Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Kristi: investice to je, ale tahle se, myslím vrátí, protože to každej kupující/nájemce ocení, ale uvidíte.... já například mám na záclony už leta stejnej názor - klasická mléčná bílá a po stranách voály..... není to drahý a efekty jsou tutovka ;-) Jinak k těm roletám, pokud byste je chtěli, tak se neptejte a montujte! Jak se zeptáš, začnou potíže.
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, vim jak to bylo ve Spanelsku, chtel jsi klimu na balkon a houby, nepovolili....no, to jsem na to zvedava, zase bychom si nepomohli, max pres noc, na den bych stejne musela mit nejak zatazeno, takze fakt nevim. mlecna bila je krasna - jenze voal, a jeste pod tim roleta, to uz bude moc, ja tam potrebuju jen nakou takovou jednoduchou zaclonu max s nitkou v barve steny apod.
Odpovědět
no, uvidíš..... možností je moc. Přes záclony bude vidět, ale uvidíš ty ven. Přes roletu by vidět nebylo, zas byste tam ale měli tmu. Takže to není jednoznačný. Pro potíže nemusíš do Španělska, vím, co se děje u nás v baráku na proseku, proto říkám, když něco, tak hned, než tam budou lidi, co budou do všeho kecat. U nás tam panuje nálada taková, že se neprosadí nic. Nula. protože jeden chce ono, to mu nepovolej, takže on automaticky hlasuje u všeho pro ne. No a jelikož markýzu atd chtělo už pár lidí, vesele se blokuje.
Odpovědět
Profilova fotka
to je na hovno s tema lidma, mne by se markyza libila, na leto ideal
Odpovědět
no, proto radím hnedle řešit........ u nás je to asi tak, že některý lidi nechoděj na schůze, čímž vlastně plýtvaj peníze baráku, páč se musej svolávat znovu některý zacápavjí hadrama, novinama a vším možným větráky, který se pak zničej a všichni to platěj jiný zase používaj drtiče odpadu a házej do dřezů všelijakej bordel, což ucpe odpad a pak bys měla vidět ten mazec, plynová maska nepomůže..... takže pak je jasný, že ti nasraní zase hlasujou proti markýzám a takovejm věcem já mám díky bohu byt ve 3. patře ze 6, takže naprostej ideál, žádnej větrák mě netrápí, žádnej odpad mi nesmrdí..... ale třeba ty prachy za zbytečný schůze mě štvou.... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
to ti verim, ja myslim,ze my tam jeste tak do jara budem bydlet sami, fakt tam nikdo jinej nechodi, neparkuje atd.....tzn. na samote u riegracu :-D :-D :-D
Odpovědět
to je fakt divný....... hele, aspoň budeme moct uspořádat mejdan a nikoho to nebude rušit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to je jasna vec, zadny stiznosti fakt nebudou :-D :-D :-D
Odpovědět
by the way, pak promysli, kdy můžem jít na o, mám leden poměrně volnej........... až na tři pobyty v ostravě, ale to zkousnu
Odpovědět
Profilova fotka
no, tot otazka......nemuzu ve ct. to mi prijde namontovat zrcadlo, ale streda je zatim ok, klidne i pozdejsi obed, jak se ti to bude hodit.
Odpovědět
Profilova fotka
ete maji tenhle, o dost levnejsi a taky peknej http://www.palnas.cz/cs/katalog/lustr...
Odpovědět
světlo pěkný!!!! st by šla pozdější o, ale o dost :-| já udu teprv v jednu na letišti, to je možná na prd.....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak pak jedine patek
Odpovědět
pátek by šel, jsem taky v práci, ale v nějakou půl druhou, radši druhou můžu někde bejt zcela určitě
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, no to uz je pozde, my pak asi pojedeme ke tchyni a druhej den na ty lyze, tak teda asi spis ten pristi tyden
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, přidala jsem pár fotek z živého provozu do alba. Jak jsem pročítala vaši diskusi nad světly, jsem také úplně bezradná. Teď máme ty lampiony z Ikea a bojím se, že také u nich dlouho zůstane. Hned tak něco se mi nelíbí a některé ceny jsou vážně nehorázné. Kristi, s těmi venkovními žaluziema máme podobný problém. U nás navíc máme v podmínkách, že pokud bychom na fasádu něco namontovali bez souhlasu, ztratíme záruku, což se mi samozřejmě nechce riskovat. Jinak bych také venkovní žaluzie nebo alespon markýzu na balkon brala.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Baru, ja uz jsem to vyresila s temi svetly... k minule objednavce jsem pridala to fialove,ale mensi http://www.massive-lights.cz/svitidlo... a do unora si pockam na tyhle bublinky http://www.palnas.cz/cs/katalog/lustr...
Odpovědět
Profilova fotka
Ty bubliny jsou super :-) Ty tedy budou do obývací části pokoje?
Odpovědět
Profilova fotka
jo, presne tak ;-) co myslis? to bude dobry ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Bude... Jen asi tomu už budeš podřídit ostatní výzdobu, aby to nebylo moc.
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, mne se tam toho fakt uz moc nevejde, jeden obraz....ten bude s bublinama nebo kapickama rosy a max. 3 vazicky, fakt neni kam to dat....takze snad pohoda
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě se od toho bude krásně odrážet světlo. To bude fajn. Já běžím cvičit. Ve čtvrtek půjdu konečně na speciální cvičení pro těhotné, tak to jsem zvědavá.
Odpovědět
Profilova fotka
tak jo, tak si hezky zacvic a mej se fajn :-)
Odpovědět
Kristý, svtěla super, ty bublinky jsou x-) o necháme tedy na příští tejden, ju? baru, ta kuchyň vypadá hezky takhle v provozu, z čeho je ten obklad?
Odpovědět
Profilova fotka
Evi,to jsem rada, hlavne ze je to vyreseny
Odpovědět
ani to není drahé
Odpovědět
Profilova fotka
jj, jeste tak v mezich toho, co bych chtela invesstovat. ted uz asi objednam spotrebice, mimo lednice, ta se doresi, az uvidim, kolik presne tam je mista
Odpovědět
uka uka
Odpovědět
Profilova fotka
tak si objednam indukci a maji k ni nadobi zdarma a to nadobi stoji samostatne 6tisic, to je dobry
Odpovědět
čoveče, to bych si taky dala říct ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?