Kreativní doupě dekorací do bytu

Zobraz úvodní příspěvek
Toto téma je pro všechny nadšenkyně a nadšence, kteří rádi tvoří a zútulňují svá hnízdečka. Také zvu všechny holky z beremese z Vánočních dekorací ;-)
Odpovědět
Holky, co si o tom myslíte? Je to total šméčko, neb by to na nějaké maličkosti stačilo? Profi švadlenka ze mě stejně nikdy nebude, spíš mi jde o to, občas si ušít nějaký ten povlak na polchtar či nějakou drobnůstku pro radost, zkrátka nic složitého...Ale as by byl lepší nějaký kvalitnější, což? ;-) http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro...
Odpovědět
Profilova fotka
ja myslim, ze na povlak ti to staci :o)......ja dostala profi stroj za hafo penez a mam trochu cerny svedomy, ze to prave nikdy nevyuziju, pac jsem spis jen na ty povlaky a siti listu...:o)
Odpovědět
veru: těžko říct, a co spíš zkusit nějaký bazar s šicími stroji? já bych se toho možná trochu bála. Já jsem nedávno viděla toho svýho zajíce s kapucou. Vypadá příšerně :-D , obličej má celej oranžovej - dostává napít džus a prý bez něj neusne. Taky se jeho malý majitel baví tím, že mu lepí ocásek na suchý zip od ikeáckýho křesla a děsně se tomu řehtá :-D, a taky prej ukazuje kde má zajíc pindíka, ale mě to ukázat nechtěl, styděl se, takže já to jako jediná nevím :-D
Odpovědět
Já si taky myslím, že bude lepší nějaký kvalitnější ;-) , jen mě to tak zaujalo... Katy, držím palce s diplomkou! Ty jsi teda tryskomyš, píšeš jak drak, nechceš pak napsat i tu moji? Aby ses nenudila... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak tady dnesni pohlazeni.... http://image0.etsy.com/il_fullxfull.2...
Odpovědět
Profilova fotka
euli,ja mam tenhle http://www.argos.co.uk/static/Product...
Odpovědět
http://www.aukro.cz/item343843311_sic... tenhle mám doma u rodičů, šije docela dobře. Tyhle stroje jsou nesmrtelný :-D Já mám teď taky veritasku, ale trochu novější.
Odpovědět
Profilova fotka
tak mam rozsirenou sadu,krome krenpy pa klobouk jsem si jeste usila opasek,jeste na mu musim udelat diry na zapina,a pak se vam pochlubim ;-)
Odpovědět
ženy, vy vůbec nediskutujete, já zrovna finišiju s diplomkou - drobné zásádní úpravy a tak, ale občas sem jukám, jestli se tu něco neděje a neděje :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Bre ranko, teda ja bych radeji jeste spala, ale od 4 se prevaluju v posteli a ted jsem to vzdala. Vzbudila mne zoo, ktera mi chtela prodat mimibotky, ktere posilala nejake pani do Anglie a ony tam nedorazily a ta pani uz je nechce a zoo mela v tom snu bozi napad, ze jestli pry ted v sobotu pojedu se Student Agency do Nemecka, tak ze mi ty botky hodi na vratnici CSAD v Praze, tam mi je ridic vyzvedne a v autobuse preda.... a pri predstave, ze se stracham 13 hodin busem, jsem se hruzou vzbudila:))) takze kdyby se nekdy konala nejaka zasilka, tak ja si radeji priplatim za postovny, ju? :))) Kaci, my Te tedkom setrime, at to vsechno stihnes, proto nediskutujem ;-) u nas zadne novinky,... skrinema to zase na chvilku utuchlo... ale jak jsem holkam "zavidela" to uceni, tak jsem se prihlasila do skoly na nemcinu...zitra jdem koupit sesity a aktovku :-D :-D :-D p.s. souseda pestitela propustili, kytky policie susi, aby mohli zjistit obsah THC a podle toho ho odsoudit... divne metody, ale psali to v novinach.... tak jo te tak asi vse. Spanek pro dnesek vzdavam a jdu delat neco uzitecneho :-N patku zdar a pekny vikend vsem
Odpovědět
Profilova fotka
No a samozrejme kuju za chvalu, .... k velke radosti staci opravdu malo ;-) ...............
Odpovědět
Profilova fotka
no zdeni 13 hodin busem neni takova hruza,ja jela 22 :-( a to byl teprve zazitek,sedela jsem na rozbite sedacce ktere nesly polohovat zada a byly celou dobu v uplne nejvic vzprimene poloze ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
no bůhví, co s tím ty policajti dělaj, mno ale tyhled omácí rostliny podlampovky mají docela solidní obsah THC, takže to má asi chudák spočítaný :-D Mě to dodělávání zoufale nejde. Jak mi to napsání šlo rychle, tak tohle je hrůza. Včera jsem cleý den (slovy celý tentokrát myslím skutečněcelý) to jen kontrolovala apak v půl dvanáctý teprv dělala ty předělávky co jsem měla doporučený od vedoucí. Ty musím teď zkontrovalt, páč tam budou asi děsný chyby. A nemám závěr 8-( ...s ním si nevím vůbec rady.
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.etsy.com/view_listing.php?...
Odpovědět
:-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja myslela, ze na zaver se napise-a zili stastne az do smrti. A pak zazvonil zvonec a pohadky je konec :o)..... Kaci-bude ale srazik, ju?.....to te snad potesi... ja jsem dneska nejaka marod (mrkva, jak by psala pani co sem uz nechodi .o))), a tak taky moc neprispivam-spis kutim, takze jdu hazet na fler, ale jsou to samy B2B.....
Odpovědět
Profilova fotka
no ja budu asi taky marod,jsem sla zaplatit slozenky,a nechtelo se mi utracet za bus tak jsem to vzala peso asi 3km tam a 3 zpet,vzala jsem si na to novy kabat,uz po par krocich jsem zjistila ze se mi ten kabat po riflich skrabe nabocich a vzadu nahoru ]-( ,takze jsem vypadala jak idiot :-( ,tak jsem musela jit s rozeplim kabatem,fucelo jak svina,no a na ceste zpatky me chytlo krupobiti,no uzasny,rozbolela me hlava,tece mi z nosu a skoro neslysim ]-( Takze se jdu dopovat bylinkama.Mam v planu zitra s kamoskou jit do Tate modern,no ale marod nejdu nikam :-(
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.etsy.com/view_listing.php?... tak pro nas nemocne, neco malo pohodicky.....no, nejsou k sezrani?.....jinak uz chapu, kde bere pavlucha inspiraci ;-)
Odpovědět
ehm ehm, na mě teda taky něco leze...asi to je nakažlivý přes net. :-| Závěr už mám, ale musel mi ho napsat Luděk, já jsem úplně hotová a vypatlaná. Teď mě čekají ty opruzový věci jako seznam literatury a tak. Na stránkách naší školy jsem našla dě verze, jak to má asi vypadat ]-( , tak si mám jako vybrat či co? =-) Dneska na to ale kašlu, půjdu spát, stjně mi to už vůbec nejde. Svazovat to stejně nebudu, až v pondělí. Odevzdávám to v úterý. Teď budu o víkendu odpočívat a možná něco málo kutit, když už mám ten stroj. ještě mě ale čeká ta děsná latina :-( na srazik se moc těším. Ale nevím kdy. v úterý, ve středu asi nebudu moct. V čtvrtek Luděk odjíždí a chci si ho trochu užít. Jinak Zoo, ve středu a v pátek budu zase asistovat na Lhotce.To bych pak mohla zajít po půl třetí na to kafčo, co myslíš? jestli nebudeme nemocný
Odpovědět
Profilova fotka
ale ja sem chodim, zoo, jen jsi me musela vyprovokovat k prispevku :) mno, je pravda, ze jsem ted mela delsi pauzicku - skolim ted stale nove kolegy, kdyz prijdu vecer domu, tak se pripravuju jako nejaka uca na druhy den a tak pracuju nekecam cca 16 hodin denne. dodelavam nejaky veci pro zdejsi nevesty, doma nam moc nefunguje net, takze to honim rano pred praci, nebo vecer po praci v kancelari a pres den, kdyz tu mam ty kolegy, tak nemuzu ani na chvilku na net, jaksi se nehodi jim kazit moralku - sedime tak, ze mi oni vidi do monitoru :).... ale i kdyby nevideli, jsem rada, ze stihnu alespon nejakou povinnost z bezne "agendy", pri te vsi praci navic. ale vcera jsem v agonii vybrousila dve karafy - net nam opet nesel a ja uz si musela necim ulevit :) a dneska se na fleru uz tri prodaly. mam i tu pro zolo, takze jsem rada, ze bude sraz. samozrejme prinesu i brozika pro efis. jo a mam krasnou opici na tasku pro zdenici :))) uz mam brand pro tehule jenom musim NEKOHO pozadat, aby mi to udelal do nejakeho hezkeho loga ... :))) jo a zolo tvoje taska je myslim jako z etsy, tak jsem zvedava, co na ni na fleru reknou. a pak mam dve tasky se stromama - nechci se chvalit, ale taky se povedly. tak sbnad se o vikendu zadari a umistim je do kramu. mno a ted jdu zase pracovat, ale slibuju, ze uz tu budu casteji. nevite, kam se podela karolinka? hezky se vsechn uzdravte, suiku vydrz, uz to bude a budes mit pokoj. a tesim se na vas!
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.etsy.com/view_listing.php?... -ze by uz zase klepaly na dvere :o)-ne, casu hafo.... jinak Katko-kafco super-spis ctvrtek, pac nevim, zda v patek nepojedem na prodlouz vikend do Liberce:o), ale manza to slibuje uz mesic.... Jinak srazik tedy az ten dalsi tyden? Coz hned uterek? ja mrknu do kal a zjistim datumaz... A baby-tvorte :o)
Odpovědět
Profilova fotka
holky ja se zamilovala do nausnic,ale vzhledem k tomu zenausnice nenosim a tyhel vypadaj velky,tak fakt nevim nevim jeslti do nich jit :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tady neco pro tehule....http://en.dawanda.com/product/220394-DOES-THIS-BABY-MAKE-ME-LOOK-FAT-maternity-tee ja dneska surfuju jako das:o). Bed: to mas tezky, ja treba nenosim nahrdelniky a taky mam na naky spadeno, ale porad vaham... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
to tricko je bozi :-D no porad vaham vaham,i kdyz bych ani nemusela,kamosce se taky libi,takze v nejhorsim by byli jeji :-N Takze vlastne neni co resit,ale ja jsem takova trosku drzgresle,takze premyslim :-D a kde surfujese (my rikame smejdis)?
Odpovědět
Profilova fotka
no po tech ruznejch "kutivejch" serverech....
Odpovědět
na náušnice jsem zatížená zase já :-D , porád je kupuju, zrovna jsem ukořistila jedny etno od Chiary na fleru. Musím říct, že má fakt super věci. Děsně se mi líbí ten její ufo náhrdelník z fima a chlupatýho drátu,tuten: http://www.fler.cz/zbozi?id=6887&pos=6 Budu ho mít ve žluto-tyrkysové Já bych docela ráda nakupovala něco jinýho než náušnice - třeba náhrdelníky. Ale mám ráda takový výrazný, třeba z velkých korálů. Ale těch bohužel moc velkej výběr není. Zoo: ve čtvrtek mám volno na školu, co středa? A to příští úterý by myslím jako sraz šlo. MMch už budu mít nové brýle - černé s nožičkami, které mají vodorovné černobílé pruhy!!!! :-D Byl docela ale boj je vybrat. Byla jsem v jedný optice a obsluhovaly mě dvě ženský a jeden chlap a nutili mi úplný hrůzy. Většinou oranžový! (pravda, že současné brýle mám dooranžova, hrubý omyl) Tak jsem mu vysvětlila, že oranžový teda né a on tam tancoval po prodejně a prozpěvoval "oranžový né, oranžový né" a nosil další hrůzy a tvrdil, jak mi děsně sluší :-D . Nakonec jsem objevila ty pruhované, ale v zelené. Mimochodem byly skvělý, ale byla to taková svítivá zelená a k šatům by nešla. Naštěstí je ta jedna prodavačka objevila v bílém. Jen doufám, že jsem se neunáhlila a budu mi slušet. Původně jsem chtěla projít více optik. Na svatbu ale čekat nebudu a nosit je budu hned :-D, takže mě v nich asi uvidíte.
Odpovědět
Profilova fotka
Kacija mam taky jedny cernobili kde na nozce jse bilej pruh,a jsou uzasny,ladila jsem je hlavne s cernobilima vecma,i korale jem si k nim nakoupila,ale mela jsem je na sobe jen parkrat,jsou uzasny,akorat ja trouba jsem si tam dechala dat takovy ty samozabarvovaci cocky a oni se nezabarvuji jen na slunci,ale vzdycky venku,protoe uv je venku i kdyz nesviti,a ja si v nich pripadam jak slepec,tak je moc nenosim.Premyslim ze si ty cocky vymenim a normalni,ale to stoji prachy :-( a mimochodem,melije i v oranzove :-D ale to jsemnevedela,jinak bych si vzala ty,v cernooranzove kombinacimam jsem totiz uz v te dobe mela nadherny korale po mamince,tak bi mi to ladilo,ty cernobili nejsou moc hezky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
nasla jsem je na netu, ale v oranzove http://www.specsavers.co.uk/cgi-bin/s...
Odpovědět
Ahoj, já šprtám, tak nepřispívám, ale sleduju vás bedlivě - to si ujít nenechám ;-) Katy, držím pěsti s tou diplomkou, ať to dobře dopadne. Já mám teď před sebou tři zkoušky a od 1.5. se začínám učit na stáátnice, to teprve bude mazec :-D :-p Jen tak pro radost, až bude po všem, tak se na jejich výrobu určo vrhnu - jako podšálky ;-) http://www.etsy.com/view_listing.php?... Pěkné sobotění a nedělení!!!!!!!!
Odpovědět
já jsem dneska maximálně nas...... těšila jsem se, jak zprovozním můj opravený staronový stroj. Dneska jsem byla nakupovat a koupila dvě pěkný trika, že na ně ušiju nějaký pěkný aplikace. Na jedno jsem chtěla udělat klokaní kapsičku. jenže mi ze stroje u spodní cívky vypadly dva komponenty a nejdou zpátky. Snažila jsem se to tam dát, pezúspěšně, akorát jsem zlomila jehlu.Takže stroj je nanic. Pěkně mě to štve, protože jsem chtěla konečně pořádně šít. Taky mám naslibovaný dvě taštičky - vážky, ty už bez pořádnýho stroje dělat nechci. GRRRRR :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?