Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata Marketa je ta, jak ma stejne starou Nellinku, 3.7 mame termin a ja jdu s ni k porodu :-) :-) :-)
Odpovědět
@kristi nema muze?
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata ma, ale nejak se mu nechce, tak poprosila me
Odpovědět
@kristi fíííha, to nevím, jestli bych zvládla, asi ne :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata ja se strasne tesim, hrozne moc ;-) dneska jsem byla na plynarnach a jeste na nejakym urade, tak snad to jsou uz jedny z poslednich veci a pristi tyden podame zadost na st. urad
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata to jsem tady dlouho nebyla, furt jsme nekde a litame atd..... porodily jsme 4.7. a bylo to skveleeeee, perfektni, Marketa byla statecna, daly jsme to desne rychle a bez epi, malej mel 3,82 kg a 51 cm a byl a je krasnej. Jsou doma, je hodnej, basti z lahve, kojit neslo. Video i fotky jsme zmakla na jednicku ;-) dneska jsme se vratili z vikendu z marianek, mco fajn, krasny mesto, takova ta pohodicka tam..... vyperu, vyzehlim a ve stredu letime na 4 dny na Mallorcu, at se taky podivame k moooori, ze? stavba zatim v pohode, st. povoleni bude asi behem 2-3 tydnu a pak se uvidi, co a jak....trosku trable s architektem, resp. me zacina dost srat
Odpovědět
@kristi viděla jsem na konovi fotku, no to ses statecna, zes sla, ja bych to asi nedala :-o Ale bylo to druhy, ne? Pac jinak je dost velkej.... :-o auu auuu My byli na par dni v New Yorku, Aminka s babi na jednicku zvladla, ma za to horu novych hader :-D A budujeme na chate, terasa skoro hotova, plot postavenej, travicku pravidelne sekame, jo, letos se nam to nejak dari udrzovat Koncem srpna na 14 dni dovca, co vic si prat? Doma klimoska x-) Cim te sere architekt?
Odpovědět
@kristi Krasnou Mallorku, samozrejme, taky bych rada zase jela, mam na ni vzpominky, jee, to uz neni pravda
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata diiiky,. myslim, ze si to uzijeme,proste jen budem spolu..... ja ti zase zavidim NY, shopping atd, to bych si taky nechala libit. no sere me proste, najednou vsechno nejde, neco je nerealny, neco vubec nerekl, drzkuje, nemaka.....spoustu veci si delam sama, dle me mi tak trosku cpe ty svy firmy na okna apod, je s nima nejakym zpusobem spjatej. Napr. od zacatku mu rikam, ze chci plast-hlinikovy okna, a on mi pred 5 dny rekne, ze to nejde? ze jsou moc velky, ze to musi byt jedine drevo-hlinik a ze ten dela ta jeho firma....tak jsme sla k jednem nemcum a samozrejme takovy okna delaj.... pak ta podelana betonova moniera stoji nejmene 300tis., to v rozpoctu nebylo, resp. asi pod jinym nazvem, takze to rusim, bude tam takova pekna pergola, kdyz se podivas do alba,tak ji tam najdes.... proste si asi myslel, ze jsme fakt dost velky paka a nechame mu uplne volnou ruku ve vsem, coz teda fakt nehrozi.
Odpovědět
@kristi ]-( ]-( ]-( tak to bych vrazdila ]-( Jasne, ma urcite nejaky procenta z tech oken a nejen z nich ]-( ]-( To bych mu vmetla, ze co je to za odbornika, kdyz nema prehled, co se vyrabi na trhu A jak jako mu neco chybi v rozpoctu? To by mi taky sralo teda ]-( To je jak u nas s klimoskou a s lustrem ]-( Taky se objevily "vicenaklady" ovsem vic jak 10% navyseni ]-( Takze se dohadujem, no, resp. jsme to nezaplatili a tecka Ja mam ted architekty v byte, na zacatku jsem nekolikrat zdruraznila, ze chci studii, navrh a rozpocet a ze realizaci si zaridim sama, tak snad to pochopili :-o
Odpovědět
Profilova fotka
no, ja jsem asi uz fakt nejak moc zaujata, tak uvidime, napady dobry, ale nekdy me proste vytaci jak s nama mluvi.....
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata ahoj,t ak uz jsme doma, rychlovka a pohodicka na dovce.... schvalili nam hypoteku, tak ted uz jen zacit a hlavne prodat byt.
Odpovědět
Článek se načítá
@kristi uz se vam to blizi, ne? Rikalas v srpnu, nebo tak nejak? Hura, ze je hypo, tak to uz bude slapat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata uvidime, kdy se zacne, ono to nakonec bude asi vsechno trosku jinak
Odpovědět
@kristi jak jinak?
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata no, nebude nam to asi nakonec stavet firma, ale kamarad, co ma firmu......je to v jednani a bude to o hodne levnejsi
Odpovědět
@kristi jen abyste se nezhadali :-o A jakej je v tom rozdil, krome ceny? Budete muset shanet nejaky subdodavatele, nebo tak??? Protoze firma a kamarad s firmou mi zni stejne ......
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata asi mu s necim pomuzu. Jeho firma cita zatim 2 lidi,ale spoustu znamych, co umi udelat to ci ono....no zatim je to v jednani
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdar holky, já fakt nějak nestíhám :-N @kristi Tak to už je domek na spadnutí. Tak držím palec, ať vyjde ta kamarádova firma a dořešíte toho architekta. Já bych na tohle asi neměla, někoho pořád hlídat a honit. @azafata Tak klima je... tak proto není vedro, co :-) Ale určitě to musí být lepší, pod tou střechou jste museli mít fakt vedro. A ta zahrada na chatě s tím vybavením pro Amálku vypadá parádně. My snad taky na konci srpna bude mít něco jako dovolenou. Karolka je zlatíčko, je pořád hodná v kočárku a to jí vždycky jen odstavím na hřišti pod strom a pořád běhám za Matesem.
Odpovědět
Ahoj holky, tady je mrtvo nejak :-o @kristi tak co stavba, uz kopete? ;-) My mame dodelanou kuchyn, novej kavovar a konvektak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata ahoj, nekopli a mame pozastavene st. rizeni, pac tam chybej nejaky veci, samozrejme vse od arch., tak doufam,ze to brzo doda.....je to jedno, neni kam spechat, hypoteku mame schvalenou, takze nas nic moc netrapi, jen prodat ten byt. mimochodem nas o dovolene vykradli, jaka to nahodicka,ze??? nemeli nam nastesti moc co vzit,ale je to dost neprijemny, stalo se to nekdy mezi 9-11.8 a dodnes nemame jedinou zpravu od cajtu kudy se tam dostal, netusime ani, zda je neco na kamerach, od spravce a ostrahy taky nic nevime, proste tenhle stat perfektne funguje...
Odpovědět
@kristi ty v...e jako byt vám vykradli?????????????? ježíš marjá :-o :-o :-o co vzali? a jak to vypadalo???? to snad není možný toto :-o :-o =-) takže architekt se fláká, že já najala architekty na dozařízení tady a budeme dělat novou ložnici a ten salonek nahoře, kde jsem mimochodem už tři týdny nebyla, neb se tam s tou sádrou nedostanu, takže to domlouvám z gauče :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata jj, nevime jak, jeste nemame nic od policajtu....vzali pc, playstaisna a nejaky kravinky, dohromady asi za 50tis. akorat teda nechapu kudy sem prisli a kudy sli ven, necitim se tady uz dobre :-| flaka, no....nebere mi tel, a dneska neodpovedel na sms, tak kurna nevim zitra jedu s holkama na chalupu, tak mu budu muset jeste zavolat ;-) to mas pekne na hovno leto s tou sadrou :-(
Odpovědět
@kristi sorry ze vstupuji do dikuse...kristi, to jste jako nemeli vypacne zadne zamky, rozbite okne, nic? :-o nemohl je tam nekdo pustit? nejaka ta ostraha nebo vratny? byly uz nejake prohlidky u vas doma? jestli jste jim omylem nerkeli ze odjizdite a oni se nebyli na vasem byte podivat ze by ho koupili
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote ip
Odpovědět
Profilova fotka
@kristi to je děs, jak vás vykradli. Taky mi nejde na rozum, že se neví, jak se k vám dostal a ostraha, vrátný, kamera o ničem neví. Poničené zámky, okna, nic? :-. Chápu, že se tam už necítíš dobře. A s tím architektem - to je taky teda jednání...
Odpovědět
Profilova fotka
@alodi mozna je na dovce a nerekl nam to, my jsme taky byli cele prazdniny zapikany.... :-) prinejhorsim si to dodelame sami, moc toho uz nezbyva ;-)
Odpovědět
@kristi pc s fotkama a tak? :-( TV zustala?? Ty jo, takze rikas, ze nevypacili dvere, ani okna???? Tak to musel mit nekdo klice..... Ostraha??? Nebo nejakej zajemce??? I kdyz jsou klice na kod atd, stejne se daji skoro kdekoliv bez karty udelat, nepujcili jste je nekdy nekomu???? To mi fakt hlava nebere teda =-) My se tedka budeme napojovat na pult centralni ochrany, taky mam strach =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata jj tv zustala, tu neuneseme dva, natoz jeden.....vzal jen to, co pobral... ja to neresim, je mi jasny, ze to proste nekdo domluvil klice nepujcujeme
Odpovědět
@kristi ze treba nekdo, kdo se byl dIvat na byt, co??? Jenze kudy???? Asi oknem?? Nebo preci jak by odemkl bez klice? To je zahada teda :-o
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?