Menu Forum

Kreativní doupě dekorací do bytu

26. zář 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
Registrovala se 11. listopadu 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 488 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
Registrovala se 11. listopadu 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 488 příspěvků. Region Praha.
 Ahoj holky, tak jsem byla po delší době na Fleru:
http://www.fler.cz/zbozi?id=7465
Krása, co? Ikdyž trochu inspirace od Katky, nemyslíte? emoticon Každopádně kdybych měla odvahu, jdu do něj!!!
2. dub 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
Registrovala se 7. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 931 příspěvků a 3 alba.
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
Registrovala se 7. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 931 příspěvků a 3 alba.
 jj,krasa,ja jsem si myslela ze je katcin emoticon

me se hrozne libi tohleto http://www.fler.cz/zbozi?id=7496&ltype=gal

a tohel,byt tehotna tak dotoho okamzite jdu,premyslim ze o tom pro kamosku emoticon http://www.fler.cz/zbozi?id=6718&ltype=gal
2. dub 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
Registrovala se 16. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1890 příspěvků a 6 alb. Má 15 přátel. Švýcarsko.
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
Registrovala se 16. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1890 příspěvků a 6 alb. Má 15 přátel. Švýcarsko.
 ahojda, snad mi nespadne net, mame doma trochu problemy - teda technickeho razu, nejdrive fotak, pak preinstalace pc a ted nam zlobi pripojeni, resp. se desne zpomalilo, takze nez neco rozkliknu a otevru, tak ta stranka cca ve dvou pripadech ze tri spadne. a v praci mam ty novacky, tak tam vubec nehrozi, ze bych utratila minutku zde, na fleru a podobne. jinak pro vasi informaci, nachystala jsem se na ne dukladne a zatim se zdaji byt spokojeni a skoleni, i kdyz mi zabira 24 hod denne (me se vazne o nich i zda emoticon tak je moc fajn a jsem spokojena.

na fler jsem zatim nic nedala, prave kvuli pripojeni, ale i kvuli vecem, co delam. nechci tam ted dat "vzorek" dvou tri nahrdelniku, ale vic to komnetovat nechci, nerada bych byla negativni ... emoticon

no a nechci byt negativni, tak jen male achich ach, jak se zase rozvirila kauza "nevhodne obrazky v albumech" me to prijde porad jako v pohadce, nebo spis ze je to tragikomicke... uz jsem tak odesla z beremese, tak verim, ze zde vydrzim dele emoticon.

vsechny vas moc zdravim, omlouvam se za ilegalni cinnost mimo net a ze nereaguju na diskusi, protoze ji nestiham docist. od pristiho tydne bych zase mela byt ve "volnejsim rezimu".

tak, snad to ted zase nespadne a prispevek se odesle ... mejte se krasne jarne a preji vsem jen to nej emoticon
2. dub 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 no tak uz se na tebe jeve tesime az se zase budes dostavovat v pravidelnych intervalech emoticon

ja dnes trosku upgrade our flat,vymenila jsem potahy na polstarcich na sedacce z puvodnich co patri desigenove k sedacce za hnede,a je to taky hezoucke,to bude asi tim ze sedacka ma hnedou spodni cast,takze je to synchronni emoticon

asi budy ty polstarky obmenovat trosku casteji,je to takove male pozmenenicko,ale i to se pocita,ne?

ted jsem se inspirovala na fler soupravickou kabelky,paksu a broze,zasveceni vi o cem mluvim,tak se mozna na neco vrhnu,i kdyz porad jeste nemam ten stroj emoticon ,tak to bude trosku patlacka emoticon
2. dub 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 teda holky ted me fler trochu zklamalo,psala jsem jim tam dotaz na datum narozeni,ze to je hooodne nepresny,jesli by s tim nemohli neco udelat,a odpoved kterou jsem dostala: detailnější nastavení datumu narození zatím v systému nemáme. emoticon
2. dub 2008 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
Registrovala se 28. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 442 příspěvků a 3 alba. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
Registrovala se 28. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 442 příspěvků a 3 alba. Region Praha.
 efis, plakose uz se tisknou-tak ze by baby pristi tyden srazik?....co vy na to?.......nebo az po pristi?
3. dub 2008 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
Registrovala se 4. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 970 příspěvků. Má 34 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
Registrovala se 4. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 970 příspěvků. Má 34 přátel.
 Já nemůžu - zjistila jsem, že bakalářku musím odevzdat už 15. dubna místo 30. dubna emoticon ... Ach jo emoticon
3. dub 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
 Teda! no, to bude fofr!, ale ty to zvladnes, ses chytra holka emoticon......ale zname, kazdy den dobry....tak to nechame az po ty tvy bakalarce a pak to s tebpou rovnou muzem oslavit emoticon
3. dub 2008 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
Registrovala se 22. února 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 718 příspěvků a 1 album. Má 105 přátel.
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
Registrovala se 22. února 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 718 příspěvků a 1 album. Má 105 přátel.
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
 Ahojte ženy. Jdu se za váma uklid(n)it.
3. dub 2008 v 16:24  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 copak te rezetko zase rohodilo?
3. dub 2008 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
 Ale tak...to není třeba rozvádět...hold hormony...jen jsem se sem přišla pokochat a tak...
Potřebovala bych vyhrát, nevíte, kde se dávají miliony emoticon
3. dub 2008 v 18:06  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
 Nebo možná nějaká úschovna sester emoticon, to by bylo lepší emoticon.
3. dub 2008 v 18:09  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 emoticon tak vyhrat par melounky buch chtela taky

hele holky videli jsme uz nekde houpaci kreslo pribite k desce aby se nehoupalo ? emoticon Ja na to koukam tady z okna emoticon
3. dub 2008 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
 z okna?
3. dub 2008 v 18:15  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 jojo,tady je zykem kdyz se neceho chces zbavit,tak to flaknes na ulici,a on to pak nekdo odveze,teda nekdo,sberna sluzba,pokud to nekdo nesbali domu emoticon
3. dub 2008 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
 Jo ták, tak to tady taky, s tím rozdílem, že ne sběrná služba, i když myslím, že menšině s tmavší pletí se tak dá říct emoticon.
3. dub 2008 v 19:06  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
 Achoj ženy! Na chvilku jdu za váma mrknout zpoza skript, jsem tu tím zavalená jako při nějakým náletu emoticon To zase bude výživný víkend emoticon

Rezet: to tvoje "monstrum" v obýváku bych neviděla zase jako takový problém. Ale určitě bych to nějak opticky oddělila - jakože spací a odpočinkovou fónu. I kvůli mamči, aby měla větší soukromí. Takže mě napadla, aspoň z té strany, kde máte sedačku a tedy "vlez" nahoru do pelechu, oddělit tzv. japonskou stěnou. Tento systém prodává v různých dezénech i IKEA za pár chechtáků...Možná by nebylo od věci, nad tím popřemýšlet emoticon
3. dub 2008 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
 ukaž jak to asi vypadá, prosím
3. dub 2008 v 19:39  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
 Zoiku, už se na ně těšimemoticon. Já teda ještě nemám ani ty rámy emoticon Ale teď jsem byla na Fleru a ta halenka je nádherná! Na jak starý dítě to asi je? Já bych to teda brala i pro sebe, ale to by mi asi nebylo emoticon emoticon emoticon
3. dub 2008 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
 Rezetko, zkus mrknout sem: ikea emoticon Snad pochopíš, co jsem myslela emoticon
3. dub 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 ja jsem takovy zavesy panelovy chtela taky pouzit,nakonec jsme se ale rozhodli ze je nepotrebujeme,ptotoze postel mame optocky oddelelnou od obyvaku kresilkama,kdybychom tam dali jeste panely,tak by se nam zmensil obyvacek a nemohla bych mit vedle postele ratanovou truhlu.aloe libi se mi to pojeti,nekde to mozna nekdy pouziju.
3. dub 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
 Efis_ emoticon , to je na rocniho prdolu :o)......

a ten napad s tou zastenou mi prijde fajnovej-ale zalezi, jak je ta mistnost velka-aby se to pak opticky uplne nezcvrklo (hezke slovo:o))
4. dub 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 no ony ty zasteny jsou docela transparentni,takze to nebude vypadat jako zed,takze by to simyslim melo byt ok,no ale je to potreba vyzkouset,no emoticon
4. dub 2008 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
 Eulalie prosím, hodíš mi ten odkaz nebo co to bylo do IP? Díky.
4. dub 2008 v 09:46  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
 Rezet: všudypřítomný admin mi ten odkaz smazal. Takže jednoduše: najeď si na stránky IKEY, najdi si lištu textil a koberce a dál závěsy a tam si rozklikneš panelové zástěny a můžeš vybírat. Snad jsem to popsala dobře, z hlavy si to tak moc nepamatuju, ale...kdo hledá najde emoticon

Večer budu došívat ten můj první kontakt se šicím strojem, tak když to nebude úplný hybryd, tak vyfotím a dám vám to sem pro zasmání.

Teď jdu zase skočit šipku do skript emoticon
4. dub 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
 Eula, kují emoticon
4. dub 2008 v 09:48  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
 Máš to i v IP emoticon
4. dub 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
 No...asi jsem natvrdlá, ale pořád nechápu, kam bych to měla dát, aby se to oddělilo. Mě tak všecko nejlépe nakreslit nebo ukázat emoticon.
4. dub 2008 v 09:51  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
 Tak s nákresem na mě nechoď - to neumím emoticon Zkus poprosit Zoo emoticon
Ale Rez, jednoduše: dle fotek jsem vypozorovala, že máte sedací část hned vedle té patrové postele. Takže následovně: mezi tu sedačku a postel manža namontuje na strop takovou lištu, která ti zabere 4cm místa emoticon a na tu se pak uchytí ty panelové závěsy. Můžeš je mít v jednom dezénu, nebo je dle vkusu nakombinovat a buď je můžeš mít zatáhlé (takže to bude opticky oddělené) nebo třeba jen tak napůl, aby to bylo vzdušnější. Já myslím, že je to docela vtipné a levné řešení, jak trošku rozčlenit prostor a zajistit soukromí emoticon Chápeš mě?
4. dub 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
 Jo, chápu, jenže to udělá podle mě jen to, že v gauči dole (v tom monstru) bude tma, ne? A navíc jsem pochopila, že ty závěsy jsou pevné, tudíž je nebudu mít kam přímo oddělat, odsunout, pořád tam budou...
4. dub 2008 v 10:00  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš