Stavba ne jaře 2010. Plánujete také někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte, protože plánujeme stavbu na jaro, tak hledám spřízněné duše pro plánování .....
Odpovědět
1
76
77
@veronikapulkertova Veru, tak to je masakr, ti sousedi jsou fak idioti
Odpovědět
tak jsem včera vyluxovala komplet celý barák, kde je vinyl, takže cca 160 m2 + jsem to poprvé vytřela jen čistou vodou, musim říct, že jen na pár drobností je podlaha fakt krásně čistá, takže na údržbu jsem maximálně spokojená. Jen jsem bohužel přišla na to, že máme uprostřed chodby v patře pěkně zatočenou rýhu asi 7x3 cm, takže zeškrábaný fest. Stalo se to, když se lezlo po schůdkách ke kabelům :-(. Rozhodli jsme se, že tu lamelu vyměníme, protože bych tam neustále musela koukat. Holky, co máte vinyl, máte taky nějaký rýhy nebo lehký škrábance?
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka super! toho si užívej, že je vinyl dobrý na údržbu! ale máte také tmavý dekor - jsou na něm vidět drobečky, pracha různé nečistoty? u nás na plovoučce šíleně ..
Odpovědět
@baraz bylo vidět, jak tam byl ten stavební prach, mělo to šedavý nádech, ale tomu pomohlo jen to vyluxování. Prach a bordýlek uvidíme, jak bude vidět, ale hlavně, že nee moje tm. vlasy, toho si na tý tmavý cenim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka jo tak to máš pravdu s těma vlasama - na to je děsná moje bílá dlažba v koupelně :( ale uvažujeme o tom vinylu víc a víc .. :)
Odpovědět
@baraz fakt jsem byla potěšená, jak se mi dobře vitírala, i když má znatelnou strukturu let - vytíram Tim hadrový podélnám mopem od Viledy. Jen co mě tedy nas.....asi budeme mít taky spory se sousedama, ale těma okřídlenýma :-D, normálně nám opět vlítly dírama na Aireko do baráku a nahoře to bylo všude pos...., takže jsme to ještě po tmě zadělávaly, protože už mě to vytáčelo
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka tak milé to není, ale hlavně že se to dá celkem snadno vyřešit a hlavně, že "sousedi" neprotestují :) :) no a jak to vidíte na stěhování? už máte snad všechno ne?
Odpovědět
@baraz zatim ještě nevíme.....každopádně teď manžel spáruje technickou, aby tento týden mohli zprovoznit topění a vodu. Kuchyně se musí v podstatě už jen smontovat a pak dát do kupy ČOV, nějaký záchod, umyvadlo a dalo by se to
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka já myslela, že už topíte .. ale i tak se to blíží :) držím palce ..já jsem dnes v práci,ale přítel psal že dořezali strop - káceli jsme ho minulý týden, dodělali vatu na půdičce a ted že pokračuje na nikách .. tak se těším domů jak to poporoste :)
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka rýhy máme taky.... ;-) vytirat mi to jde taky dobře.... Ale prach se nám drží takový jemnounky.... Spis šedý povlak....
Odpovědět
@baraz Baru topíme, ale přímotopama + plyn. kamnama, takže jen zlehka, aby nás to nesežralo. Už se moc těšima ž si zatopíme podlahovkou, to tam pak můžu jezdit bez problémů s klučíkama a šůrovat, rovnat a budu vědět, že mi tam nenastydnou.... @hhranolka já si právě říkala, že ještě ani nebydlíme a jsou tam rýhy, čekala jsem, že to bude fakt moooc odolný, ale to asi nejde. S prachem uvidim, jak tam budeme bydlet, protože tornádo Maty to prubne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kdyby nekdo chtel vyrazit na vanocni trhy do prahy, tak tady je vstupenka http://www.zabava.cz/VstupenkaVanoce2...
Odpovědět
Článek se načítá
holky, topímeeee :-), ale mam pocit, že se asi na barák díky nemocem dostanu na jaře
Odpovědět
ahoj holky, tak topíme na minimum - 2 kwh a v baráku je krásných 20°C :-), takže parádička @hhranolka dorazila opravná sada na vinyl a super, zkoušeli jsme to na kousku - poškrábat a opravit a je to super
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka Tak to je super, Veru - že už topíteee... a jak topíte?? Elektrikou?? A kdy nastane den D? :) Jak jste prožili svátečky?? Já mám ještě dnes volno a zítra alou do práce... :)
Odpovědět
@beatrice.h ahoj :-), jojo topíme el.. Kdy nastane den D ještě nevíme, snad v lednu nebo únoru, uvidíme. Strašně se nám to prodlužuje, protože jsem skoro týden před Vánoci byla s maličkym v nemocnici :-(,. tak se musel manžel starat o druhýho a o svátcích jsme se tam nedostali, až včera a předevčírem. Chtěla jsem na Štědrý den jet ke stromku na barák, ale pustili nás den před Vánoci domu z té nemocnice, tak jsme raději nikde nechtěli courat, tak jsme celé svátky trávili u tchánovců a bylo to super. Včera jsme přijeli po týdnu domu, tak peru a peru :-D...Co u vás?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, opozdene Vam do Noveho roku preji jen to nejdulezitejsi-lasku, zdravi, stesti a at se Vam spokojene v domecku bydli, at uz se starosti prenesou jen na doplnky v zarizovani interieru, zda-li sem dat modry nebo cerveny polstar a tak...:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem... Take jsem nepřála... Takže at uz všechny brzo bydlíte!!!!! Jinak jak je u vás? U nás to Fučí o 106 :-S
Odpovědět
@veronikapulkertova @hhranolka taky jsem to nějak zadila, tak ať je rok 2012 lepší než ten loňský. My koupili v IKEA postel a v akci knihovnu, tak mam radost, že se to pomaloučku bude zařizovat. Já jsem teď s klukama skoro každý den na baráčku a šůruju a šůruju. Vytíram, protože mi přijde, že je tam stále povlak, ale asi se toho zbavim až bude vše komplet dodělané (zádveří teprve sádrujeme, hostovský je zatim jen zaklopený sádrošem, tak je tam trochu prašno. Trámy musim umýt, okna už skoro budou....práce moře, tak snad u toho shodim nějaký ten cm :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka ani nemluv,.. na to surovani uz nechci ani vzpominat - porad jsem mela sedou vodu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my mame dneskem hotovo :) Zitra se predava stavba, bez pristavby. Presto jeste cekame na vinyl, ktery prijde na kamen do kuchyne a na dobrouseni kamene v zadveri a na krbu. A muzeme zarizovat :)
Odpovědět
ahoj holky, tak dneska jsem doumyla kuchyni, znovu 3x vytřela - uf, fakt to nemá konce. Přestěhovali jsme kytky, aby nám nezmrzly až bude kosa, tak jsem se trochu otřela a našoupala zatim na a do knihovny v obýváku
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Nechce nekdo vstupenky do prahy letnan 22-25.3. Veletrh bydleni, nabytek, zahrada....
Odpovědět
My jsme dostavěli, už je to nějakej pátek, ale situace se vyvinula tak, že pronajímáme:) http://reality-inzerce.com/reality/pr... , ono ostatně první rok se má dát do domu podnájemník že :D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
ahojte stavebnici nebo uz majitele vysenych domku, my se chystame stavet na jare 2013, proto jdu na vas s dotazem: neprodavate nekdo stavebni budku? ideal- okres Trebic. Diky!
Odpovědět
1
76
77
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?