PRO MLADÉ X NOVÁ VÝHODNĚJŠÍ PRAVIDLA

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj. Je tu prosím někdo, kdo čerpá ze SFRB (SFPI) z programu pro mladé?
Odpovědět
1
2
@darette já děti nemám a měl bych zájem o danou hypotéku. Myslel jsem, že dítě je podmínkou.
Odpovědět
@secuser1 ne nemusíš mít dítě. Buď musíš být v manželství nebo v registr. partnerství kde mladší z partnerů nedosáhl 40 let nebo osoba do 40 let, která trvale pečuje o dítě mladší 15 let v den podání žádosti. Mrkni na https://sfpi.cz/vlastni_bydleni/
Odpovědět
@haparanda tak ženu taky nemam
Odpovědět
Profilova fotka
@haparanda @darette Dobrý den, asi za týden/dva se chystáme taky žádat o úvěr pro mladé z SFPI, teď sbíráme všechno, co k tomu žádají. Chtěla jsem se zeptat, jestli je vaše zkušenost dobrá? Jestli jim to trvalo celých 30 dní to schválení nebo to bylo dřív? Moc zkušeností jsem právě nenašla, ale vidím, že jste to nedávno řešily. Děkuji 🙂
Odpovědět
@veru908 mám dobrou zkušenost. Za měsíc od odeslání žádosti jsme podepisovali 🙂 Kdybyste se chtěla na něco zeptat, tak klidně napište sz.
Odpovědět
Profilova fotka
@haparanda Moc děkuji 🙂
Odpovědět
Dobrý den @veru908, ano za měsíc jsme podepisovali. Bohužel od února je již úrok 3,29 %, jestli nemáte děti.
Odpovědět
Profilova fotka
@darette Za měsíc je dle mého ještě rychlé. My teď čekáme ještě na soudního znalce na ocenění a výměry z práce a to už by snad mělo být vše a posíláme. Děti máme dvě, 4 a 6 🙂
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?