Kreativní doupě dekorací do bytu

Zobraz úvodní příspěvek
Toto téma je pro všechny nadšenkyně a nadšence, kteří rádi tvoří a zútulňují svá hnízdečka. Také zvu všechny holky z beremese z Vánočních dekorací ;-)
Odpovědět
Ta liška je jak z pohádky o Budulínkovi. No jo, Amálka je holt šikula. Se zítra potrháte smíchy, až uvidíte to moje slavné šití :-D Asi to dám taky na Fler a nahodím si za tu ruční práci nějakou zajímavou cenu. Pod 500,- nejdu :-D :-D :-p Možná to koupí Oprah, se jí to bude zdát stejně skvělé a kvalitní, jako ostatní výrobky...viz. Zoo, Suik, Jeve, Amálka... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrastrecha.cz/album/view...
Odpovědět
Bed: já myslela, že je ten zajda mnohem menší...jak tohle proboha šiješ v ruce? Malý je šikovný ;-)
Odpovědět
já zas myslela, že max - chlapeček je zase starší ;-) poslední den v Londýně jsem šli s přítelem nakoupit a šli jsl¨me kolem první krámku s šítím, který jsem tam potkala ;-) , měli tam i šičí stroje, takže tam hned po příjezdu nastoupím :-D Ivi: už si četla ten můj trapas?
Odpovědět
Profilova fotka
eulalie-jestli toužíš po kovářské tak se fakt prohneš :-| Ale jak udělat by určo šla. Jsem zvědavá jestli mi zas odpoví : no jistě :-D Je teď odborníkem přes nerez od schodů až po garnýže. Bych je vyfotila, ale jsou daleko, daleko a nemůžu za nima :-(
Odpovědět
Silvi, tak zkus na drahé polovičce, prosím, vysondovat, kolik by ORIENTAČNĚ taková manželská postel vyšla. Díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myslíš klasická kovářská ?
Odpovědět
Profilova fotka
no Maxikovi je pul roku,a zajda je docela velky,ale siju to s laskou tak to je docela rychle ;-) jinak kaci zadny trapas jsem jeste necetla,aych se priznala tak jsem cist jeste nezacala,protoze jsem ted kopirovala a upravovlala fotky,ale slibuju ze vas prectu,i kdyz nevim jestli dnes zacnu,jeste nemame ani vybaleno :-D
Odpovědět
tak to já taky ne :-D
Odpovědět
Silvi: mně by se líbila třeba takováto, ale v krémovém provedení ;-) http://www.kovostyl.cz/photos/405.jpg
Odpovědět
Profilova fotka
eulalie:ani tady by sis nevybrala? http://www.kovany-nabytek.cz/postele/
Odpovědět
já teď pádím ven s panem divokým )to je ten náš vlkodav ;-) ) a pak si jdu udělat nějakou dobrou papu, když je ze mě dnes ta slaměná vdova...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jinak Vas damy zdravim, jste vazne sikulky, pekne jste me popichly k nejake tvorbe
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to určitě není od kováře ;-) Tyto typy se vyrábí jak skládačka. Já tomu teda moc nerozumím, ale zeptám se. Třeba zas něco vymyslí :-) Teda jestli se vůbec vrátí z hračkářství, kam jsem ho poslala neteři pro dárek :-D
Odpovědět
Kompleta: jj, líbí se mi ta malaga, ale oni je nedělají v jiných odstínech a my černou nechceme :-(
Odpovědět
vy máte vlkodava? to je bezva pes. Děsně velkej. kompleta: to přesně máme v úmyslu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
eulalie- a co v tom odstínu krémově zlatá s bez patiny?
Odpovědět
Holkyyyy!!!! Já vůbec nestíhám číst, vy jste šílený!!! :-D Zoo: krásná fotky, moc ti to sluší Karkul: ty nejdeš na sraz? Ty jsi jediná koho poznám :-D Jinak gratuluju k rekonstrukci práce! Jeve: nic nenos, já si do výplaty nemůžu nic kupovat, jsem bez peněz! Jinak hlásím, že mám jednu MC, a ta je pro Katku :-D :-D Jinak u nás je dlažba v předsíni, dnaska jí jdu čeknout. Ale nemám foťák :-( Tak zatim!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
takjsem vas zacal procitat,a dostala jsem e se k rezetcinim vaham ( uzasne) a to mi propomnelo ze mam v planu "ukrast" stare vahy a stary kafemlejnek babicce,a deda ma v garazi uzasny stary stul s vyrezavanejma nohama,uplne jsem se do nej zamilovala kdyz jsem ho videla,ale chudacek by potreboval moc moc vykulirovat,slouzi tptiz jako pracovni a nechtejte vedet kolk je v te pracovni cdesce der od hrebiku a vseho moznyho :-(
Odpovědět
jak jako že Karkule nejde? :-o evi: já mám taky MC, ale Zoo nemá, tak si vezme původně tu pro mě, ju? gratuluju k dlažbě a taky nám musíš ukázat ty píchačky....já bych je dala k ložnici :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky ja uz na to cteni nemam silu,jen teda reknu ze jsem dosla az k reseni kde v praze na latky,a lazarska ulice byla muj vychosi bod pri nasem love veekendu :-D ,pet minut od tama byl nas hotel x-) mam to tam ted docela prolezly,takze se orientuju :-D
Odpovědět
Silvija: ano, ta světlá verze by šla. Ale netuším, jetsli ji dělají i bez té patiny, mně přijde totiž moc lesklá. Psala jsem jim, jestli nemají ještě nějaké další fotky, n akterých by to bylo líp vidět. Ale nee. Tak uvidíme. No, zatím je to náš favorit ;-) Bed, uvař kafčo, do misky sušenky a pěkně čítaj ;-) Kolik je to vůbec stran?!
Odpovědět
Profilova fotka
no auli az zas tolik ne,jsem na strane 95,le zato u pc sedim uz od chvile kdy jsem vstala,a zvlast kdyz tu mam praci ktera na me ceka,tak mi to,neurazte se,prijde jako ztrata casu :-N
Odpovědět
Bed: :-D Katko: tak jo, já jí vezmu pro Zoo:). Jinak já nevim jestli Karkule jde, mám v těch posledních příspěvcích trochu hokej :-D Jinak podlahu jsem nečekla, tak snad zítra (jdeme vytírat společné prostory, někdo si údajně stěžoval, že je na chodbě prach 8-( ]-( ]-( ]-( ). Jo a píchačky budu mít v neděli, tak je vyfotim. Ještě nevim kam je píchnu, uvidíme operativně dle situace, která nastane při zařizování (to by mělo být tak nějak koncem roku :-) :-D :-D
Odpovědět
já jsem neřekla, že nejdu, ale ani, že jdu. já vůbec nevim, kdy nějakej sraz je a kde. a nikdo mě nezval, tak se nevnucuju. navíc máme myslim ve čtvrtek (zatim) náš sraz ne? :-D
Odpovědět
Jak, nezval? Vždyť se tady domlouváme tak nějak paušálně, ne? :-D :-D A náš sraz je až v březnu, osobo ;-) Tenhle místní je tuhle středu co bude po neděli, v 18.03 před Humanicem na Andělovi (aspoň myslim :-D ).
Odpovědět
Jak pokračuje domluva rekonstrukce v práci, kdy začínáte?
Odpovědět
já to taky beru, jako že se domlouváme paušálně. Samozřejmě si vítaná ;-) . kde tam je ten Humanik? Zoo nejřív mluvila o knihkupectví v centru Nový smíchov, ne? Ten humanic je vedle?
Odpovědět
Jo, ten je z druhý strany vchodových dveří. Vem si prostě na hlavu "mojí" čepici a já tě někde odchytim ;-) :-D Jinak pokročila jsem ve studiu vaší zběsilé konverzace a za ten barák v Brně bych taky vraždila! Akorát by mohl být v Praze :-D
Odpovědět
zoo: máš u mě v albíčku ty kapsičky ;-) , můžeš si vybrat. http://www.modrastrecha.cz/album/view... evi: bojím se že ji moc neužiješ, hlásí velký tepla :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?