Dodatečné zásuvky

Ahoj, chystal jsem pro venkovní žaluzie přívodní kabely, kdy byl požadavek na CYKY 3x 1,5mm Dost kabelu mi zbylo a tak jsem je použil na: - Zásuvku s jističem 16A (zůstal volny v rozvaděči) délka kabelu cca 4 m - na připojení: 1x wifi router+ 1x napájení venkovní antény přívodu internetu) + 2 x napájení kamery + 1x malý NAS servery (2 disky) - zásuvku na chodbě (připojeno k stávající zásuvce (ta je normálně CYKY 2,5, jistič 16A) délka prodloužení 3X CYKY 1,5 mm cca 7m - zapojeno noční světlo. Manželka mi tam tedy teď strčila robot vysavače. - zásuvku do spíže (připojeno k stávající zásuvce (ta je normálně CYKY 2,5, jistič 16A) délka kabelu 3X CYKY 1,5 mm - cca 4m. Bude se používat na vakuovačku - díval jsem se má pouze 130W Pak ještě otazka: Na půdě mám volně ložené kabely v izolaci - jde o foukaou čedičovu. Půda je z větší časti nepochozí. Mám to raději zaklopit, popř dát do chráničky? Udajně tato izolace nechutná žádné havěti a tak by snad nic nemělo kabely překosat. Nebo? Nejsem z oboru, myslím si, že je to OK, ale raději se zeptám odborníku, ať mohu v klidu spát🙂 Moc děkuji Jiří
Odpovědět
@jourar zásuvky můžete připojit pomocí CYKY 1.5x3, ale MUSITE použít jistič 10A.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?