Menu Forum

Stavba ne jaře 2010. Plánujete také někdo?

19. lis 2012  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
veronikapulkertova
304
Registrovala se 8. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 393 příspěvků a 2 alba. Má 156 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
veronikapulkertova
304
Registrovala se 8. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 393 příspěvků a 2 alba. Má 156 přátel.
 @hhranolka Paradne, dekuji, hotylek moooc hezky, more ciste, relativne teple, obloha po celou dobu pobytu bez mracku, teploucko, strava vynikajici, vsichni jsme si to moc uzili emoticon Zato jsme zdesena z tohoto naseho
"leta" :(
16. črc 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hhranolka
834
Registrovala se 21. ledna 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2275 příspěvků a 23 alb. Má 61 přátel. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
hhranolka
834
Registrovala se 21. ledna 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2275 příspěvků a 23 alb. Má 61 přátel. Region Hradec Králové.
 @veronikapulkertova nojo v CR to je naprd - stridani bourka-vichrice a pak 35°C a vedro na padnutí, mam nizky tlak,.. takze nekdy sotva funim emoticon
a jak jste mezi tim postoupili na domku? myma hotove sadrokartony, ted se omita garaz a chysta se podlaha do garaze a zacnou obkladat koupelny emoticon
17. črc 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
Registrovala se 8. listopadu 2006 na modrastrecha.cz. Přidala 4262 příspěvků. Má 67 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
Registrovala se 8. listopadu 2006 na modrastrecha.cz. Přidala 4262 příspěvků. Má 67 přátel.
 ahoj holky, moc díky všem emoticon

@veronikapulkertova Veru, tak to je fajn, že jste si dovolenku užili, tady je to počasí fakt masakr. Dneska nám na jih zase něco hlásí, tak snad to bude OK

u nás je nahoře připraveno téměř k malování, takže tento týden začínáme, ještě jsme vybrali barvy do ložnice a pokojíčků, tak snad to bude dle mých představ emoticon. Už jsem na baráku nebyla skoro 3 týdny, tak příští tam musim vyrazit a konečně se po 2 měsících podívat nahoru, jak je tam jen žebřík, vůbec jsem tam nebyla emoticon

@hhranolka my začínáme obkládat do 14 dnů, tak se moc těšim
17. črc 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronikapulkertova
304
fotoportrét
fotoportrét
veronikapulkertova
304
 U nas se pilne maka na nove casti, domluvili jsme se, ze se nastehujeme, az bude hotova i nova cast, az po fasade, tudiz v pulce listopadu. Navic mame problem s podlahou, vybrali jsme KAHRS a ti nestihaji vyrabet, takze termin dodani v polovine rijna :((( Jinou nechceme. Takze budeme ted ve stare casti prakticky stat. Ale architekt rikal, ze pak mu staci tyden a zaridi, zabydli cely dumemoticon Pristi tyden pokladame dlazbu a delame kuchyn a bude se vkladat krb, takze pak fotecky poslu emoticon
17. črc 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumber
5
Registrovala se 1. prosince 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 208 příspěvků, 4 alba a 2 články. Má 5 přátel.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
lumber
5
Registrovala se 1. prosince 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 208 příspěvků, 4 alba a 2 články. Má 5 přátel.
  • Stavím dům
 @breberka tak já se taky přidávám ke gratulantům. Jsem tu teď málo, tak vždycky koukám jako blázen, co nového se stalo emoticon emoticon emoticon . Nám Marťa je o měsíc později. 1.8. Super datum. Byl první neplatící dítě v porodnici. Zrovna rušili poplatky za miminka . Spořivý od malička - tak snad mu to vydrží emoticon
17. črc 2011 ve 20:49  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumber
5
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
lumber
5
  • Stavím dům
 My jsme momentálně ve fázi malování. Ale už se to pěkně rýsuje. Super je, že už nejdou vidět sádroše a dostává to jednotný ráz. Ještě řešíme barvy do pokojíčků. To mi přijde docela oříšek. Malá chce žlutou s motýlky - ty bych snad mohla namalovat (nevíte jaké se používají barvy?) A malému tam chceme dát loďku, rybičky a tak. Je úplně blázen do ryb. Podklad by byl nejlepší asi modrý ale pokoj by pravděpodobně vypadal docela studeně tak přemýšlím nad zelenou. Nemáte nějaký typ?
17. črc 2011 ve 20:53  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
 @lumber moc díky
my kupujeme barvy ROKO, manžel to horem dolem pročítal a jsou na sádrokarton dobrý a i zkušenost s nima už máme emoticon
Já vybrala do pokojíčků zelenou a tyrkysovou - budou jen stěny a jen některý, zbytek bílá a do ložnice jsem taky chtěla tyrkys, ale ta mi neprošla, tak manžel vybral šedivou, nu jsem zvědavá emoticon
17. črc 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronikapulkertova
304
fotoportrét
fotoportrét
veronikapulkertova
304
 Ahojky stavitelky emoticon

Trosku ted s novou casti stojime, meli jsme zatopene zaklady sklepu-100 kubiku vody a neni vycerpanoemoticon

Zato se pilne maka vevnitr-krb dozden, v koupelnach jiz vany, vymalovani na bilou finis barvu, ve stredu pokladka dlazby-snad a pristi tyden SNAD UZ KONECNE KUCHYNE!!!!!!!!!!! emoticon

A co vy? Kdy planujete stehovani?emoticon
2. srp 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
 @veronikapulkertova ahoj Veru, tak to ste měli takový bazén v základech, viď emoticon Nejvíc se těšim na tu tvoji kuchyni, to jsem zvědavá

U nás už bude hořejšek skoro vymalovaný bílou a pak jen dodělat ty barevné pruhy. V sobotu se začíná obkládat horní koupelna, tak tam budu oxidovat s našim nejmenšim a dozorovat emoticon. Už máme hotové interiérové dveře, ale zatim se nemůžou namontovat, tak jsem je byla ojuknout na krámu a jsou krásný, už aby byly na svém místě emoticon. Rozhodli jsme se, že všude na baráku budou bílé vypínače Basic od Schneideru a jen v ložnici a koupelně Color - máme jich docela dost, to jsme čuměli emoticon emoticon
2. srp 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hhranolka
834
fotoportrét
fotoportrét
hhranolka
834
 @veronikapulkertova na kuchyn se taky mooc tesim!
@breberka vy jedete nejak opacne,.... nam se uz dodelava horni koupelna a je to sakra prachu, takze si nedokazu predstavit, ze bychom uz meli vymalovano

jinak u nas je plan stehovani v zari bydleni od rijna
vcera jsme objednali kuchyn
dnes jsme objednali dvere, obklady do spodni koupelny a dnes se u nas cely den bagrovalo.. mame +- srovnany teren a poklada se plyn, kanalizace, destovka a osazeni reviznich sachet, do toho finisuji pripravy na finalni zabetonovani garaze...

2. srp 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
 @hhranolka a prah je z čeho? jediný co práší je pak mytí spárovačky
2. srp 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hhranolka
834
fotoportrét
fotoportrét
hhranolka
834
 @breberka trošku z rezani obkladacek, ale hlavne my nemame nikde listy, ale vsude jsou kamenicke rohy a to je prachu - fakt, chlap je celej bilej a kolegove ho nechteli ani pustit do auta emoticon ale pokud budete mit listy, tak se zase tak moc prasit nebude,.. ale u nas je to fakt masakr
3. srp 2011 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
 @hhranolka jojo, budeme mít nerez lišty, takže se jen budou řezat obklady a to bordel nedělá. Když jsme obkládali koupelnu doma, tak tam byl trochu bordel jen na chodbě, kde jsme to měřili a řezali a pak až po tom zaspárování, to byl masakr, ale to budeme dělat až budou dveře, tak to tam zavřeme a bude to
3. srp 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronikapulkertova
304
fotoportrét
fotoportrét
veronikapulkertova
304
 @breberka Vodu mame jiz vycerpanou, muselo se to poradne vapkou ostrikat, zarostlo to brcalememoticon
Na kuchyn jsem i ja silene zvedava, pac jsme prekrocili zase rozpocet :DDD Vse ale zavisi na dlazbe, jiz vyjel kamion ze Spanelska, tak uvidime, za jak dlouho tu dorazi!
Tez uz mame davno dvere na sklade, ale jeste nejakou dobu budou :(
@hhranolka Pani, to mate brzky termin stehovani, at vam to vse vyjde, tesim se na fotecky!emoticon

A holky prosim, prosim-jidelni zidle, budou smetanove-latka nebo kuze? Kuzi nemam rada, studi, lepi se na ni, ale zas na udrzbu...?
3. srp 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
 @veronikapulkertova Veru, já bych volila látku, my to taky tak budeme mít, protože si říkám, že až se mi to přestane líbit, necham je přečalounit a bude emoticon
3. srp 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hhranolka
834
fotoportrét
fotoportrét
hhranolka
834
 @veronikapulkertova ja bych si dala alcantaru, delaji se z toho i sedacky.... omyvatelné jako kůže, ale teplé jako látka emoticon
3. srp 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronikapulkertova
304
fotoportrét
fotoportrét
veronikapulkertova
304
 Konecne po dlooooouhe dobe nam ve ctvrtek prijede kamen na zem do kuchyne a do zadveri ze Spanelska!!!! Tyden bezsparoveho pokladani a kuchyn!!!!!!!!!!!!!!!!! emoticon

@hhranolka Dekuji, presto jsme jiz objednali Effezeta nova emoticon

Jinak jsme se konecne trosku posunuli na stavbe, jelikoz neprsi a zacatek pristiho tydne zalevame strop sklepa v nove casti, to nejhorsi za nami, snad to pak pujde sup, sup, ale vzhledem k tomu, ze tam je hodne prosklenych ploch, tak cihel nebude tolik potreba emoticon)) A jinak jsme detske pokojicky protahli a mame je ted po zamereni 26 a druhy 27m2 emoticon))

Co noveho u vas? Chci fotecky!!! Ja musim nechat opravit fotak, fotim zatim jen mobilem :(
9. srp 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hhranolka
834
fotoportrét
fotoportrét
hhranolka
834
 u nas je tedy uz oficialne nove hlavne toto:

http://www.modrykonik.cz/fotoblog/hhranolka/album/a-je-to-tady/
9. srp 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
 ahojky holky, tak jak pokračujete? My dneska dovezli obklady do spodní koupelny a kuchyně, tak hurá na další obkládání. Včera jsem vybrala obklad do hostovské koupelny - METROPOL (světlé, decentní a levné), tak budu matlat další návrh emoticon. Máme vymalovanou ložnici a manžel dodělává chodbu v patře, takže pak se vrhneme na podlahy a hořejšek bude připraven na dveře a finální úklid emoticon
Kuchyni jsem zadala jiným lidem, protože s truhlářem, co ji měl dělat byla blbá komunikace emoticon, ale teď to bude super
26. srp 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavka411
8
Registrovala se 26. července 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 489 příspěvků a 8 alb. Má 13 přátel. Region Ostrava.
  • Stavím dům
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
pavka411
8
Registrovala se 26. července 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 489 příspěvků a 8 alb. Má 13 přátel. Region Ostrava.
  • Stavím dům
    Region Ostrava
 @hhranolka gratulace veliká!!!!
31. srp 2011 ve 20:24  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hhranolka
834
fotoportrét
fotoportrét
hhranolka
834
 @pavka411 díky emoticon
31. srp 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jirulina
10
Registrovala se 4. března 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 84 příspěvků. Má 5 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
jirulina
10
Registrovala se 4. března 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 84 příspěvků. Má 5 přátel.
 @hhranolka Moc gratuluji a přeji pohodové těhotenství.

@breberka My jsme za srpen stihli vymalovat celý domek, položit dlažbu v technické místnosti a v přízemí na chodbách a v hale. Příští týden asi dodělá manžílek garáž (naštukovat + vymalovat) a pak bude dělat spodní koupelnu.
31. srp 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hhranolka
834
fotoportrét
fotoportrét
hhranolka
834
 @jirulina tez děkuji emoticon
jinak my máme vše vymalováno.... Zítra si jedu pro troubu, v pondělí přivezou Lednici a mrazak... Akorát jsme se ted trosku zasekli... Děláme topnou zkoušku a v patre se nám udělalo pár vlásecnicovych trhlin... Takže podlahar nechce položit vinyl dokud se nezjistí, co je s tím a zda uz to nebude pracovat.... Ach jo :(
31. srp 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hhranolka
834
fotoportrét
fotoportrét
hhranolka
834
 Tak u nás se musi vyspravit podlaha v ložnici- je to opravdu jen vlasecnice, tak spis jen pro jistotu... Ve čtvrtek se bude pokládat podlaha v přízemí emoticon uz se nemůžeme dočkat!
Akorát ted řeším... Do konce mesice se musíme přestěhovat, ale to ještě nebude zkolaudovano... Ja jsem ale na nemocenské... Vycházky mám od 11-18hod.... A ted fakt nevím co s tím :( starostovi jsem volala.. Číslo popisne na 90% vím... Ale můžu si nechat napsat neschopenku na neskolaudovanou adresu? Ach jo :(
5. zář 2011 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
 @hhranolka tak paráda
no s tou neschopenkou bych asi volala na sociálku a tam ti to řeknou asi nejlíp
5. zář 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hhranolka
834
fotoportrét
fotoportrét
hhranolka
834
 dnes nam pokládají podlahuuuuuu!
8. zář 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jirulina
10
fotoportrét
fotoportrét
jirulina
10
 @hhranolka Tak ať se jim podaří . Dej pak pár foteček emoticon
8. zář 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronikapulkertova
304
fotoportrét
fotoportrét
veronikapulkertova
304
 Ahojky, vcera jsme se vratili od more, tak koukam do albicek, co noveho a nestacim se divit emoticon
Odpoledne jedeme tez na domecek, tak jsem zvedava, jak to vypada u nasemoticon

@hhranolka Tesim se na fotecky podlahy, nam prijde jiz za mesic, uf, cekame na ni 3 mesice!!! emoticon)))

Vsichni planujete stehovani a nam se to posunuje a posunuje :( Ale snad do Vanoc emoticon)))
11. zář 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronikapulkertova
304
fotoportrét
fotoportrét
veronikapulkertova
304
 Taaak, volal manzel, ze dnes ve 16.00 k nam prijede "velka delegace" - tchyne :( Uz to vidim: "Veroniko, to mate male, tady bych dala ale kulaty jidelni stul, ne hranaty atd, tento styl moderni styl kuchyne se mi nelibi, proc tohle mam takhle to takhle atd, pomoooc emoticon))) Snad je to u vas holky lepsi a nezazivate takove stresy jako ja, ale na druhou stranu diky jeji posledni navsteve dum zvetsujeme a bude o 80m2 vetsi emoticon
11. zář 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronikapulkertova
304
fotoportrét
fotoportrét
veronikapulkertova
304
 @hhranolka Prosim, topna zkouska se dela i pred polozenim drevenne podlahy? Dekuji moc. Nam rikali, ze musime po polezeni podlahy topit pomalu a zlehka, at si drevo zvykne.
11. zář 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš