Stavba ne jaře 2010. Plánujete také někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte, protože plánujeme stavbu na jaro, tak hledám spřízněné duše pro plánování .....
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikapulkertova zrovna parapety nam privezli nektere taky se spatnym rozmerem... ale vzali to tak... aha spatny, tak se objena novy - to same s listama k podlaze - objednavali jsme do prizemi 48m a do patra 58 .. a co myslite, tech do patra privezli 48 a do prizemi 58 :-D jako co na to rict .. nicmene nase problemy jsou v zanedbatelnych castkach oproti vam.. takze jsme ani nemuseli reklamovat, nic resit - jen to proste trva dyl... rekla bych ze problemy jsou na kazde stavbe - u vas je to trosku horsi, ze mate hodne veci dovoz z ciziny... coz reklamace a vyroba noveho proste trva dlouho.. nicmene lemplove, co zkazi objednavku, ci skladnici, co vam poslou neco jineho...tak to se deje uplne vsude :-p treba nase slavne kotvy do polyse.. normalne jsou od objednani do druheho dne.. takze my na ne cekali 14-dni.. kdyz jsem si je vytezoslavne privezla domu, tak mi jeste tyz den pozde vecer volalo cize cislo a ze je pry obchodak od kotev a ze ze zavodu nam poslali do firmy, kde jsme to kupovali krabice, ktere jsou spravne oznacene, ale uvnitr, je urcite neco jineho - pry maji zamilovaneho skladnika :-D :-D :-D takze pry jestli jsme doma, ze nam je prijede osobne klidne jeste v nocnich hodinach vymenit :-D
Odpovědět
@veronikapulkertova Veru co říct....smůlu tedy máte řádnou :-(
Odpovědět
@veronikapulkertova Veru pevne nervy a smulu daleko od vas uz!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky dekuji za podporu, aby toho nebylo malo, parapety jsou dvou barev, hnede a nacervenale. Mrzi me, ze se mela v pondeli davat fasada do barvy, takhle to bude az po dodavce parapetu, ktera by udajne mela byt za tyden, ale jelikoz pani ma vzdy se vsim 4 a vice mesicni zpozdeni, nepocitam s fasadou letos :( Fakt si myslim, ze tohle uz neni normalni. Uz mi dosla trpelivost. A jeste me mrzi, ze jsme na te zenske zavisli, protoze potrebujeme doobjednat original kamenicke rohy na plot, takze budeme u ni muset udelat dalsi objednavku. Dnes mi maji volat ze Spanelska. @hhranolka Zamilovany skladnik, to je hezky :)
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikapulkertova Veru a dostali jste za to vsechno nejakou kompenzaci,.. me uz prijde, ze je to prez caru...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,jsem týden po dovče doma a dočítám vás .. @veronikapulkertova verčo to je mazec fakt .. jak píše hranolka - chtělo by to kompenzaci .. peněz jim nedáváte málo takže by se měli činit a omlouvat. jinak u nás nic nového - přítel musel ted dost vypomáhat u tchánovců - nahazovat,štukovat, betonovat ... tak snad už bude klid a budem zase dělat na svém. do 14 dnů by měli přivézt sedačku tak se moc těšíme :) a jinak vietnam - nádhera holky ..
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, kdyz to shrnu: 1. Kemen Exterier (plot, dum), interier (oblouzeni krbu atd.), quarzit na zem pred dum - objednavavka za 655.529 Kc mimochodem, OBJEDNAVKA 6.5.2001, DODANI cca pred mesicem!!!!! Cili 5 mesicu zpozdeni 2. Kamen do kuchyne a zadveri, mramor, bezsparove kladeni - kamen prisel z 80% polamany, nektere kusy mely rezave kolecka a byly opravdu hnusne, bohuzel ze slibovanych 14 dni dodani to bylo 2 mesice vice. Kamen se musel vzhledem jiz k nalehani kuchynaru polozit. Kamen je dokonce prohnuty. Doted nikdo nevyresil jeho prebrouseni, vyplneni pryskyrici a napenetrovani. Nemluvne o tom, ze opravdu spatne kousky, jeste nebyly dodany do ted a nebyl dodan kamen do zadveri z objednavky 1.6.20011 3. Parapety-spatna objedavka (spatne zmerene), pry to 3 kontrolovala, ale jaksi zapomnela na 3 okna, objednavka stejne nesedela s dodavkou, 1 parapet zlomeny, 1 parapet poskozeny tmelem, objednan 1.6.2001, do ted zpravidla nemam nic, stoji nam skrz toho barva na fasadu. Zednici maji strach, v jakem stavu bude jiz zakoupena barva na fasadu na jare. Travertin- objednan 1.6.2011, NEDODAN DO TED!!!!! FIRMA DEMARMI Prostejov
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikapulkertova hruza, fakt bych po nich chtela velkou slevu - jsou to dost podstatne veci ... a hlavne uz od nich nic neberte! holky,... asi čekáme KLUKA :-N
Odpovědět
@veronikapulkertova Veru, fakt po nich chtějte nějakou slevu, protože tohle je bordel nad bordely. Já se tu čílim, že už měsíc čekam na dodání chybějících 5 ks madýlek ke kuchyni, tohle tohle je oproti vám jen maličkost @baraz Baru, vítej doma, tak povídej, vyprávě, jak bylo a hlavně jak tam žijou? @hhranolka :-D kluci jsou fajn. Ti moji teď oba marodí (malej má antibiotika - zánět průdušek), Maty už jen kašle, ale byl min. víkend s manželem přes víkend v nemocnici - laringitida. Do toho tu já kašlu a mam rýmu, takže veselo..... bohužel se celý víkend bude makat na baráku a já nemůžu :-(, tak snad manžel bude hodně fotit, abych viděla, co stihli a jak nám to tam krásně roste....
Odpovědět
@veronikapulkertova Taky bych jim tam udelala coro moro! Tolik penez a nic poradne udelane????!!! Co si mysli?
Odpovědět
Profilova fotka
@hhranolka gratuluji ke klukovi :) bylo něco, co jste chtěli víc? hlavně at je zdravý :) verčo - slevu bych žádala - to rozhodně .. hnusný jednání fakt .. asi ví, že nemají tolik konkurence ... @breberka mám fotky na rajčeti - http://baraz.rajce.idnes.cz/ je to moc krásná země, lidi jsou milý. chudoba je tam oproti nám opravdu znatelná, ale řekla bych, že oni si z toho moc nedělájí - jsou skromní, pracovití .. vietnamci hodně málo kouří a nechodí do hospody .. to se mi na nich fakt líbí :) všude je dost jídla - ovoce (např. naše a jejich mango se nedá srovnat), rýže .. není tam žádný sociální systém, takže každý se musí uživit sám .. a oni se opravdu snaží .. tu zemi všem doporučuji .. jen ten let byl děsný :(
Odpovědět
Profilova fotka
@baraz já jsem upřímně řečeno smutná ... já chci holku, nicméně manžel, ten je nadšen, unešen, lepší zprava byt pry nemohla :-D zdravi je nejdulezitejsi,... to je jasny,... ale .....
Odpovědět
Článek se načítá
@hhranolka ale prosim tě, vždyť to byl teprve první pokus :-D. Já mam 2 kluky a jsem fakt moc spokojená, když si to vezmu, holka je asi víc starostí :-), ale je jasný, že bych taky jednu brala, tak uvidíme..... :-D
Odpovědět
@baraz tak to musel být super zážitek Baru a co tě vedlo jet do týhle země? Jinak fotky parádní :-)
Odpovědět
@hhranolka @baraz @ivik3 @veronikapulkertova holky, tak jsem s truhlářem debatila, zda by se mi na ostrůvek vešla ta varná deska MORA VD 4327.201B 90 cm, tak prý ano. Co myslíte, mam do ní jít?
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka co me vedlo?my mame v praci vzdy soutez o dovcu,vylet do nejake zeme.takhle uz jsem byla na madeire,v egypte,ted vietnam a prave nam zacla nova soutez o bali..takze tak..jsem rada za to,ze mame takove motivace!
Odpovědět
@baraz tak to je úžasný, to máte fajn zaměstnavatele
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka a jaka je jina moznost?mezi cim se rozhodujes?
Odpovědět
holky, ještě mě zaujala tahle Fagorka, já už se z toho fakt asi picnu FAGOR VF-SLIDE78 S
Odpovědět
@baraz Baru právě že mezi ničim. Hledam nějakou, která by se mi líbila, protože ta původní je k nesehnání. Holky mě navrtaly do té široké, což se mi líbí, takže teď spíš šounim a koukam po cenách
Odpovědět
@baraz pravdou je, že když nekoupim standartní rozměr 50x60 cca, tak až se mi pokazí budu muset koupit obdobnou, protože v prac. desce bude větší díra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka prosim te,.. chces indukci nebo sklokeramiku?
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka jinak jak jsem ti psala v jine diskuzi,.. za me urcuite 90cm.. je to super... ta mora se mi az tak moc nelibi, tim ze ma ty plotynky takove divne - esteticky - ty X a fagor se mi zase moc nelibi rozmerove me se libi napr. http://www.obchodni-dum.cz/sklokerami... http://www.obchodni-dum.cz/sklokerami... http://www.obchodni-dum.cz/sklokerami... seřazeno tak, jak se mi libi .. u fagorky je obrovska plotynka 280cm gorenje se mi moc libi vzhledove a nakonec mora
Odpovědět
@hhranolka :-N chci sklokeramiku. No ta Mora, jak jsi mi tam dala je naprosto stejná jako ta co jsem psala já, jen je rozdíl v těch plotýnkách (design) - prý je to jen novější model. Taky se mi líbí víc, ale už je o cca 2.500,- dražší já zrovna prošla komplet včechny hrnce doma a fakt mam největší 23 cm průměr, takže bych tu velikou asi ani nevyužila
Odpovědět
@hhranolka zjistila jsem, že Mora a Gorenje je v podstatě jedna firma, tak to maji dost stejnavé :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka jako ta 90 se mi od té mory líbí - to jo .. dokonce jsme o ní taky uvažovali, ale u nás nebylo tolik místa .. ale je fakt a to jsme ani nedomysleli my, že pokud se ti rozbije tak jí měnit pořád za 90tku .. uf .. takže za mě by asi byla spíš praktičnost - tj. najít klasiku ..
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka jo náš zaměstnavatel ví jak na nás :) já to beru jako super možnost jak cestovat .. ten egypt jsem byla s přítelem, to ostatní sama .. ale když stavíme tak na cestování prostě není a tohle mi to vynahradí .. takže se prostě 2 měsíce musím super snažit a možná to zase vyjde :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hhranolka tak to chápu, já bych byla asi taky "smutná" ... u mě je to jako na houpačce - nejdřív jsem chtěla kluka jako první - mám brášku ted 6 let, takže by byli "partáci" a jako že bych měla zkušenosti. ale brácha co ho pozoruji, tak moc neposedí,nic ho extra nebaví - a vůbec kluky celkově .. když vidím holčičky - hry s panenkama :) tak ted mám období, že bych raději holku .. chtěli jsme se začít snažit po vánocích, ale z finančních důvodů to asi oddálíme ..:( @breberka proč myslíš, že je s holkama víc práce?
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka znacku bych neresila,... ale je fakt ze za ten hezcic design bych si priplatila :-N @baraz a muzeme vedet, co delas? kde pracujes? jinak ja jsem spis na ty holcicky,... kluci mi pripadajiu takovy pomalejsi, mrzutejsi, protivnejsi ... samozrejme ze ne vsichni,... ale holky jsou vetsinou sikovnejsi,.. no proste princezny :-D ale je jasny, ze kluci maji sva pozitiva ;-)
Odpovědět
@baraz přijde mi, že holky dřív honí módu, musí se víc hlídat......ale je to jen můj názor, sice nejsem nějaká pamětnice, ale za nás jsme si ve 12 v klidu hráli s kamarádkou za barákem gumu, míčem, panenkama, ale dneska holky honí kluky, módu..... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?