Stavba podzim 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Příští pondělí by měla dorazit firma a měli bychom začít stavět. Je tu ještě někdo, kdo chce do konce roku stihnout hrubou stavbu, střechu a okna? My budeme stavět z ytongu. Dům je naprojektovaný jako nízkoenergetický.
Odpovědět
Profilova fotka
máme kanalizaci pod hlínou a odpočívá společně s tenkou hadicí na vodu, snad se jim leží dobře a budou na nás vzpomínat, mi je budeme maximálně využívat,,zítra ještě šachtu na vodu a v pátek čekám VAK!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my mame oblozene schody, hotove zabradli, jedna koupelna oblozena druhou nechavame az za nejaky cas,doladujeme objednavku dveri, mame namontovane zasuvky a vypinace, hromosvod hotovy, objednane svetla a dneska nam zacali delat cast podlah :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj stavitelky :-) my máme vylité podlahy, dělají se nám stropy a ke konci září přijdou montovat kuchyň :-)
Odpovědět
Profilova fotka
prosím kde jste kupovali vypínače a zásuvky? a jaké?? děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@veravera ABB Neo, bila ledove bila je super ze maji ve stejnem designu i led svitidla na schodiste, pohybove cidla, termostaty, radio.... a spoustu jinych vychytavek :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ganna děkuji :-) hned mrknu :-) manža chce od fa abb :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ganna no krásně postupujete...a fotečky nebudou? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@veravera jakou máte podlahu?
Odpovědět
Profilova fotka
@radulinka001 jsem lina fotit, ale posnazim se :)
Odpovědět
Profilova fotka
máme anhydrit :-) krásně nám to schne - máme ještě otevřený barák - stropy se nám postupně dělají..... na konci září nám montují kuchyň :-) takže alespoň v kuchyni musíme položit podlahu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jak vám to jde? My už musíme jen obložit technickou a namontovat světla a máme to hotové. Už máme i žaluzie (nakonec klasiku). Chtěla jsem plisé, ale díky sešikmeným oknům by jen 6 kousků se šikminou stálo 60 tis., tak máme v celém domě horizontální žaluzie za 25 tis. ;-) Do konce září snad budeme přestěhovaný. Teď nám dělají fasádu, ta by do 14 dnů také měla být hotová.
Odpovědět
Profilova fotka
@sonik05 My to pořád nějak plácáme:) Teď už asi 14 dní hledám nohy k vaně a nikde je nemají... Tak nám stojí obě koupelny, protože mezitím obkladač šel jinam.Ale už svítíme a snad začneme brzo topit. Jakou jste nakonec dali fasádu? Je to děs jak každý atyp zvedne cenu:(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky, my čekáme na vyschnutí anhydritu, obkládáme technicnkou místnost, domlouváme pokládku vinylu a první týden v říjnu nám přijdou montovat kkuchyň, takže potřebuju mít kuchyň vymalovanou a položenou podlahu...... Ke konci září přijde obkladač na koupelnu :-) Jo a pokud někdo sháníte krbovou vložku - mrkněte na slovenské stránky, nám se dělá oboustranná krbová vložka - úplně stejná - rozměry, výkon, zančka u nás stojí 59tis a na slovensku i s poštovným 39tis ;-) Na zateplení baráku se vrheneme cca do 14 dní ...... Tak ať to všem pěkně " odsejpá" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My máme dodělané koupelny a wc, v úterý se začne dělat krb a v pátek přijedou pokládat podlahu. Opět jsme chytli zpoždění, takže dlažba do zádvěří a obklady v kuchyni se hold udělají až po vinylu :-( A už se taky staví lešení na zateplení a fasádu. Tak ať se všem daří! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chimny Ony se nohy prodávají zvlášť? Jsme je tam měli automaticky a ani mě nenapadlo volat do obchodu, jestli k vaně budou. Ale obkladač/instalater vanu stejně ještě posadil na ytongový zídky a pod sedátkem udělal pro jistotu další. Tak úspěšný a rychlý lov!
Odpovědět
Profilova fotka
@ykram No to mě právě taky nenapadlo a když tam nebyly tak jsem tam volala a řekli mi že se k vaně standartně nedávají a že je lidi ani moc neberou protože jsou drahé??? No ale obkladač řekl, že být musí:( Tak hledám a stojíme:(
Odpovědět
Profilova fotka
My měli nohy k vaně také zvlášť ;-) Jinak jsme vanu už nijak nepodezdívali pod sedátkem. Máme ji ale obezděnou kolem okraje, aby se dala obložit. My jsme začali konečně montoval lustry, tak už nám toho moc nechybí. Do stěhování se i moc nechce, nedovedu si to představit ;-) Je lepší objednat velké auto a převést vše najednou, nebo jet několikrát po menších částech? Máme to jen 2 km.
Odpovědět
Profilova fotka
@sonik05 No my to budeme postupně vozit autem, ale fakt je že nebudeme stěhovat žádný nábytek, jen osobní věci a toho tolik není. A taky jsme jenom dva. Já jsem si to taky představovala, jaké to bude až se přestěhujeme... I když je to kousek tak ta vesnice je nebe a dudy od toho co bydlím teď....No už bych se stěhovala...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@chimny Jen osobní věci, to by bylo v pohodě a ještě na to být jen dva, tak to je uplná legrace. Ale s dětma se to nedá, budeme muset ukecat nějakou babičku, aby pohlídala.
Odpovědět
Profilova fotka
@sonik05 Já vím, že u nás bude to stěhování opravdu nic oproti stavění:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj stavitelky :-) jak jste na tom? Mě manža straší, že to do Vánoc nestihneme :-( do konce týdne máme hotovou koupelnu, další týden začnou s pokládkou podlahy, chybí zapojit bodovky a dozateplit.... co vy na to?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my snad do mesice budem bydlet, dneska nam dovezou interierove dvere a zacala se nam montovat kuchyn :)
Odpovědět
Profilova fotka
My musíme bydlet do konce listopadu. V domku zbývají už jen "drobné" dodělávky (pověsit záchody, podlahové lišty...) a čekáme na obložení schodů a zábradlí. Už jsme začali krabicovat, ale to je fakt děs - už jsme převezli 14 krabic knih a v bytě to není poznat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem nám stanovila termín do 15. prosince. Tak uvidíme. Musíme bezpodmínečně být na Silvestra v domě, protože už tři roky říkáme známým tak příští rok to oslavíme u nás:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak my od 28.9. bydlíme! Ale ještě stále nemáme převezeny všechny věci. To co používáme a potřebujeme denně máme, ale spousta krámů tam ještě zůstalo. Musí se to přebrat, ať si netaháme do nového ty krámy. Držím palce, ať Vám to brzy vyjde!
Odpovědět
Profilova fotka
tedy vy vsichni jedete ;-) my palnujeme stehovani az na jare.ted z duvodu financi, soro nic nedelame.do konce rijna bychom meli mit doma vsechny obklady a dlazby co v domecku budou a pak nejak pres zimu se to udela... sonik05: a jak jste zpokojeni s vinylem?
Odpovědět
Profilova fotka
@kacisekm my se taky budeme stěhovat až příští rok..dodělaji nám sadrokartony, nějaké práce venku a asi letos končíme...pokud něco zbyde, tak se vrhneme na koupelnu ale raději s tím nepočítám :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@radulinka001 : ta to si me celkem potesila, ze nejsme jediny :-N my byli ted koupit mozaiku do koupelny, tak jeste obklady a dlazbu a strejda na obklady muze dorazit ;-) ale jinak pres ziu budem asi jen topit, mozna kompletovat elekriku. co delate venku za prace?
Odpovědět
Profilova fotka
@kacisekm Vinyl máme jen v přízemí a jsem spokojená. Neumím porovnat jestli je opravdu teplejší než plovoučka, jak se říká, al rozhodně jinou podlahu bych do přízemí nechtěla.Do kuchyně spojené s obývákem je to podle mě ideální.
Odpovědět
Profilova fotka
@kacisekm děláme drenáž kolem baráku, takže všude kolem domu díra a plno bláta, pak ještě nemáme hotovou příjezdovou cestu, tak možná uděláme i to a nahrubo srovnáme terén..snad... teď manžel počítál finance a já už z toho chytám depky...my se budeme stěhovat kdoví kdy :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?