Hypotéka Raiffeisenbank

Zdravím, má někdo hypotéku od raiffeisenbank? Pokud ano, šli byste do této banky znovu? V našem případě půjde o refin. bytu a hypotéku na výstavbu domu. Předem děkuji za názory. 😉
Odpovědět
Hypotéku jsme měli na stavbu domu a nikdy nebyl v ničem problém, čerpání úplně v pohode
Odpovědět
Profilova fotka
@loiza Refinancování by měla zvládnout úplně každá banka, pokud jste dostatečně bonitní, ne? Tam není moc věcí k řešení, jedině sazba, poplatky a zprocesování případu.
Odpovědět
@vladimirsvorba ano, jde mi spíše o osobní zkušenosti s touto bankou. Jednání, odhady, čerpání atd.... můj FP tvrdí, že je to dobrá banka na výstavbu nemovitostí, ale já s ní žádnou zkušenost nemám a tak zjišťuji tady.
Odpovědět
Profilova fotka
@loiza Tu výstavbu jsem přehlédl. RB je celkem dobrá na výstavbu, chce jenom zjistit, kolik půjčí na první čerpání a jestli to s tou částkou pořádně rozjedete...
Odpovědět
@vladimirsvorba me na první čerpání dali 850tisic. Jen teď u konce sem myslel ze uz mě pustí vše a dali mě 650 a zustava me tam 380.takze budu muset platit 1500 za další odhad.
Odpovědět
Profilova fotka
Máme a jsme spokojeni, nikdy nebyl s ničím problém (když nepočítám paní odhadkyni, ale ta nedělá jen pro rajfku).
Odpovědět
Profilova fotka
@martin18896 Vychází to ze zástavní hodnoty, podle stavu rozestavěnosti. 850.000,- Kč jde, s tím se dá stavba rozjet.
Odpovědět
S bankou samotnou nemám problém, vše rychle vyřízeno. Jediný problém je s panem odhadcem (děla i pro jiné banky). Bylo mi řečeno, že je skvělý a člověk se s nim muže domluvit. Co mi už ale řečeno nebylo je, že odhad s nim vázne a komunikace s nim je bída. Nebere telefony a na mail odepisuje 1x za 10 dní. V pondělí nám končí výhodná úroková sazba, bude se jinak navyšovat a bohužel nevěřím, že se odhad stihne udělat do 3. 5. 😩
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?