Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
1
259
260
Profilova fotka
email ze vcera Vážení spoluvlastníci, dne 20.08.2011 se do areálu dostal nezvaný návštěvník, který podle záznamu z kamerového systému testoval okna přízemních bytů i vchody do domů. Z areálu RRS ho vyprovodil strážný za pomoci slzného plynu. Opět tedy platí výzva k zamykání vchodů do domů, větrání v přízemních bytech pouze vyklápěčkou a pravidelné aktivování zabezpečovaček v době nepřítomnosti v přízemních bytech. Připojuji snímek podeřelého z místa, kde byla nasvícena i jeho tvář. a pak jeste napsal tohle Dobrý den, po dobu, kdy jste byli na dovolené, se podle záznamů kamerového systému nepohyboval nikdo u domu či v domě A4 s krabicí, do níž by se vešelo PC. Proto hodnotit událost ve Vašem bytě budu až na základě protokolu Policie ČR.
Odpovědět
@kristi takze asi oknem, vid? Je to zvlastni teda ale Clovek si rika, ze si plati ostrahu, ale jak vidno, stejne se muze neco stat :-S Ale kdyz nebyl na kamere, to musel vedet, kdy jak a co kamery snimaji!
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata no prave, na ty nase dve okna na sever proste kamery nejsou, nezabiraji ani milimetr
Odpovědět
@kristi no, tak to je jasny, to si nekdo vycihal, nebo jim to mozna ostraha poradila dokonce??? My jsme ted ostrahu vyhodili, kradli jako straky ]-( Ta okna se jevi jako, ze by s nima vlezl? To musel nejak otevrit?
Odpovědět
Profilova fotka
Já se sem už nějak moc nedostanu, tak až teď dočítám, co že se to vlastně stalo. A u nás se taky před měsícem stala podobná věc, k sousedům se tu někdo vloupal v noci, když spali přes spodní terasy. Je to v prvním patře a vylezl tam asi po plotu. Mrazí mě hlavně to, že někdo vleze do bytu, i když tam jsou lidi. To si pak člověk říká ještěže to byl "jen" zloděj. Jinak Mates je už dva týdny na 3 dopoledne v týdnu v nové školičce tady u nás. Zpočátku nic moc, tu změnu nějak nepobral, navíc to, že zůstávám s Karolínou, je přitěžující okolnost, ale už tam je spokojený. Jsme také vydovolenkovaní, až jsem byla překvapená, jak jsme to s oběma dětma zvládli dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata @baarca ahojda, samozrejme ze se nic nevyresilo, pripad odlozen, no neva, mne je to vcelku jedno. jinak my letos stavet nebudeme, proste nestihneme povoleni, takze to nechavame na jaro, aspon si v klidku uzijeme zimu, lyze a hory atd. Mame dost problemovej pozemek, vzhledem k te kanalizaci co tam vede, si totiz mesto mysli, ze jim to prodame za pulku znal. posudku, coz se teda pletou, proste bud to koupej za plnou palku, nebo nic nebude :-D :-D :-D mame je v hrsti, coz je fajn. Takze ja tedka oblitavam, co je potreba dodelat a snad to vsechno na jare klapne tim se nam samozrejme posouva i dite, protoze jsme uz tedka nekdy chteli zacit, abychom v baraku uz byli 4 a nejak nam to nevychazi, no...ne, ze by mi to nejak moc vadilo, ja se fakt tesim jeste na golf a na lyze 8-) o rok uz se to vazne nezblazni....o to vic v klidku to vsechno probehne ;-) jinak se snad nic nedeje, Mia je ve skolce, 2x v tydnu tam spi a pohoda doma je taky vse v pohode, takze spokojenost jo a na horach v Upe ted delame nove topeni a davame nova okna, tak tam bude hnedka lepe :-)
Odpovědět
@kristi @baarca No hura, holky, ze jste se taky ozvaly ;-) Ja mam sundanou sadru, sice chodim o berlich a pajdam, ale aspon uz chodim a neco se da delat, nekam jet a tak. Dovolena se odsunula na listopad, koupila jsem nejakej zajezd do Turecka, tak snad to bude pekny. Ted jet jeste nemůžu a později by v Itálii už byla zima. My stále ještě budujeme a zařizujeme v bytě, nic není hotové, teď děláme celý horní patro, tzn. novou ložnici a ten obývák, ale baví mě to. A máme novou skříň v pracovně, je tam tři dny, takže všechny krámy po zemi zatím, nejde tam ani vlízt.... Takže mě čeká práce s tím. A bude se malovat atd. Do bytu a na chatu si teď dáváme zabezpečovačku, nejdřív začínáme chatou, zas nám tam spal na terase nějakej bezdomek, takže je rozhodnuto, příští týden by to měli montovat. Kristi, to je škoda, že nemůžete začít už teď....... ale zas, když je to barák na celý živo, tak pár měsíců už se to nepodělá. Co byt, jak vypadá prodej?
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata @baarca bylo by fajn si udelat zavrenou skupinu, ja uz na to verejne kaslu.....
Odpovědět
@kristi jjjj! Tak ji zaloz a pozvi nas ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasny, jdu na to :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Záleží na tom, jaké máte cenové nároky. Určitě myslete na dopravní dostupnost, občanské vybavení (obchody, pošta, bankomat, školka, škola apod.) a třeba blízkost parku, pokud máte psa. Dobré je třeba si říci, co vám na současném bydlišti vyhovuje, co vám vadí a co postrádáte. Klidně si to sepište a podle takto vybraných kritérií hledejte byt. Já, kdybych na to měl, tak bych si koupil byt například na Hradčanech, kde je úplně vše co potřebuji (petřínský park, občanská vybyvenost..). Spolupracuji teď na tvorbě obsahu pro web http://www.keplerova10.cz/ a tak sem si okolí zjišťoval :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bloxgros asi je to s křížkem po funuse, když je to diskuse z roku 2007
Odpovědět
Článek se načítá
Aha, tak takto asi jo..
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Moji kamarati zvazuju kupu takehoto bytu http://reality.idnes.cz/detail/prodej.... Byvate niekto v podobnom type bytu, idealne niekde naokolo (Bednarska)? ake mate skusenosti? su tam zosikmene okna na zap. stranu, neprehrievaju sa tie izby? vdaka moc..
Odpovědět
Obecne,lokalita neni spatna,ale ani vyborna,pozor na Rokytku-letos se dost rozvodnila.Ale protoze je cela oblast ve svahu,nemusi se tykat tohoto domu.Jinak je tam velka automo ilova doprava,vlaku tam moc nejezdi,tedy zatim.Od Bulovky az dolu k Palmovce je nemalo neprizpusobivych mensin,a na Palmovce je jeste opravdu nemalo fetaku. Koneckoncu Bohumil Hrabal popsal ducha tenhle ctvrti genialne :-) . Ja bydlel nahore v Kobylisych a tudy jsem hodne jezdil. No,za ty penize se da opravdu hodne vybirat,ale jestli chteji zrovna sem,proc ne.Ale asi bych zatlacil na cenu.
Odpovědět
Profilova fotka
souhlas s @ondrej190 ,nedávno jsem šla asi po dvou letech po Palmovce a vůbec jsem už nechápala, jak jsem se v těch místech mohla pohybovat dříve denně,normálně jsem se tam za bílého dne bála.. Za tyhle peníze si představím byt v úplně jiných částech Prahy,ale zase pokud jim místo a konkrétní dispozice bytu vyhovuje... ;-)
Odpovědět
@ondrej190 @gigi2 dakujem moc, o tej rieke vedia, ze vraj tam nablizku boli aj zaplavene pivnice, no oni by tam ziadnu nemali..(co je inak pre nich problem). o tych "spoluobcanoch" rec nepadla, tak to nerada pocujem.. teraz byvaju v Dejviciach, mate nejaky zaujimavy tip v tej (alebo inej) oblasti? nejaky projekt ktory sa stavia v lepsej lokalite, moze byt aj v nizsej alebo porovnatelnej cene?? diik moc
Odpovědět
Profilova fotka
@olivs jestli jsou z Dejvic, tak si těžko budou někde jinde zvykat... :-D ;-) Já v Dejvicích vyrostla,v dospělosti tam bydlela několik let a všude jinde,kde jsem předtím i pak v Praze bydlela(Karlín,Vršovice,Vihohrady,Pankrác..Černej Most,či Letňany ani zahrnovat nebudu..),tak to bylo nebe a dudy oproti Dejvicím.. Zrovna tam (teda hranice Bubenče a Dejvic)nedávno kamarádka koupila byt za tuhle cenu,cos dávala odkaz,ano o 8m2 menší,ale to by mi ani náhodou za to ty metry nestály mít se rozhodovat... Pro mě jsou Dejvice srdeční záležitost na celej život a nenapadá mě v Praze jiná čtvrť,která by s nima byla pro mě porovnatelná... :-) :-) :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
259
260
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?