Kreativní doupě dekorací do bytu

Zobraz úvodní příspěvek
Toto téma je pro všechny nadšenkyně a nadšence, kteří rádi tvoří a zútulňují svá hnízdečka. Také zvu všechny holky z beremese z Vánočních dekorací ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
máš, ale jen v mobilovi - teda vlastně honzík to fotil, ale je to jen skrz okno, ještě jsme neměli tu čest :) tak já večer budu kutit zase nějaký oznámení, tak zmnenším i pár fotek našeho bydlení a jarní výzdoby,a ybste neřekly, že jsem úplný ignorant a ALBÍČKO nebylo tak hubené ... však ona mi to adminka zase pročistí :))) ivuš - vystavovat se tam bez prodávání zatím nedá, ale myslím, že plánují blogy. ale každopádně je to tam kreativ - friendly a nemusíš nikomu vysvětlovat, že vzor na látce souvisí s bydlením. a jelikož admin je tryskomyš, tak bych si tipla, že blogy nebo něco jiného bude celkem brzo. pak se asi se střechou rozloučím a udělám přesun... :)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja bych se se strechou neloucila,tahle diskuse by mi chybela ;-) i kdyz ted to tu docela vazne :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hele holky,kdopak si obednava boba na tricku? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem sla do tasky - budu si v ni vozit kuteni :) reklamnich tricek mam hodne, ale tuhle tasku si rada objednam - je to ta retro :) a zde to asi vazne protoze je to takovy zabrzdeny - myslim, ze se na fleru potom bude diskutovat lepe, uvidime :)
Odpovědět
Profilova fotka
hm,jenze ja treba do minuleho tydne ani nevedela ze na fleru diskutujete :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo a taky se mi blbe cte od spodu nhoru,radeji to mam jak tady ;-)
Odpovědět
Já bych se se střechou taky neloučila. Jsme tu zavedená partička, takže jestli to vázne, nebo ne, je jen na nás. Na fleru je taky fajn, ale už tam jsou i jiný lidi a mě se to necce míchat. Ale ta stupidní omezení ze strany administrátorů mi taky dost vadí. Nedávno mi smazaly ovečku - přitom byla -tuším -dle pravidel vyfocená s kusem nábytku a to knihovnou. No nechápu :-| Teď ale když vystavuji většinou na fleru, tak mi to vůbec nevadí :-D. Já jsem pěkně nemocná, je mi pěkně blbě. tak jsem ráda že můžu ležet, občas slezu dolů se juknout, co je kde na netu nového. Ivi: já jsem přemýšlela o tom, že bych časem posílala výrobky z UK. Když to bude malá brosňa, tak by to nemusela to posštovný být tak hrozný. Akorát penízky by se mi hromadily na českým účtě. Jen nevím jestli to finančně utáhnu. Teď jsem s financemi na matroš dost na štíru. Chtěla jsem ale rozjet mega recy-akci a z toho co tu mám sesmolit třeba tašku (ze starýho svetru, džívnové bundy a tak- přišlo mi to jako výzva. Jenže bez toho stroje to nejde ]-( Já si budu objednávat určitě retro tašku s bobem. Ty sjou skvělý, jednu takovou podobná má sestra a furt jíji kradu, jen ještě nevím jakou barvu - váhám mezi černou (klasika) nebo červenou a zelenou. Docela dilema :-| ..Bojím se že triko bych asi neužila, možná v létě na kolo a tak. A dost se mi líbí to jabkovo - žlutý. taky bych mohla do srazu stihnout pro zoo aspoň tu brož k tašce.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj baby, Katka gratulujem k zdarnemu koncu bakalarky:)))) rychlo sa uzdrav, urcite ti pomoze aj snuptichlacek od jeve, mne tiez urobil velku sluzbu, mala som dva tyzdne nadchu, musela pracovat, ale vzdy ked som smrkala, mala som radost!!!! teda blbo to znie,ale mala fakt som radost, s toho stuptichlaku, potesi :-) (a zo suhlasom pani veslej som nasila a obdaroava vsetky zname) Katka ak uz budes zdrava, :-) mohla by si mi zaslat tu brosnu?? v prahe mam kamosku a tu som poprosila. moze to by na jej adresu, zoo matko, satky aj suknicka laura a jej tigry,fakt nemam slov, uz len zavidiet 8-) s pani veselou, som tiez vyuzila ponuku"tuzexu" a tomu najmladsiemu sme vytvorili vankusiky"recy" vyborny napad, a mimochodom su naj.. v nasej domacnosti ;-) pani vesela ty na kuteni, by si hadam potrebovala traktor z vleckou:))))neviem ci bude stacit taska :-) na slovensku je, jedna relacia," Na streche", stretavaju sa tam, rozpravaju ,klebetia, rozny ludia a je im tam fajn, aspon to tak vyzera, maju vyhlad na stare mesto, piju tam caj, zohrievaju sa pod dekami(ony su fakt na streche) a dlho som si myslela, ze aj tato strecha bude taka fajn.......ludia su suprovy,nepocitam admini,sme v kreativnom doupeti,tak este chvilu budem dufat x-)
Odpovědět
Ahoj ahoj ženuše. Taktéž gratulace k bakalářce ;-)
Odpovědět
Tý jo, šaty od Zoo a kabelka pro Zoo od Janinky jsou bombovní x-)
Odpovědět
děkuji za gratulace. Marti, napsal jsem ti IP, panenka se už na vás třese a těší se do ciziny ;-) . kabelka pro Zoo, je opravdu úžasnáa stromová taky. jen škoda, že já tyhle ruční tašky neumím nosit, stejně jako Jana tahám s sebou spoustu věcí a na ty potřebuju větší prostor. Taky mám ráda volné ruce. Šnuptichelník je fakt úžasnej, akorát teď se docela přetrhne a děsně hubne, za chvíli bude zase chcíplá žínka :-D přemejšlala jsem že se s ním nechám v posteli vyfotit a dám na fler- do spokojenejch, ale nevím, nemám žádné modelkovské pyžamo a vypadám děsně. Tak nic neslibuji. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jako proz z filcu asi nebude stat nejak moc,ale treba muj zajic Max nebo taska to uz by bylo aspon takovy 3 libry,a to ti nikdo nezaplati,si myslim.(posledne jsem posilala nejake hadriky sestre,melo to necely kilo a chteli za to 6 liber nebo tak nejak) Jinak ja uvazuju o tom prvnim triku s Bobem,s dlouhym rukavem,ale nevim nevim spis to vidim ze si nejaky koupim tady a upgadnu,jako se poopicim,a nebo upravim nejaky uz stavajici,zjistila jsem totiz ze mam hrozne moc jednobrevnych "nudnych" tricek,tak bych s tim mela neco udelat.Objevilajsem tu v jednom shopu filc,stoji £3,50 a je tam nekolik cvercu ruznych barev (rekla bych tak 6),ale vzdycky jsou namichany tak,ze polovinu z nich bych ani nikny nevyuzila,tak nevim nevim Ted jsem si koupila paradni rifle x-) ,konecne mam taky nejake normalni,ne zvonaky,a milacek mi prinesl bozi parku (dlouhy sportovni jarni kabat),ktery neni ani moc sportovni ,dokonce je i trochu elegantni takze ho snesu i ja (necitim se ve sportovnim obleceni) a tak bych si k tomu mela vytvorit nejake ladici tricko,protoze normalne nosim takova jednoducha tricka ozivena nejruznejsimi nahrdeniky ci opaskem,ale k tehle bunde se nahrdelnik moc nehodi,tak at to neni nuda. :-D Ted akorat premyslim ze kyticky k tomu teda moc nepujdou,muzu se kaci uplne opicit a udela taky kolecka nebo mam jit spis do trojuhelniku ci ctvercu? ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojda, tak jsem vam ukazala svoji novou podlazku, taky nasi jmenovku na dvere v domku, ale zatim jsme ji pouzili jako dekoraci o velikonocich a neco malo jara. suiku, jsi uzasna s tim snuptichelnikem, fakt. tak se zavrtej pod perinu a jen vystr hlavu a snuptichelnik, az se budes fotit, kdyz nechces byt videna :) nebo si vezmi triko :) marti.... valnik s vleckou, ja vim :)))) jsi zlaticko, vid? a hezky si to milano uzij pani - ona by se vam nepochlubila ale jede na vystavu interieru - to jako profik designer... tak treba si budes moci dat i neco z te vystavy sem do alba, pokud to bude bydleni a ne treba interiery :))) dodelala jsem oznameni a jsem mrkva. dobrou, zitra jdu na kongres :(
Odpovědět
Profilova fotka
tak dlazka vypada zajimave,uz se tesim az ji uvidim v plne parade, brw ta babovka mi pripomnela jsem jsem u byvalyho rodicu vzdycky z balkona koukala na plot ke slepicim na hlinenou formu na babovku,byla uplne dokonala a neporusena,a oni ji odstavili na plot,ja porad premyslela ze ji uzmu,ale nakonec jsem ji neuzmula :-( a jeslti ji nesnedli ptaci tak tam sedi doted.Zazvonil konec a pohadky je zvonec. ja miluju takove starobyle veci jako hlinene formy,takze jsem si vbazaru koupila hlinenyho beranka,teda formu na nej,truni si u nasich,a nemam ponetijeslti ho matinekdy upekla,takze ho asi uzmu,alekdo se s nim bude tahat :-S
Odpovědět
Jani: já se pokusím nainstruovat přítele, on moc ve focení zběhlý není, tak uvidíme. ;-) hele, a když jem dávala na fler ty tvoje motýlky -jakože v akci, tak si je pak někdo potom koupil, byl to někdo známý, nebo ta "reklama" pomohla? =-) Ivi: klidně udělej kolečka, patent na ně nemám ;-) K tomu filci, já jsem taky koupila filc, který jsem myslela že nikdy nevyužiju, ale časem jsem zjistila, že je využitelný všechen. Některý třeba můžeč využít jako spodní vycpávkový. Teď mi dochází ta šílená oranžová a t-mobile růžová, u kterých jsem myslela, že je nikdy nezpracuju :-D a hle už dělám asi 5. mobil s oranžovou kytičkou.
Odpovědět
Profilova fotka
Katko tak ja si te vyfotim sama, vem si na sraz perinu :))) ale jinak jak delas tu panenku v rozhovoru, tak tam te vyfotil dobre. Motylci zabrali, jedny si koupila sice Marta, ale dvoje nekdo jiny. A Ivus diky, zes docetala ten muj rozhovor az do konce, ja jsem se krapet rozepsala :) videly jste nase jaro, nebo uz zmizelo z alba? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky... Jeve- nebyly by pro Satyyyicku ruzovy bambulaty nausnicky??? Super mega svitive ruzovy?? Prosim prosim, smutne koukam |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Vesely Jaro jsem uz videla..... pekneeeee ... ty kosticky s pismenkama se mi mocmoc libi x-)
Odpovědět
Jani, už je hotovo, jukni na fler, dokonce se do fotky vešel i jeden horní motýl........Luďkovi to musím vždycky naštelovat a pořádně ho naistruovat a nejsem jen tak spokojená, tak ho furt prudim, ať to přefotí :-D A to se mu samozřejmě moc nelíbí. Ale myslím, že se ilustrační foto se šnuptikláčkem povedelo. jaro jsem viděla, je krásné, úžasná je ta bábovka.
Odpovědět
Profilova fotka
Zeny, nechodte pryc, mne se tady taky libi.... a vubec mi nevadi, ze to nekdy trosku vazne, spise naopak. Aspon to vsechno stiham..... i kdyz tady par dni nejsem.... Jani, na opici se tesim, klido az budes mit hotovy domecek - nedelej si stres. A jestli to bude na tasku, tak mam rada prave to ve stylu Bobo cislo 11, nebo klido vetsi, at se tam hodne vleze.... ;-) hlavne pres rameno/pres hlavu a rameno - jakoze krizem.... sice ty do ruky nosit umim, ale casem budu potrebovat ruce volne.... ;-) a gratuluju k podlaze... jeee, jak ja vam ty domecky zavidim.... teda pouze v dobrem!!! Ale kazdemu podle zasluh, ze jo.... :-D :-D :-D snad na mne taky jednou doje :-D Kacenko, ty se pekne uzdravuj! A jak vubec pokracuji pripravy na svatbu? Plati porad namornicka? no ja zase mizim, uz mesic (nebo spise i dele) se chystam na zalozeni vsech ruznych dulezitych papiru do sanonu a porad tu hromadu prekladam z mista na misto a vuuuubec se mi do toho nechce. Ale jelikoz me to brzdi v kreativni tvorbe, kterou si prave kvuli tech nevytrizenych papiru zakazuju, tak se do toho jdu hned pustit, at to mam z krku.... :-p
Odpovědět
Zdeni, že?Nechápu kam chtějí jako jít :-D.
Odpovědět
já nikam nejdu, jsem tu ráda a Janču ukecáme :-D .... zdeni: platí. zrovna mi přítel donesl nové pruhované brýle, tak je nafotím a dám do albíčka. ;-)
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/view.php... zde jsou, mám z nich hroznou radost, k těm náušnicím i k náhrdelníku vypadají naprosto skvěle. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je uuuuuzasneeee (to namornicke svatebni album), niceho z vymysleneho se nevzdavej a ani nenechej odradit, napady jsou paradni!!! Uplne me mrazi pri predstave, ze uz to mame za sebou a tyhle pripravy se konaji pouze (v lepsim pripade) jednou za zivot.... taky zavidim.... Uzivej si to i kdyz budes mit pocit, ze to nemas sanci zvaldnout zorganizovat..... Ty to zvladnes levou zadni a bude to nadherna svatba!!! jeeeee to je boziiiiiii.... z tech satu a botek a vseho ostatniho to uplne vyzaruje namornickou letni naladou.....
Odpovědět
Jdu jen na skok pozdravit...zítra mám tu zkoušku z kritiky, tak není čas přispívat. Brýle jsou krásné, taky si potřebuji aspoň jedny nové koupit, ale zřejmě až po státnicích, teď není jaksi na nic čas. Dnes jsem na aukru dražila žebřiňák a v poslední chvíli mi jej zase vyfoukli :-S Ale ozval se mi nějaký pán na inzerát, tak snad se zadaří 8-) Ženy, dnes jsem se dozvěděla, že koncem dubna vyjde v ČR první číslo MC v češtině! Myslíte, že budou vydávat i MC Idee? To by bylo super, což? Aspoň bych nemusela otravovat Janku a aj bysme si i početli ;-) :-p Katy, uzdrav se! Ještě jednou gratulace k diplomce!!
Odpovědět
Profilova fotka
no ja bych se te namornicke taky nevzdala kdy uz bych ji vymyslela ;-) jinak ten filc jsem si koupila,vsechny barvy jsou jakz takz vyuzitelne,akorat teda vazen nevim co budu delat s fosforove zelenou :-D asi nejakou parodii na silnicare :-D a mimochodem tech arsiku tam za ty 3 libry bylo 10 jiank se mi dnes zadarilo,sehnala jsem dve uzasne kabelky v charity shopu,jedna je bila,teda byla,a druha je hneda,ale uplne ulitla :-D Ta bila je s drevenym uchem,tak jsem premyslela jak ji vyperu protoze ma moc krasny tvat,apak jsem zjistila, kdyz jsem se v ni prehrabovala,ze ty ucha jdou rozpojit,takze parada,ted jeste pockat az bude dost bileho pradla na prani a hura to vyzkouset jestli to jde vyprat,kdyz ne,tak holt budu muset zapojit stroj :-D No a ta druha,je takova zakladne obycejna,ale usate silena :-D tzn. ze zaklad je nudny jednobarevny obdelnik,na ktery musim vymyslet nejakou aplikaci,aby to nebylo tak nudny,ale usi jsou uzasny,kazdy ucho je udelany z deseti volne prisitych provazku ktery jsou ve vtredu svazany dohromady x-) Proste uletacka,jsem ji musela mit i kdyz takovy tasky nejsou vubec muj styl :-D Akorat teda nevim jakou udelat tu aplikaci,aby byla vsestrane pouzitelna,no musim podumat. no a taky se mi podarilo koupit mansestrovou sukni na kterou by se taky hodilo nejake upgrade,ale asiji necham jen tak,zase,at je univerzalni :-N
Odpovědět
Profilova fotka
kacikde na fler je ta fotka,ja ji nejak nemuzu najit :-N
Odpovědět
tuna: http://www.fler.cz/diskuse-uzivatelu?... Ivi prý jsi objednala na fleru, co? :-D Doufám, že nám ty tašky ukážeš. Pak mi musíš říct, kde jsi ty plstě koupila, abych v Londýně taky mohla kutit ;-) .
Odpovědět
Já si na fleru objednala ty úžasný látky - s kočičkama a tu s vlčíma mákama. Určitě je použiju jako aplikace na triko + další upgrade, jak říká iva ode mne. Už se těším až mi přijdou. Musím prý ale tři týdny počkat, bůůůů.
Odpovědět
Profilova fotka
aha,tak ta fotka je bozi :-D No ja jsem si objednala teda ty nausnicky,konecne,tyhle http://www.fler.cz/zbozi?id=9545 a slecne ci pani jsem poslal zpravu ze uz penizky jsou na ceste a slecna jeste ani penizky nema v ruce/na uctu a uz mihlasi ze to jde teda poslat :-D jinak tasky samozrejme ukazu,jedna uz je vyprana,takze tu ukazu brzy,na tu druhou budete muset pockat,a tonevim jak dlouho,jelikoz na prani zrovna nic mileho nemam,a v ruce buch to poradne nevyprala
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?