Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata pozemek jsme si nechali celej, kousek budem muset odprodat nekomu, kdo bude potrebovat cestu na sve pozemky, takze dobry.... dneska jsem byla u sykory, navrhy kuchne jsou v albu ;-) cenu radsi nevim
Odpovědět
@kristi no tak to bude krasnej pozemek, teda je! Proc budete prodavat ale na cesty? Bych si to prave nechala, aby si tam nikdo kolem nestavel, ne? Kuchyn zkouknu
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata no tak okolo jsou st. pozemky a navic zasitovany a jednoho majitele, takze pokud tam bude chtit stavet nebo to prodat po castech, musi se tam nekudy jezdit...jednak to mame predjednany s mestem a jednak to nebudeme prodavat levne, ze? kdyz to oni potrebuji a my nepotrebujeme prodavat ;-) ukousne nam to asi 200m2, takze pohoda
Odpovědět
@kristi aha, no, my jsme u nas v podobny situaci a prave za boha nechci prodat, tudiz oni tam nemuzou stavet jak by chteli a bude tam klid Ale zas je fakt, ze kdyz za to dostanete dobre zaplaceno, tak proc ne, aspon bude na vybaveni nebo na zahradu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata no, asi tak...ze by za to byl treba bazen ;-) uvidime
Odpovědět
@kristi se budem chodit k vam koupat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata s tim se pocita ;-)
Odpovědět
@kristi to rady slysime
Odpovědět
@kristi Ahoj Kristi, koukám, že zdárně plánuješ :o) to je super. Kdybys potřebovala dobrého kuchyňáře nebo extra šikovného truhláře, tak písni, mám je prověřené 8-) (Monča z Omlazení)
Odpovědět
Profilova fotka
@bibiann Ahoj, Moni, díííík to jsi zlatá, určitě se ozvu, truhlář bude potřeba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nějak vás zanedbávám |-| Ale asi si to dovedete představit :-N Teda Karolka je děsně hodná, jen teda taky není extra spavec přes den, jako Mates, ale v noci chrní. Takže stejně hlavně skáču kolem Matese a jak přes den nespí, tak není chvilka klidu. Každopádně koukám, že se plánuje bazén... tak to se tam k vám taky nastěhujeme :-D Koukala jsem i na tu kuchyni a závidím, zavidím :-) Teda v dobrém ;-) Jen ten bar bych taky nedávala, nepříjde mi to nijak skvělé, to sezení na vysokých židlích a taky mi to příjde jako jen krátkodobý trend a za pár let to bude "zastaralé". U nás žádné novinky, jen jsme těsně před porodem alespoň instalovali takové poloprůsvitné "záclono-závěsy" do obyváku. Nakonec jsem vzala v Ikey, on se v tom Mates pořád schovává, tak kdyby to nějak znečistil nebo poškodil, ať není velká škoda.
Odpovědět
Profilova fotka
@baarca Baru, predem gratuluju k hodne holcicce.....super. ;-) u kuchyne urcite ten bar nebude, kaslu na to, stejne se mi to nikdy nelibilo :-) my se jdeme dneska rodinne fotit, uz se tesim na vysledek ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sem uz nikdo nechodi???? ja jsem byla vcera na rychly schuzce s architektem, tak to vsechno vypada dobre, chodi nam zpatky odsouhlaseny vyjadrovacky od vselijakejch uradu a instituci, koncem mesice bychom meli zazadat o st. povoleni a pristi tyden prijdou kalkulace od firem.. ja zatim premyslim nad vsim moznym, proc je sakra tolik moznosti??? nechapu to. Ale zase je pravda, ze vime co chceme a melo by to byt v pohode
Odpovědět
@kristi chodi :-D Ale kdyz tu nikdo nic nepise :-o My vcera meli schuzku taky s architektkou, najala jsem ji na dozarizeni bytu a udelani toho vrsku, aby to tu bylo vyjimecny..... Tak uvidime, jestli se ji neco povede vymyslet Covece moje kamaradka si taky kresli dum, celkem mensi, nez ten vas a vypocitavaji jim ho draz, sedi ti ta cena od architekta s tim, za kolik to nekdo postavi?? Porad premyslim, zda zacit s nejakym projektem na ten nas budouci mozna domek, ale nevim nevim s tim rozpoctem a ani vlastne nevim, co chci :-o Co byt??? Na ten nasich pozemek pry jeste nikdo ani nevolal :-| Jinak lustr visi, veseli na 5x, ale uz je tam! x-) a mam objednanou druhou cast kuchyne, kavovar a trouba nova tam bude
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata to jeste nevim, cenove nabidky by mely prijit pristi tyden....+-5-10% je jeste v pohode, nepocitam s tim, ze to nekdo postavi fakt presne za tu cenu, takze uvidime, s cim se vytahnou na byte byl vcera Francouz, asi se mu libil, ale musi za zenou do FR. a prijedou se podivat nejak spolecne, prej tady byl 1,5h na prohlidce, venku lezli, v garazich, vyhledy atd.... vyfot lustr. kuchyn bude zase od toho z HK??
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata nevim jestli jsi videla fotky, zatim jich je jen par http://www.modrykonik.cz/fotoblog/kri...
Odpovědět
@kristi lustr vyfotim a dam na fb ;-) Nebo pak ukazu v realu ;-) je fakt mistrovskej x-) x-) x-) Presne za tu cenu asi ne, ale tak v mezich, rodicum kdysi spocitali dum tak za tretinu :-o :-o :-o Co pak skutecne stal a to neni doted dodelanej Fotky jsem vcera videla na konovi, fotila vas fotografka?
Odpovědět
@kristi jo, kuchyn bude od nej ;-) uz jsme se za ty leta skamaradili, dela nam tady vsechno ;-) skoro teda
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata jj, fotografka, bylo to moc fajn
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem uz od patka doma s bolesti v krku, vcera jsem nevydrzela a jela na pohotovost, to bych vam neprala, poslali me na krcni, ze tam muzu mit nejakej absces, no, a pak me tri drzeli a jedna mudra mi rezala do mandle, vynikajicic zazitek.....hrozili mi dokonce operaci,ale ja se nedala a rekla, ze nechi, tak jsem dostala penicilin a sla domu, prospala jsem celej den. Dneska rano dalsi injekce a kontrola, ale prej je to lepsi, takze mi trhat mandle nebudou...uffff silenej zazitek teda
Odpovědět
Profilova fotka
@kristi to máš teda zážitek :-S Snad penicilin zabere a bude to ok. Někdy je fakt lepší se nedat. Oni sami nevědí a hned by člověka řezali.
Odpovědět
@kristi ty v..e :-o :-o :-o preju brzky uzdraveni teda, to je bida, uaaaa
Odpovědět
Profilova fotka
@alodi @azafata no ziju, to je hlavni, do nedele penicilin, snad uz to bude v pohode, ono to prej lita vsude, no
Odpovědět
@kristi ale ze takova hruuza :-o to se ti stalo jako z nornalni anginy, nebo jak jako????
Odpovědět
Profilova fotka
jo, asi jo....ja fakt nevim :-(
Odpovědět
@kristi miuska v pohode??? Hlavne, at je to brzo pryc!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jj, Mia ma jen kasel, vcera jsem s ni byla u mudry, delala ji ster a dobry, takze mame byt jen do konce tydne doma ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristi Teda, to fakt musela být síla. Ale hlavně, že zabral ten penicilín. Fotky jsou úžasné, už jsem na ně taky koukala x-) Já bych asi příští léto taky nahnala rodinku na nějaké venkovní focení. Líbí se mi to o moc víc jak ateliér a na děti tuplem. M. mi odjel na služebku, příští týden taky :-S Dneska jsem teda Matese odložila do jesliček, ale zase pro změnu pojedu na 6n kontrolu k doktorovi, takže taky bezva program. @azafata Na lustr jsem taky zvědavá. My asi ty světla nikdy nevyřešíme, mě se nějak nic nelíbí natolik, abych za to dala ty pálky. Teďka ale mají takové prusvitné plastové koule na Tchibu za 600, tak uvažuju, že bych zatím vzala ty. ABychom tu neměli věčně ty papírové lampiony :-N Jinak Karolína za 6n nabrala víc jak polovinu porodní váhy =-) Už má přes 4kg a 56cm.
Odpovědět
Profilova fotka
@baarca no to byla, ale uz jsem uplne ready. Ohledne tech fotek, nejhorsi je,ze se musi jezdit za ni do Chocne, no....ale jinak vrele doporucuju. Ty jo, a jak to sama doma zvladnes? to musi byt docela na budku, co? Jinak Karolinka je kus zensky, to je dobre. ja furt cekam a cekam na ten porod Markety, uz jen 10 dni do terminu, takze jsem kazdej den v pozoru.... o svetlech mi ani nemluvte, to jsem totalne v pr...li
Odpovědět
Svetla se nam osvedcila italska, i kdyz se mi zdaly dva lustry stejny a koupili jsme oba, ten italskej je pak idet, proc stal ctyrnasobek :-D nam chybi jeste hodne svitidel, asi dovyberem tu preciosu, ale treba jen takovy jednoduchy prisavny desky italsky mame novy a to je nadhera, cisty linie Skvelej obchod je v nakupaci chodov, light and shadow nebo v holesovicich jak je konsepti tak nahore, oboje vede ten samej clovek @kristi kdo je marketa, jakej porod? :-o
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?