Kreativní doupě dekorací do bytu

26. zář 201550740
  • Ahoj holky, tak jsem byla po delší době na Fleru:
    http://www.fler.cz/zbozi?id=7465
    Krása, co? Ikdyž trochu inspirace od Katky, nemyslíte? 😉 Každopádně kdybych měla odvahu, jdu do něj!!!

• jj,krasa,ja jsem si myslela ze je katcin 😬

me se hrozne libi tohleto http://www.fler.cz/zbozi?id=7496&ltype=gal

a tohel,byt tehotna tak dotoho okamzite jdu,premyslim ze o tom pro kamosku 😃 http://www.fler.cz/zbozi?id=6718&ltype=gal

• ahojda, snad mi nespadne net, mame doma trochu problemy - teda technickeho razu, nejdrive fotak, pak preinstalace pc a ted nam zlobi pripojeni, resp. se desne zpomalilo, takze nez neco rozkliknu a otevru, tak ta stranka cca ve dvou pripadech ze tri spadne. a v praci mam ty novacky, tak tam vubec nehrozi, ze bych utratila minutku zde, na fleru a podobne. jinak pro vasi informaci, nachystala jsem se na ne dukladne a zatim se zdaji byt spokojeni a skoleni, i kdyz mi zabira 24 hod denne (me se vazne o nich i zda 🙂 tak je moc fajn a jsem spokojena.

na fler jsem zatim nic nedala, prave kvuli pripojeni, ale i kvuli vecem, co delam. nechci tam ted dat "vzorek" dvou tri nahrdelniku, ale vic to komnetovat nechci, nerada bych byla negativni ... 😉

no a nechci byt negativni, tak jen male achich ach, jak se zase rozvirila kauza "nevhodne obrazky v albumech" me to prijde porad jako v pohadce, nebo spis ze je to tragikomicke... uz jsem tak odesla z beremese, tak verim, ze zde vydrzim dele 🙂.

vsechny vas moc zdravim, omlouvam se za ilegalni cinnost mimo net a ze nereaguju na diskusi, protoze ji nestiham docist. od pristiho tydne bych zase mela byt ve "volnejsim rezimu".

tak, snad to ted zase nespadne a prispevek se odesle ... mejte se krasne jarne a preji vsem jen to nej 😉

• Sponzor fóra
  • no tak uz se na tebe jeve tesime az se zase budes dostavovat v pravidelnych intervalech 😉

ja dnes trosku upgrade our flat,vymenila jsem potahy na polstarcich na sedacce z puvodnich co patri desigenove k sedacce za hnede,a je to taky hezoucke,to bude asi tim ze sedacka ma hnedou spodni cast,takze je to synchronni 😃

asi budy ty polstarky obmenovat trosku casteji,je to takove male pozmenenicko,ale i to se pocita,ne?

ted jsem se inspirovala na fler soupravickou kabelky,paksu a broze,zasveceni vi o cem mluvim,tak se mozna na neco vrhnu,i kdyz porad jeste nemam ten stroj 😃 ,tak to bude trosku patlacka 😬

• teda holky ted me fler trochu zklamalo,psala jsem jim tam dotaz na datum narozeni,ze to je hooodne nepresny,jesli by s tim nemohli neco udelat,a odpoved kterou jsem dostala: detailnější nastavení datumu narození zatím v systému nemáme. 😠

• efis, plakose uz se tisknou-tak ze by baby pristi tyden srazik?....co vy na to?.......nebo az po pristi?

• Já nemůžu - zjistila jsem, že bakalářku musím odevzdat už 15. dubna místo 30. dubna 😮 ... Ach jo 😠

• Teda! no, to bude fofr!, ale ty to zvladnes, ses chytra holka 😉......ale zname, kazdy den dobry....tak to nechame az po ty tvy bakalarce a pak to s tebpou rovnou muzem oslavit 🙂

• Ahojte ženy. Jdu se za váma uklid(n)it.

• copak te rezetko zase rohodilo?

• Ale tak...to není třeba rozvádět...hold hormony...jen jsem se sem přišla pokochat a tak...
    Potřebovala bych vyhrát, nevíte, kde se dávají miliony 😃

• Nebo možná nějaká úschovna sester 😬, to by bylo lepší 😃.

• 😃 tak vyhrat par melounky buch chtela taky

hele holky videli jsme uz nekde houpaci kreslo pribite k desce aby se nehoupalo ? 😃 Ja na to koukam tady z okna 😃

• z okna?

• jojo,tady je zykem kdyz se neceho chces zbavit,tak to flaknes na ulici,a on to pak nekdo odveze,teda nekdo,sberna sluzba,pokud to nekdo nesbali domu 😃

• Sponzor fóra
  • Jo ták, tak to tady taky, s tím rozdílem, že ne sběrná služba, i když myslím, že menšině s tmavší pletí se tak dá říct 😃.

• Achoj ženy! Na chvilku jdu za váma mrknout zpoza skript, jsem tu tím zavalená jako při nějakým náletu 😛 To zase bude výživný víkend 😞

Rezet: to tvoje "monstrum" v obýváku bych neviděla zase jako takový problém. Ale určitě bych to nějak opticky oddělila - jakože spací a odpočinkovou fónu. I kvůli mamči, aby měla větší soukromí. Takže mě napadla, aspoň z té strany, kde máte sedačku a tedy "vlez" nahoru do pelechu, oddělit tzv. japonskou stěnou. Tento systém prodává v různých dezénech i IKEA za pár chechtáků...Možná by nebylo od věci, nad tím popřemýšlet 😉

• ukaž jak to asi vypadá, prosím

• Zoiku, už se na ně těšim🙂. Já teda ještě nemám ani ty rámy 😞 Ale teď jsem byla na Fleru a ta halenka je nádherná! Na jak starý dítě to asi je? Já bych to teda brala i pro sebe, ale to by mi asi nebylo 😃 😃 😃

• Rezetko, zkus mrknout sem: ikea 😉 Snad pochopíš, co jsem myslela 😎

• ja jsem takovy zavesy panelovy chtela taky pouzit,nakonec jsme se ale rozhodli ze je nepotrebujeme,ptotoze postel mame optocky oddelelnou od obyvaku kresilkama,kdybychom tam dali jeste panely,tak by se nam zmensil obyvacek a nemohla bych mit vedle postele ratanovou truhlu.aloe libi se mi to pojeti,nekde to mozna nekdy pouziju.

• Efis_ 😃 , to je na rocniho prdolu :o)......

a ten napad s tou zastenou mi prijde fajnovej-ale zalezi, jak je ta mistnost velka-aby se to pak opticky uplne nezcvrklo (hezke slovo:o))

• no ony ty zasteny jsou docela transparentni,takze to nebude vypadat jako zed,takze by to simyslim melo byt ok,no ale je to potreba vyzkouset,no 😬

• Eulalie prosím, hodíš mi ten odkaz nebo co to bylo do IP? Díky.

• Rezet: všudypřítomný admin mi ten odkaz smazal. Takže jednoduše: najeď si na stránky IKEY, najdi si lištu textil a koberce a dál závěsy a tam si rozklikneš panelové zástěny a můžeš vybírat. Snad jsem to popsala dobře, z hlavy si to tak moc nepamatuju, ale...kdo hledá najde 😉

Večer budu došívat ten můj první kontakt se šicím strojem, tak když to nebude úplný hybryd, tak vyfotím a dám vám to sem pro zasmání.

Teď jdu zase skočit šipku do skript 😐

• Eula, kují 😃

• Máš to i v IP 😉

• No...asi jsem natvrdlá, ale pořád nechápu, kam bych to měla dát, aby se to oddělilo. Mě tak všecko nejlépe nakreslit nebo ukázat 😃.

• Tak s nákresem na mě nechoď - to neumím 😃 Zkus poprosit Zoo 😛
    Ale Rez, jednoduše: dle fotek jsem vypozorovala, že máte sedací část hned vedle té patrové postele. Takže následovně: mezi tu sedačku a postel manža namontuje na strop takovou lištu, která ti zabere 4cm místa 😛 a na tu se pak uchytí ty panelové závěsy. Můžeš je mít v jednom dezénu, nebo je dle vkusu nakombinovat a buď je můžeš mít zatáhlé (takže to bude opticky oddělené) nebo třeba jen tak napůl, aby to bylo vzdušnější. Já myslím, že je to docela vtipné a levné řešení, jak trošku rozčlenit prostor a zajistit soukromí 😉 Chápeš mě?

• Jo, chápu, jenže to udělá podle mě jen to, že v gauči dole (v tom monstru) bude tma, ne? A navíc jsem pochopila, že ty závěsy jsou pevné, tudíž je nebudu mít kam přímo oddělat, odsunout, pořád tam budou...

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?