hhranolka tak to je paráda emoticon, nebojíš se, že se madlo zničí, my právě chceme kupovat kliku až pomalu před nastěhováním, aby se náhodou neodřela a tak

zítra razim na hygienu pro soupravu na odběr vody z vrtu a necháme si udělat rozbor, aby jsme už věděli, jeslti jí můžeme v klidu pít a dělat z ní kafe a ne tahat neustále kanystry z domova emoticon
27. led 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hhranolka
834
fotoportrét
fotoportrét
hhranolka
834
 @breberka madlo snad neznici,.. ono, kdyz tam mame jen rozetu, tak se dvere hodne blbe oteviraji a zaviraji, takze madlo je opravdu potreba, jinak obalimeho asi bublinkovou folii,.. stejne tak dvere necim obalime a budeme doufat, ze se jim nic nestane emoticon
27. led 2011 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
 @hhranolka já se právě o dveře taky bojim. Jsem se musela před pár dny na stavbě vyloženě nas..., protože manžel s bráchama stěhoval do baráku materiál. Nemohli ho stěhovat velikym vchodem, který má 160 cm, ale bočnim fr. oknem u jídelny, který má 90 cm, aby to náááhodou netahali daleko no a co myslíš. Něčim tam narvali do futra a je tam asi cca 1 cm uštípnutý dřevo, bych se fakt z toho picla emoticon. Takže až na jaře dorazí pán dodělat vchodový dveře, musíme se s nim domluvit na zatmelení, zbroušení a přelakování - doufam, že to bude jedinný a už se manžel příště zamyslí, kudy, co bude stěhovat.
Příští týden přivezou sádrokarton, tak to tam snad pojedu kontrolovat, kudy to tahaji, bo co
27. led 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronikapulkertova
304
Registrovala se 8. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 393 příspěvků a 2 alba. Má 156 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
veronikapulkertova
304
Registrovala se 8. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 393 příspěvků a 2 alba. Má 156 přátel.
 Zmena vizu lonice v albicku a pracovny, skrze zmeny rozmeru pokoje... Puvodni navrhy byly lepsi ale :(
27. led 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
 @veronikapulkertova Veru, mě se líbí původní i nové, bude to super
27. led 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
 tak jsme dneska neodolali a vyrazili s Matym na baráček (tatínek je na běžkách) - vyjela jsem dobře, i když je tam místama ledovka jako blázen. Bylo tam tak krásně, sluníško, klid, pohoda. Uklidili jsme trochu bordýlek, zatopili v kamínkách, udělali cestičky ve sněhu a trochu zasněně čuměli z obýváku na "zahrádku" emoticon emoticon
29. led 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronikapulkertova
304
fotoportrét
fotoportrét
veronikapulkertova
304
 @breberka Jee, paradne straveny den, tez je mi vzdy lepe, kdyz se jedu podivat na domecek a vidim, jak se to tam meni a pomalu finisuje, no ikdyz ted se probourala pracovna a udela se z ni chodba a koupelna pro deti, ale uz se to dava do kupy emoticon Je fajn, ze okna jsme pouzily, jen nam zbydou jedny balkonove dvere emoticon))

V patek u architekta suprove, vse jsme jeste jednou probrali, od podlah po strop emoticon Akorad do jidelny musime zmenit svetlo, z jedne kristalove kopule na dve nad sebou, problem je ten, ze to dvoj uz prestali vyrabet, vzhledem k jeho vysce, tak jej bereme z prodejny, kde bylo vystavene, jiz posledni a nechteji nam dat slevu a to svetlo je dost drahe :(

Jinak jsem vybrala uz i nejake dekorativni tapetky, myslim, ze to bude hezkeemoticon Uz se nemuzu dockat, at se tam bude davat nabytek a budeme se stehovat emoticon

31. led 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
 @veronikapulkertova nojo, hned je člověku líp po tělíčku, viď
dveře třeba prodáte (přes firmu - nechtějí?)
tak vy u nich nakoupíte světla za majlant a sleva žádná, to jsou vydřiduši, fakt emoticon
tapetky chceš dávat kam Veru? Já právě nevim, jestli do nich taky jít nebo nee, ale jen třeba za stěnu za TV a možná za postelí v ložnici, ale stále nevim nevim
31. led 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronikapulkertova
304
fotoportrét
fotoportrét
veronikapulkertova
304
 @breberka Budou to tapety jen dekorativni, to znamena sem tam nejaky pruh, tapata u jidelniho stolu, tapeta na chodbe za botnikem, proste jen pro oziveni emoticon
31. led 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
 ahoj holky, tak u nás se už zase pěkně maká, dovezli materiál na sádroš, manžel s kamarádem nakoupil kabely na el., tak hurá do toho. Už udělali kousek vaty na stropě + konstrukce - fotky zatim bohužel nejsou, zničila se nám paměťová karta a fotky, co všera manžel udělal jsou fuč emoticon
3. únor 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hhranolka
834
fotoportrét
fotoportrét
hhranolka
834
 tak u nas zitra vodak udela diry po dome emoticon a v pondeli nastupuje... zitra nam dovezou orsil, o vikendu musime udelat drazky na venkovni rolety a pokud bude cas, tak se pustime i do toho orsilu emoticon
jinak uz mam doma 3 baterie a sprchovy set emoticon chyta me nakupni horecka emoticon
3. únor 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronikapulkertova
304
fotoportrét
fotoportrét
veronikapulkertova
304
 @breberka Me Elenka smazala celou slozku "domecek stavba" v pocitaci, takze mam jen fotky z modreho konika emoticon Tak at vam jde prace pekne od ruky .)

@hhranolka Jukala jsem do albicka a baterie hezke emoticon

Jinak my dostali povoleni od stavebniho uradu se stavbou, takze na jare podkopani domu, podstojkovani, opet zakladova deska a stavba, joj emoticon Ted uz je z pracovny udela castecne detska koupelna, castecne chodba...

Jeste ze nemusime nic resit s uradama a udelaji to za nas jini, bychom se ubehali, pac se puvodni projekt s budoucim neda srovnat, je to jak nebe a dudy emoticon

Jeste ted zvazujeme podlahu, mame mit drevo 7mm, ale manzel by chtel drevo 15 mm, ale je to palka, tak uvidime...:(
4. únor 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hhranolka
834
fotoportrét
fotoportrét
hhranolka
834
 jejda.. cela slozka fuc :( my to mame snad jistene,.. mam to na pocitaci ja i manzel emoticon
4. únor 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumber
5
Registrovala se 1. prosince 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 208 příspěvků, 4 alba a 2 články. Má 5 přátel.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
lumber
5
Registrovala se 1. prosince 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 208 příspěvků, 4 alba a 2 články. Má 5 přátel.
  • Stavím dům
 tak holky, odjíždíme z toho humbuku na týden na hory emoticon . Jsem zvědavá, co u vás bude nového až přijedeme. U nás asi nic. Dědula nám má chodit topit na domeček aby zbytečně nepromrzl - i když při těch teplotách co hlásí se to asi nestane emoticon . Tak se čiňtě a ať se dílo daří
4. únor 2011 v 17:20  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
 @lumber tak si to tam moc užijte, hlavně aby jste měli sněhu dost, když hlásí tepla emoticon

@veronikapulkertova tak to by mě asi šmejklo, fakt emoticon

@mavo Marti, začínáte se pěkně zabydlovat, je to super. No a jaké jsou první dojmy a zážitky z domečku, jak se bydlí? Už se v noci nebojíš? emoticon. Hele, jak jsi zatim spokojená s tmavou podlahou v obýváku, je na ní vidět hodně prach a bordel nebo pohoda?
Moooc díky za fotečky v kuchyni, už se fakt nemůžu dočkat té mojí emoticon, my začali zase makat - dala jsem 1 fotečku jak začal manžel s kamarádem dělat přípravu na stropy v patře.
5. únor 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mavo (29 r.)
39
Registrovala se 22. dubna 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 326 příspěvků a 4 alba. Má 36 přátel. Region Příbram.
fotoportrét
fotoportrét
mavo (29 r.)
39
Registrovala se 22. dubna 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 326 příspěvků a 4 alba. Má 36 přátel. Region Příbram.
 @breberka sádroš jsem viděla emoticon jste šikulky a bude to vypadat super... u nás teď na povrch vyplývají ty nedodělky.... jako že nejsou dveře a ještě dlouho asi nebudou, sádroš je pěkně odfláknutý... a tak... bydlí se mi tu pěkně akorát pořád vytírám, protože ta cesta před domečkem je hrozná a z chodby se sem tahá píseček, takže mi to pod bačkorama pěkně křupe... a ty první měsíce bydlení budou asi krušné než si zvykneme kolik splácíme a budeme si muset pěkně přitáhnout opasky, ale stojí to za to... zatím bych nic nevyměnila.. jako nějakou místnost nebo tak... a taky mi bude ještě trvat než se to tu pořádně zabydlí... přidělat obrázky, závěsy, dát knížky do knihovny... ale všechno chce svůj čas. Na knížky čekám až budou lišty, a lišty budou až po dveřích emoticon Bez těch dveří je to divný a hrozná ozvěna emoticon
5. únor 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mavo (29 r.)
39
fotoportrét
fotoportrét
mavo (29 r.)
39
 @breberka jo a na té podlaze je vidět jen proti oknu.... ty otisky prachu - od bot.... ale jinak nic emoticon jsem s tmavou spokojená =o) ani moje blonďatý vlasty na tom nejsou vidět, což je super..
5. únor 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
 @mavo tak to je fajn, že jinak spokojenost. Dveře jsem koukala, že ještě nebudou emoticon, jsou to trubky, co. Jak dlouho na ty jedna budou čekat, než vám to namontují?
a co se sádrošem, jaký problémy?
5. únor 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mavo (29 r.)
39
fotoportrét
fotoportrét
mavo (29 r.)
39
 @breberka je na stropě sádroš vidět... chtěla jsem na to sádrokartonáře a ne zedníky a stejně to udělali blbě.. prostě vidíš, třeba v ložnici... kde je jaká deska emoticon
Nevim jak jim to bude trvat dlouho, snad nejdýl týden, všechny dveře stihli za týden, tak snad ty jedny nebudou trvat tak dlouho... říkali, že mi dají v pondělí vědět...
5. únor 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
 @mavo takže jestli dobře rozumim, tak prosvítá sádroš skrz barvu? - vidíš spoj desky
5. únor 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mavo (29 r.)
39
fotoportrét
fotoportrét
mavo (29 r.)
39
 @breberka přesně...
5. únor 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
 @mavo kolik máte vrstev barvy?
5. únor 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mavo (29 r.)
39
fotoportrét
fotoportrét
mavo (29 r.)
39
 @breberka tak to nevím, to jsem u toho nebyla když malovali, ale minimálně dvě... nejdřív stropy penetrovali, potom teprve malovali a minimálně jsou dvě... nebo aspoň pracovnu dělalali 2x a prý ještě přijdou jestli něco nevylezlo...
5. únor 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
 @mavo my právě sádroše doma i u tchánovců, když jsme dělali horní pokoje, tak jsme penetrovali a pak 2x natírali. Já dělala tady doma strop v koupelně žlutě, takže ta zelená barva sádroše chtěla tyhle celkem 3 vrstvy a u tchánovců bílá taky raději 3 a neni to poznat. Jen jsme doma zaflákly lepení spár nějakýma páskama, tak nám to asi po 2 letech ve spárách prdlo, jak si to sedlo, ale tady na to už kašleme, v baráku do uděláme pořádně - stejně ale třeba s opravama počítáme, proto bude vymalováno bíle a jen sem tam stěna barevná
5. únor 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mavo (29 r.)
39
fotoportrét
fotoportrét
mavo (29 r.)
39
 @breberka my zatím všude bíle... malovat barevně budeme až příští rok.... až ty štuky nebudou sirový...chtěla bych jednu stěnu v ložnici, jednu v obýváku a jednu v pracovně, jinak všude bílo.... a dětský pokojíky až časem podle dětí =o)
5. únor 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronikapulkertova
304
fotoportrét
fotoportrét
veronikapulkertova
304
 Ahojky,

@mavo to musi byt parada uz bydlet v domecku, clovek o tom nejdriv dlouho dobu mluvi, pak planuje, pak stavi a pak konecne prijde ted velky den D emoticon Ja ja se na ten nas tesim emoticon)))
My ted tez objednavame dvere od Sapeli, ale budou potreba az za 3-4 mesice, takze snad je stihnou do te doby udelat, nejsou nektere zrovna jednoduche, treba do kuchyne, celosklenene emoticon
Tak zkus misto malovani dat za postel tapetu, my ji budeme davat nekde na sadros misto barvy emoticon Maji ted opravdu moc krasne kousky, nejsou to tapety jak kdysi emoticon))

Jinak ja marod, dcerka marod, takze u nas ted hruza :( Uceni jde stranou a domecek tez emoticon
5. únor 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
 @veronikapulkertova tak to se brzo vykurýrujte, ale pravda je, že teď se neni čemu divit, každý druhý je nemocný emoticon
odkud berete tapety? mají webovky?
5. únor 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronikapulkertova
304
fotoportrét
fotoportrét
veronikapulkertova
304
 @breberka Zkusim poptat, ale architekt rikal, ze tapety, ze kterych vybirame, jsou ty nej, co videl a co se mu kdy dotaly do ruky, musim rict, ze jsou opravdu luxusni a ceny nejsou tak desne. Stranky poptam a dam vedet emoticon
5. únor 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
 @veronikapulkertova díky, když by mě něco uchvátilo, tak pak cena bude rozhodujíci, tak uvidíme emoticon, ale zase s tim nebudu tapetovat celý dům, jen fakt kousky, jak jsi taky psala
5. únor 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš