Stavba ne jaře 2010. Plánujete také někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte, protože plánujeme stavbu na jaro, tak hledám spřízněné duše pro plánování .....
Odpovědět
Profilova fotka
máme sklo, podlahu vinyl, jen jestli můžu poradit vemte sklo určitě o dost větší... ;-)
Odpovědět
Holky děkuji, mám ještě jeden dotaz. Měli jsme na předběžné kontrole kominíka a ten chce, abychom převedli asi 30 cm před kamna přívod vzduchu. Táhne se to trubkou z venku pod podlahou. Dá se do toho skla udělat otvor? Nemáte to některá?
Odpovědět
@jirulina my budeme děla přisávání vzduchu jen stěnou z venku, a přivod vzduchu bude z boku krbovek ;-). Záleží, kde maji ty určitý krbovky ten přísav @atrama o kolik myslíš zvětšít sklo? my budeme mít průměr krbovek 48 cm (máme je kulaté)
Odpovědět
Profilova fotka
my máme šířku kamen 52, sklo široké 85 na 100 a dnes bych vzala nejméně 100až 110 na 110...když se dvířka otevřou, rádo z nich občas něco vylítne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Podle požárnické normy musí být ve vzdálenosti 60 cm od okraje krbu nehořlavá úprava podlahy
Odpovědět
ahojte holky, tak hlásim, že máme hotové okapy - tedy po těch vydatných deštích nám nádrž na děšťovku jen přetéká. Hromosvody dneska kluci taky dodělaji, tak to bude super. Dneska nám přivezou rigidurové desky na záklop podlahového topení v patře a pomalu hurá na malování, obkládání koupelny.... :-D Objednali jsme do horní tu koupelnu obklad Casanova a dneska doplánuju spodní koupelnu Bamboo. Vinyl též objednán, ten nám povezou přímo z Rakouska, protože toho máme hodně. @hhranolka @veronikapulkertova @lumber @jirulina holky myslíte, že nebude vadit, když máme kliky na oknech odstín hliník, ale kliky na interiérovkách bych chctěla nerez ocel. Narazila jsem na super shop, kde je prodávaji za parádní ceny, ale maji maličký výběr a hliníkový se mi tolik nelíbí
Odpovědět
@breberka ahoj, mám taky ráda když vše ladí, ale myslím si, že by tohle vadit nemělo. Já nemám dveře nikde vedle okna (buď jsou okna naproti nebo na straně ode dveří), takže já bych to nějak neřešila..... Jestli budeš dávat přes okna nějaké roletky nebo záclonky, tak se ten rozdíl ztratí úplně. Teda vy jedete. Kdy plánuješ stěhování?
Odpovědět
@jirulina díky za názor - jdu je objednat. Kdo bude chtít, můžu hodit odkaz do IP - ceny super. Ráda bych během léta, tak uvidíme, kdy se to podaří ;-)
Odpovědět
@breberka prosím o ten odkaz, děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka já si taky myslím, že je to jedno.. dvere (a kliky na nich) je takova soliterni vec, takze by me to nevadilo ;-) o odkaz taky prosím
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka Souhlasím s holkama. Taky by se mi ty kliky asi moc neprali s klikami od oken. Teda vaše tembo závidím. My se teď zasekli, protože můj manžel mají v práci sezonu a když se naskytne volný den, tak to je pomalu zázrak. Dneska se tedy stal, ale to jsme sekli trávu na zahradě, likvidovali hromadu dřeva aby nezavazala a teď ještě skládá hromadu cihel a hliny, která nám zavazí ještě od bourání na zahradě. Ty cihly chceme vyskládat pod budoucí terasu při domu¨, tak doufám, že to nebude dělat neplechu.
Odpovědět
@hhranolka @lumber díky holky, tak jsem je tedy objednala a budu se na ně těšit
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, ráda bych se zeptala na umyvadlo od jiky cubito. Líbí se mi do koupelny ale dneska jsem se na něj dívala a příjde mi trochu plytší. Nevím, zda mě to neklamalo. nemáte ho někdo? Dneska jsem byla zadávat k návrhu koupelnu a pořád jsem na něj hleděla a zkoumala ze všech stran. Tak teď teda nevím
Odpovědět
@lumber my doma máme od Jika Lyru a je taková oválnější. Každopádně ho budeme taky kupovat do horního WC, kde nebude tak mooc často používané (kvůli ceně). Ale doma po intenzivním používáme se nám (po 5 letech) na něm udělal prasklina v té glazuře bo co to je a stále to praská dál a chytá se v tom bordel (něco nám tam spadlo - asi krém ve skle nebo tak něco)
Odpovědět
Profilova fotka
@lumber a budes mit i jine zarizovaky od teto serie?
Odpovědět
Profilova fotka
sice trochu mimo tema, ale pokud nekdo pijete podebradku a nesoutezite, tak prosím odlepit etiketu, z druhe strany je kod, ktery bych poprosila napsat do IP :-) děkuji :-)
Odpovědět
@hhranolka :-D bohužel nepijeme
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska jsem dala do albíčka fotky s pohledy navržené koupelny. Tak jestli budete mít čas, tak mi to zpřipomínkujte. @hhranolka jiné zařízení od této serie neplánujeme. Vana bude Teiko a jinak tam velice žádné zařízení nebude. Jo, a poděbradku taky nekupujeme. My momentálně ulítáváme na kozičkovém sirupu s ledem ;-)
Odpovědět
ahojky holky, v ponděli jsme si dovezli obklad Casanovu a dlažbu Defile do zádveří - krásný. Dneska dorazily kliky, jsou moooc hezký, jsem spokojená. Objednali jsme dveře, příští úterý je přijedou zaměřit. V půlce července budou schody. Manžel nahoře začal dělat podlahový topení, tak už to frčí o 106% :-D. Teď jsem rozplánovala spodní koupelnu, ale dost špkuluju, jestli tam dávat listely, protože ty mi nehorázně zvedaji cenu nebo nekoupit obklad Bambus od Paradys......tak nevim :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka teda vám to frčí veru :) stěhování na dohled vid? můžu se zeptat kolik vás vyšly dveře i s obložkama? psala si myslím, že je máte od CAG je to tak? my máme dole sapeli, ale nahoru bychom rádi něco světlejšího .. mám v albu návrh horní koupelny - taky se listel snažíme dát co nejméně .. a vůbec všeho co zvedá cenu .. bambus od paradyz je krásný .. nemít dole hnědo zeleno-bílou koupelnu tak jí udělám nahoře :))
Odpovědět
Profilova fotka
Holky sláva. Zítra konečně dojedou chlapi na to přebroušení podlahy tak potom se může manža pustit pomaličku do líčení. Čím jste malovali první vrstvu? Vápnem nbo nějakou penetrační barvou? Teď tam chodíme pracovat pouze dopoledne protože po obědě prchá do práce a víkendy je tam taky. Jde to pomaličku ale přece. Ráda bych konečně udělala pracovní záchod, který bude v garáži protože mě nebaví neustále létat domů nebo k babičkám. My už máme doma interiérové dveře. Brali jsme CAG. Cenově vyšli dobře i s obložkami a zrovna byli v akci i s klikami. Tak teď čekají složené u rodičů až doděláme podlahy a výmalbu
Odpovědět
@baraz to víš, snažíme se :-). Já právě asi vyrazim kouknout, jestli ho tady u nás někde nemaji na čumendu, protože dát za obklad 20 tis. nebo 10 tis. je dost veliký rozdíl, tak uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka a jakou koupelnu jsi měla v merku původně?
Odpovědět
@lumber Bamboo, ale od Venus maji to v Siku. Je to krásný, ale ty listely, já je chci kolem dokola a to je raketa :-( , ještě to musim nějak vykoumat
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka koukni se ještě do těch velkých hobby marketů jestli tam nemají něco co by se ti líbilo... my měli vybrané obklady v SIKO (549,-/m2) a pak sme byli v hornbachu a tam jsme našli ještě hezčí a za 249,-/m2 .... tak třeba byste taky něco takovýho našli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka na tu bamboo jsem se taky dívala, vypadá moc dobře. Prodavačka, co jsme u ní dělali návrh říkala, že Bamboo, Kilimi a Fila je z těch přírodních barev nejoblíbenější.
Odpovědět
@mavo @lumber musim ještě kouknout, ale u nás je jen Obi a pak obchody s keramikou, jinam už se holt teď nevydám, abych náhodou nejela rovnou do porodnice :-D. Ten Paradyz Bambus jsem koukala na netu, že je taky kolem těch 250,- což je super ještě koukam po dalším nábytku do kouplny, vybraný máme to Naturel Cube bílé, ale cena opět vysoká. Hlavní je, aby bylo umyvadlo cca 80 cm široké
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to se mi snad zdá. Přijel fachman na vybroušení stropu, udělal tři místnosti a zase odjel, že to dodělá příště, protože toho má hodně :-( . To jsem zvědavá, k jakému termínu to bude hotové komplet. Stavitelky, když jste malovali, dávali jste na omítku zrovna primalex nebo nějakou penetraci?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, u nas je objednana mycka a baterie do kuchyne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a dnes objednane obklady do horní koupelny a na wc ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?