Menu Forum

Kreativní doupě dekorací do bytu

26. zář 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
Registrovala se 4. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 970 příspěvků. Má 34 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
Registrovala se 4. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 970 příspěvků. Má 34 přátel.
 ivi: to je zvláštní, já myslela že ve VB ten nábytek není moc drahý (samo, jak který) a hlavně ten v Ikei vyjde levněni než u nás. navíc tam máte vyšší platy emoticon
taky tam je víc bytových obchodů jako zara home, next, marks and spencer......sice krapet dražší, ale třeba v MS jsem viděla úžasný povlečení pro dospělý. to u nás to jsou samý delfíni, nebo velké čtverce s lístečkem emoticon . přijde mi že v tomhle výběr tady moc není.
2. dub 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
Registrovala se 7. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 931 příspěvků a 3 alba.
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
Registrovala se 7. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 931 příspěvků a 3 alba.
 no tak pokud beru ikeu,tak to jo,to je levny,ale treba sedacku bych si tam nekoupila,postylku jsem tam zadnou netestovala,tak nevim,ale treba sedacku tak byla slevnena na polovinu a stala nas 400 liber,a to je to jen dvoucedak emoticon A Next a M&S jsou drahy jako blazen
2. dub 2008 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
Registrovala se 22. února 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 718 příspěvků a 1 album. Má 105 přátel.
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
Registrovala se 22. února 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 718 příspěvků a 1 album. Má 105 přátel.
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
 lastovko díky...Montrum musí zůstat, protože na něm spí mamka a nechce se postele vzdát, že si tam pak stejně malé naše bude stavět bunkry....
2. dub 2008 ve 12:52  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
 Vidím ZOO, že jsme na to velice podobně...
Někdy je to úmor emoticon.
2. dub 2008 ve 14:55  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdenice...opice
1
Registrovala se 12. ledna 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 247 příspěvků a 3 alba.
fotoportrét
fotoportrét
zdenice...opice
1
Registrovala se 12. ledna 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 247 příspěvků a 3 alba.
 no ja koukala, ze tu Rozy postylku mate u topeni..... ja bych na te zelene stene vyuzila toho ''vyklenku'' a udelala tam policovy system - Tvoji pracovnu, se stolem do ''elka'', ktery by byl protazeny pod okno. Ty bys byla (sedela, pracovala) jakoze vice v prostoru pod tema policema a Rozinka by si smrdolila svoje, na stole pod oknem. Bylo by ji teplo na nozicky a jeste by mohla koukat z oknaemoticon)))) jsem vam to pekne vymyslela, ze emoticon , kdyz ani nevim, jak to u vas vypada.... no a zbytek pokoje by uz bylo jenom Rozincino na hrani. A v te pracovne by pres ty police mohla byt srolovaci zaluzie, at to vypada uklizene...

ja taky porad resim, kam se sanonama a vecma, co se porad nekde povaluji, protoze na ne neni vymysleny ulozny prostor.... nebere to konce a pak nemuzu nic najit, kdyz to zrovna potrebuju...
a s tim vymyslenim doma, jak , kde a co, to je taky na mne.... ale vetsinou mi vse projde a pak dostanu i pochvalu emoticon

a s postylkou diky, kolecka jsou dobry napad. Cestovni poridime asi taky.
....a tu skrin jsem okoukala prave u Tebe emoticon a uz na ni reagovalo par zenskych tady, ze je to super napad. Takze VIVAT ZOO!!!.....

....p.s. k ANEBODA skrinim: Dan na komodu trosku nadaval, kdyz to skladal, ze je to smejd, protoze supliky nejsou v jedne linii. Tak uvidime, jak to pujde dale se skrinema....pak dam vedet....
....ja to vidim tak, ze v detskem nepotrebuju mit nabytek za dvacet tisic....takze mne Ikea vyhovuje....
2. dub 2008 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
 My máme teda šuplíky dobrý emoticon
2. dub 2008 ve 14:55  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
 Jinak Zdeni, taky moc Půů a vůbec Disneyovky nemusím a na zdi absolutně ne. Já mám jen malý dřevěný nalepovací zvířátka, takovou farmu, to mu dám nad postýlku.
2. dub 2008 ve 14:57  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
 Jinak já tam papír (do té komody) asi dávat nebudu, nevím, momentálně tam mám ovci emoticon
2. dub 2008 ve 14:58  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdenice...opice
1
fotoportrét
fotoportrét
zdenice...opice
1
 mi se vlastne ani moc na tom nelibi, ze je to pruhledny a tim padem je do tech supliku a skrinek videt, takze to ve finale stejne vypada neuklizene - pokud ve vnitr nemas vsechno krasne na kominky... takze tu vypln beru i jako nutnost....
...kde mas ovci???
....ja jsem zatim zadnou peknou borduru neobjevila, takze asi budu malovat. Prvne jsem si vymyslela podmorske kralovstvi, uz mam vystrihane filcove rybycky a siju rybyckovy kapsar, ale pak mi to prislo takove moc vyrazne, pro tak male mimo.... takze asi vyuziju pozdeji... a navic, nechci modry pokoj, kdyby to byla opravdu mala opice a ne opicak.... emoticon
2. dub 2008 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
 Ale nejsou ty ovce diný?Je jich tam moc, co? emoticon (viz album)
2. dub 2008 v 15:05  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdenice...opice
1
fotoportrét
fotoportrét
zdenice...opice
1
 jeee, ja na to koukla az ted, ....takze ta poznamka o neuklizenych suplicich nepatrila Tobe, ale tak nejak globalne emoticon emoticon emoticon
2. dub 2008 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdenice...opice
1
fotoportrét
fotoportrét
zdenice...opice
1
 ovce jsou bozi!!!!
2. dub 2008 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
Registrovala se 28. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 442 příspěvků a 3 alba. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
Registrovala se 28. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 442 příspěvků a 3 alba. Region Praha.
 hele, babuchy tehuchy, nechcet nekdo za mrzky peniz nastavec z Ikea , co se montuje na komodu jako prebalovak?....me lezi pod posleli a zabira misto....:o(
2. dub 2008 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdenice...opice
1
fotoportrét
fotoportrét
zdenice...opice
1
 a klido bych tam dala i nejakou ''prirodni'' '(bilou, svetlou) vypln, at tam proste neni videt....
2. dub 2008 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
 Zdeni, ale díky ti za nakopnutí, fakt to je průsvitný, něčím to zaplácnu, ale nechci barevný,když tam jsou ty ovce emoticon.
Paní Zoo kuji, ale my dostaneme celej komplet přebalovák prosim, čiliže nepotřebuji emoticon.
2. dub 2008 v 15:13  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
 Ty jo Zdeni, až to budeš mít ten pokojík, tak to všecko fotni, já se inspiruju.
My teď máme ložnic oranžovou, ale já bych to ráda zjemnila a "zpokojíčkovala" emoticon.
2. dub 2008 v 15:14  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdenice...opice
1
fotoportrét
fotoportrét
zdenice...opice
1
 ja jsem dnes koupila bilou policku, co mi tam chlap ze zadu prisroubuje a postranach budou dve vysoke uzke skrinky, takze do boku mi ta prebalovaci podlozka snad ''nezhrncuje''...tos to je zase cestin vyraz... to pouzivala moje babicka....''nezhrncuje z toho žebřa'' (žebřík).... manžel z toho vyrazu zkomolil ''nezkastroluj''....

ale treba se to sikne Rezet nebo jine mamusi. Zkus minibazarek, nebo jak se to jmenuje
2. dub 2008 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
 nezhrncuje emoticon
Zdeni, kdy to malé čekáš?
2. dub 2008 v 15:15  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdenice...opice
1
fotoportrét
fotoportrét
zdenice...opice
1
 tak jeste, kdyby to neklaplo s tou polickou a tema skrinkama na boku, tak zoo: je ten prebalovak rozmer na 80 sirokou skrinku a je to bily???
2. dub 2008 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdenice...opice
1
fotoportrét
fotoportrét
zdenice...opice
1
 prvni termin byl 4.10. , ted se to posouva vice k zari, protoze asi dobre rostem emoticon
myslim, ze jsme spolu o mesic, ze? ....

hele ja mizim, musim jeste do obchodu pro knedlu (knedlik) pro chlapa ke koprovce - ja radeji s bramborem....
2. dub 2008 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
 Zdeni, no my mámem TP 2.9. emoticon
Knedlík je koprovce?To teda neznám, k rajské jo, ale jinak brambůrek emoticon.
2. dub 2008 v 15:35  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 ke koprovce ja taky radeji brambor,ale kdneldik bych si dala,budu se je muset naucit emoticon
2. dub 2008 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 hele rezet to monstrum v obyvaku je fakt silene,nedalo by se s mamou domluvit ze by spala na te uzasne rozkladaci sedacce co sis vybrala? emoticon Pokud ma navic ta sedacka i ulozny prostor,tak by mohl slouzit na schovavani perin emoticon Jinak ta komodka s pruhledna klidne snese i nejakou jednobarevnou maskovacku (rozumej vypln),muzes to treba ladit barevne s povlecenim v postylce nebo ostatni nabytkem,treba do modra,zelena,ruzova emoticon A ovuchy jsou supracky,vubec jich neni moc,klidne bychjeste pridala emoticon emoticon
2. dub 2008 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
 Přidat ovce? emoticon OK! Not problem emoticon.
Hele, já to zkoušela, mamka že nebude každej den rozkládat sedačku, aby se mohla vyspat, no...nenadělám nic, už k vůli tomu byla jednou rozepře emoticon.
2. dub 2008 v 16:05  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
 Mamka se vždycky cítí, jak kdybych ji chtěla vystěhovat pryč...no.
Tu výplň na tu komodu dám, jen musím sehnat nějaký karton a něco barevného, čím to polepím.
2. dub 2008 v 16:06  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aurinko
26
Registrovala se 10. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 546 příspěvků a 5 alb. Má 8 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
aurinko
26
Registrovala se 10. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 546 příspěvků a 5 alb. Má 8 přátel.
 ahoj holky, nenapada vas jak vtipne oblozit sprchovy kout trema barvama kachicek? jsou to pruhy, jakoby listely jedna na druhe a vubec nas nenapada, jak to udelat... v albu mam ty barvicky, jsou to ty do sprchy... lamu si tu nad tim hlavu a nemam zadnej napad... poradite prosim?
2. dub 2008 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
 Proboha, vystřelte mě někdo na Mars bo se už zbláznim. emoticon
2. dub 2008 v 17:47  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 copak copak?
2. dub 2008 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 tady se to nějak rozjelo emoticon , vůbec vás nestíhám číst
2. dub 2008 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
 Dělám dalším ovci emoticon.
2. dub 2008 v 19:13  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš