Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

20. zář 2019  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
katka154
Registrovala se 25. února 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 23 příspěvků. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
katka154
Registrovala se 25. února 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 23 příspěvků. Region Brno.
 @flexol @dodoaj díky mocemoticon
10. zář v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek123456789
Registroval se 11. září 2019 na modrastrecha.cz. Přidal 2 příspěvky.
fotoportrét
fotoportrét
radek123456789
 Ahoj,
trápí nás zápach ve spodní koupelně NOVA77.
zřejmě jde ze střechy z větráku. Nemá s tím někdo zkušenost, případně jak problém vyřešit?
údajně chybí voda v protizápachové smyčce, ale jak jí tam dolít? Kdo ví, jestli tam vůbec jeemoticon
11. zář ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
plaintruth
6
Registroval se 19. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1175 příspěvků a 1 album. Region Mladá Boleslav.
  • Již bydlím v domě
    Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
plaintruth
6
Registroval se 19. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1175 příspěvků a 1 album. Region Mladá Boleslav.
  • Již bydlím v domě
    Region Mladá Boleslav
 nalij zkrz větrák dvě deci vody.. emoticon
11. zář ve 14:07  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
mariacek
5
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 781 příspěvků. Má 8 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
5
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 781 příspěvků. Má 8 přátel. Region Praha.
 @radek123456789 A není to tím, že odvětrání kanalizace je na střeše vedle odvětrání koupelny?
11. zář ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek123456789
fotoportrét
fotoportrét
radek123456789
 ale jak emoticon vyndam větrák, nějakých 30 cm je roura nahoru a pak záhyb někam pod úhlem skoro 90 stupňů emoticon

jinak ano, ty dva "hříbky" jsou na střeše nad sebou, cca tři tašky od sebe
11. zář v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kryton
Registroval se 5. dubna 2018 na modrastrecha.cz. Přidal 251 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
kryton
Registroval se 5. dubna 2018 na modrastrecha.cz. Přidal 251 příspěvků. Region Praha.
 Pokud byste někdo potřeboval bezpečnostní certifikáty k vložce a tříbodovému zámku standardních dřevěných dveří RD Rýmařov, přikládám odkazy (informace od RDR). Může se to hodit v případě vykradení a jednání s pojišťovnou. Pak je ještě dobré mít certifikát ke kování. To ale si každý dává podle své volby.

https://www.dropbox.com/s/ggb3ew58alo42o0/AS2xxx%20DIN18251-3%20bezpe%C4%8Dnost.pdf?dl=0
https://www.dropbox.com/s/jugcqm0b3r9ucd1/certifikat-tt-fab-200%20BT3.pdf?dl=0
11. zář v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
Registroval se 5. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 512 příspěvků. Region Benešov.
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
Registroval se 5. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 512 příspěvků. Region Benešov.
 Po dlouhe dobe a kompletnim prelozeni 64m2 skladby zamkove dlazby kvuli rozdilne serii teto dlazby (lisila se o cca 0,5mm - pri 10 kostce neresitelny problem), je dnes konecne polozeno. emoticon Jsem KO, ale nesmirne stastny. Dalsi vec hotova. Nejak to kolem domu neubyva emoticon
11. zář v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kryton
fotoportrét
fotoportrét
kryton
 Mám prosbu na ty, kdo si nechali zateplovat sokl externí firmou (tedy nikoliv svépomocí). Můžete prosím naznačit, jaká byla celková cena? Rád bych věděl, kde se to tak v průměru pohybuje. Díky předem.
11. zář ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
23
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 2054 příspěvků. Má 12 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Jirny, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
angus88
23
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 2054 příspěvků. Má 12 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Jirny, Region Praha - východ
 @kryton skutečně pojišťovna řeší certifikát tříbodového zámku, když má každý barák plastová francouzská okna, která se dají překonat šroubovákem? emoticon před lety jsem to řešil a zjistil jsem, že je pojišťovně úplně jedno jaké jsou vchodové dveře
11. zář ve 20:54  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sargic
15
Registroval se 21. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 376 příspěvků. Má 7 přátel. Lesonice, Region Znojmo.
fotoportrét
fotoportrét
sargic
15
Registroval se 21. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 376 příspěvků. Má 7 přátel. Lesonice, Region Znojmo.
 @kryton Bude určitě hodně záležet na lokalitě, na tom, kolik řad bednění máte, nestli to budete chtít jen do lepidla nebo i jinou povrchovou úpravh ... co si pamatuji, tak @zmrz_lina si nechávala zateplovat sokl firmou ... a jestli si dobře pamatuju, cena kolem 18tis?
11. zář ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
5
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
5
 @rdkubis74 Tak to já se na to hrozně těším, až si všechno sám udělám, ale uvidíme, jak dlouho mi to vydrží...

@kryton Mě to bude stát 65 tisíc - Dimenze96 s 2 řadami ztr. bednění. Bude to svislá hydroizolace, na ní pak 10cm polystyren, perlinka a lepidlo. Dále osazení a napojení gajgrů. Marmolit si budu dělat sám. Dělat to bude stavitel desky p. Lučan.
11. zář ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kryton
fotoportrét
fotoportrét
kryton
 @angus88 Logiku v tom nehledejte. Teď tu mám před sebou podmínky ČPP, kde je limit na plnění při krádeži 500 tisíc za podmínky, že zámek a kování dveří mají bezpečnostní třídu 3 dosvědčenou certifikátem vydaným certifikovanou autoritou. Na okna žádné další požadavky nejsou, jen že musí být zavřená. Pokud certifikát není, pak je limit 50 tisíc. Na větší limit než 500 tisíc jsou zase další vyšší požadavky.
11. zář ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kryton
fotoportrét
fotoportrét
kryton
 Ještě prosím o jednu informaci, pokud jste dělali Blower Door Test. Ve které fázi proběhl ten první? Byla už parozábarna na podlaze? Podle mého názoru to nemá cenu měřit dříve. Nebo se pletu?
11. zář ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 559 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 559 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
 @mariacek Nas to stalo cca 34tisic 2-3rady bedneni u K74 vcetne garaze a vcetne marmolitu a to sem zateploval az k pasum... Zpetne to byla jedna z nejpohodovejsich praci emoticon
@kryton pred zaklopenim sten a stropu.. podlahy mely samo parozabranu hotovou
12. zář v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
didinky (32 r.)
21
Registrovala se 21. prosince 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 157 příspěvků. Má 3 přátele. Český Brod, Region Praha - východ.
  • Stavím dům
    Plaňany, Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
didinky (32 r.)
21
Registrovala se 21. prosince 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 157 příspěvků. Má 3 přátele. Český Brod, Region Praha - východ.
  • Stavím dům
    Plaňany, Region Kolín
 @dezavy partu pana Klecha jsem měla já, byli skvělí, na všem jsme se domluvili i mimo specifikaci, jen elektrikář byl trochu mrzout ale i tak vyšel vstříc, jezdila jsem ráno a večer každý den před a po práci....
12. zář v 08:33  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
kryton
fotoportrét
fotoportrét
kryton
 @username No problém je, že u nás se budou zaklápět stropy dříve než se vůbec začnou dělat podlahy. Proto se právě ptám, zda to má smysl v té chvíli měřit. Zase po zaklopení stropů a udělání podlah už se budou špatně opravovat případné úniky. Tápu.
12. zář v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
136
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 1033 příspěvků a 4 alba. Má 59 přátel. Zlín, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
136
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 1033 příspěvků a 4 alba. Má 59 přátel. Zlín, Region Zlín.
 @kryton jj nám ten první dělalo RDR v ceně domu (protože jsem jim natvrdo řekla, že jsme jasně řekli, že budeme žádat o dotaci a pokud se po předání domu zjistí, že dům nesplňuje limity, tak je to na jejich triko a samozřejmě si zaplatí jak veškeré předělání, tak budeme požadovat kompenzaci za zpoždění a uhrazení nepovedeného BDT od nich.
pak už po nás nepožadovali, abychom test, který byl pro jejich vlastní dobro, platili :P
a jo, dělali ho po tom, co byly zalepené spáry u podlah,
12. zář v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kryton
fotoportrét
fotoportrét
kryton
 Díky všem za info. Nakonec bude měření provedeno v situaci, kdy u podlahy budou svislé parozábrany prolepeny na černou folii pod stěnami (celopodlahová fólie bude prolepena později až při realizaci podlah).
12. zář v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kryton
fotoportrét
fotoportrét
kryton
 Jen pro zajímavost k zateplení soklu. Mám dvě komerční nabídky. Jedna za cca 1500,-Kč s DPH za m2 soklu + doprava. Druhá je o stovku za m2 nižší.
12. zář v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
5
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
5
 @kryton @username Mě to vychází na 2300 Kč/m2. Ale předpokládám, že vy tam nedáváte hydroizolaci (ipu)?
12. zář ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kryton
fotoportrét
fotoportrét
kryton
 Ne. Ipu tam nedávám. Jen to, co má RDR v dokumentaci.
12. zář ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dezavy
2
Registroval se 19. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 68 příspěvků. Má 1 přítele. Region Louny.
fotoportrét
fotoportrét
dezavy
2
Registroval se 19. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 68 příspěvků. Má 1 přítele. Region Louny.
 @sargic a @username jsou od sebe 40 cm.
Dneska jsem to měřil, když nám začali stavět emoticon
12. zář v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dezavy
2
fotoportrét
fotoportrét
dezavy
2
 @didinky už jsem je taky poznal emoticon jsou fakt skvělí. Práce jim jde od ruky a dokonce sami přišli, jestli mě něco zajímá, co chci vědět atd.
12. zář v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dezavy
2
fotoportrét
fotoportrét
dezavy
2
 @kryton tak mi dnes řekli, že se budou střídat na naší a zřejmě tedy Vaší stavbě. Díky tomu bude hotovo do cca 30 dní. Tak uvidíme, jak jim to půjde..
12. zář v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
5
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
5
 @dezavy Zajímavá strategie, dělat na dvou stavbách zároveň... Budou stavět 30 pracovních dní, nebo celkově měsíc? Jo a měl bys zaktualizovat profil a přidat foto emoticon
12. zář ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
fotoportrét
fotoportrét
username
1
 @mariacek ipu na co? Ja to natrel tekutou lepenkou + spoj tim tmrlem jak chce rdr. Lepit ipu az od pasu podle me nema cenu, pokud tam bude voda tak stejne muze jit "vnitrkem" zakladu
12. zář ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
didinky (32 r.)
21
  • Stavím dům
    Plaňany, Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
didinky (32 r.)
21
  • Stavím dům
    Plaňany, Region Kolín
 @dezavy
@dezavy tak je prosím od nás pozdravuj emoticon Stavěli po Velikonocích u Kolína, budou vědět, dobře jsem se o ně starala emoticon
13. zář v 11:35  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1386 příspěvků. Má 6 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1386 příspěvků. Má 6 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @rdkubis74 gratulujem, ja som mal pred dvomi rokmi nieco podobne, ale vyse 100m2 a este k tomu nie rovinu ale v spade emoticon
Ale tiez sa mi to nakoniec podarilo a dokonca to je stale v pohode, len na malom kusku tesne pred garazou kde som sa poriadne nedostal valcom ktorym sme utlacali tu prvu vrstvu velkych kamenov sa zacali robit trochu kolaje. Resp. sa vytvorili a uz dalej sa to neprehlbuje, a strasne sa mi nechce to vyberat a klast znovu, aj ked to je len dake 2m2 mozno emoticon
13. zář v 11:39  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
 @tojojot Krasna prace. Ja mam take mirny spad, ale u tebe koukam jeste nekolikrat lomeny. Uvidim, jestli se dlazba nekde propadne. Jak jsem rikal zene, asfalt je asfalt emoticon
13. zář ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
 @rdkubis74 Dik, nj, len ked sa tak pozeram na nase cesty tak ten asfalt tiez treba vediet urobit aby sa po mesiaci neprepadol emoticon
13. zář ve 12:28  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš