Cena stavby dvojgaráže mimo dům

18. úno 2019120

Ahoj všem,
Na kolik vás vyšla stavba garáže?
Plánuji dvoj garáž o rozměrech 6x7m.

Předem děkuji za každý příspěvek 🙂

• Nám podobně velkou nacenil archi na 300 000 bez DPH. A není to zděná konstrukce.

• Ahoj, my stavimre akorat dvojgaraz, rozmerem 7x7 a vyjde to tak 300 000, stavime z cihel, svepomoci vesmes 🙂

• Taky stavíme dvougaráž rozměr 6,5x6,5m svépomocí z Hebelu, ještě tedy nemáme koupená vrata, ale cenově budeme taky celkem na 300-350 tisících.

• Sponzor fóra
  • @zip2000  Ahoj, na kolik ti ta garáž nakonec vyšla? Taky budeme stavět, tak řeším co a jak.

• @petann
    Ahoj, zatím se dokreslují poslední detaily na baráku a G. Zhruba za měsíc až dva bych mohl mít stavební povolení.
    Tak pak to rozjedu.

Budu mít garáž 6,2x6,2 metru pro jedno auto + dílnu.
    Cena si myslím 200 - 250tis svépomocí.

• @zip2000  mas prosim te nahled? Chci taky delat garaz s dilnou ale nemam predstavu jak to ma vypadat. Diky

• @zdenna  Ahoj, přeposílám foto projektu garáže.
    PS: Omlouvám se za zpoždění.

• Wau super děkuji 🙂 zkusím jestli se nám tam vleze nějakej takovej rozměr vypadalo by to suprově 🙂 Díky

• Okolo čtvrt milionu.

• Ráda bych obnovila téma... nestavěl někdo v poslední době dvojgaráž ideálně na klíč? Na kolik vás to vyšlo?Můžete doporučit někoho?

• Zdravím, já jsem si loni na podzim dělal dvojgaráž sám (dřevostavbu) jen položení krytiny jsem nechal odborníkum (plechové šablony). Rozměry 8x6m s garažovými vraty o šířce 4500mm. Cena komplet cca 180 tis. Střecha sedlová, čili ještě úložný prostor nahoře. Do garáže se mi vlezou 2 auta + přívěsný vozík (2x1,1m) a skutr. V ceně ještě není zahrnuta finální fasáda.

• @s5d  to je dobrý, nám tuhle cenu napočítali v podstatě jen za základy...

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat