Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Kristý, to jsem zvědavá, jak na těch lyžích dopadnete ;-) My jedeme v únoru na 5 dní, jsem z toho celkem nervózní, možná budu jen bobovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja se toho vazne nebojim, vsak na carvingach se clovek nauci
Odpovědět
Profilova fotka
Vemte si hlavně na ty lyže teplé lyžařské ponožky :-) Takové ty s vypostrovanými kotníky a zpevněnými nárty. Alespoň pro mě to zásadním způsobem zvýšilo komfort a přestala jsem na lyžích mrznout.
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, ty mam nakoupeny. Jediny co jsem nestihla je termopradlo, zkusime to poprve bez nej - jeden den to vydrzime a kdyztak ho prikoupim pak
Odpovědět
Profilova fotka
Já teď nosím lyžařské termoprádlo normálně i do práce, jak jsou ty mrazy. I ty podvlíkačky :-) A jak jsem koukala včera ve fitku, nejsem sama :-D :-D :-D Moc sexy to není, ale s rostoucím břichem mi to je celkem jedno.
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme to nestihli koupit, resp. nemeli uz velikosti, tak to snad jednou prezijeme. Ja bych nejradsi ten celooveral na zip, aby mi netahlo nikde na zada, koukala jsem, ze to dela i Pleas a za slusny penize
Odpovědět
Profilova fotka
Problém s velikostí znám také moc dobře. Vždycky jsem něco sehnala úplně náhodou, nikdy, když jsem to cíleně hledala.
Odpovědět
kristi: No já si říkám,aby nebyla moc agresivní,co jsem jí tak viděla na fotkách na webu,ale zase ono to dost zkresluje ,chce to holt vidět v reálu.
Odpovědět
Profilova fotka
Moru,ta prodejna je na Smichove, u OC to najdes, tak se tam bezte podivat
Odpovědět
holky moje, já nemám na ty hory vůbec nic :-( přemejšlela jsem, že bych našla kombinézu, co jsem měla kdysi, ale je stará asi 15 let, nebude to de mode? Mně se zatím nechce nic kupovat, je to drahý, nemám to kam dát, mám velkej zadek atd atd....... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, my to koupili vsechno o min. pulku levneji...vcetne lyzi a hadru. Mam kalhoty z 2200 na 999 Kc atd....
Odpovědět
No, tak 999 bych za gatě dala. Kde? Doufám, že nejsou dětský, do těch bych se asi nevešla :-D Lyže si půjčím v půjčovně, myslím. Bundu bych měla, čepici a rukavice nejspíš taky, to není nic speciálního, ne?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Nejsou, mrkni na letak http://www.akcniceny.cz/letak/4247/p/4/ jsou to ty cerne, ja je mam v takovy zasly bily barve. Kdyz otocis stranku, tak mam jeste tu bundu Burton a ty ruzovy lyze taky 8-) 8-) 8-)
Odpovědět
čoveče, ty gatě jsou dobrý!!!! ty bych mohla mít bundu mám, tu fleecovou taky, gatě zkusím!
Odpovědět
Ahoj holky: Hezky Novy rok vsem. Koukam, ze se chystate na lyze. Azi: skoda, ze nejsem v Praze, cela lyzarska vybava mi lezi v Praze, to je skoda, ze tam ted nejsem. Musim rici, ze byt tebou, tak bych si lyze asi pujcila az na miste, podle toho, kam jedete. My jsme jezdili do Krkonos, v Peci meli super pujcovnu, navic se s tim nemusis tahat uz z Prahy, pujcis si je jen na dny, kdy budes opravdu lyzovat. Ceny byly stejne jako v Praze, nebo i nizsi. Jinak carvingove lyze jsou lepsi, ja nejsem zadny lyzarsky prebornik, ale ty lyze jezdily sami... :-D Jinak radim investovat do toho termo pradla, ten overal jak pise Kristi je super, nebot jinak clovek opravdu mrzne. Take to chce dobre rukavice, nejlepe impregnovane, aby nepromokly. Ty ponosky, vlastne podkolenky jsou take super, ted uz by mohly byt i ve sleve. Neni nic horsiho, kdyz jste na vleku a mrznete v nejakem mrholeni. Brrr, to je pak lepsi zajit do tepla na svaracek a na smazacek. Mnam...
Odpovědět
Profilova fotka
Dasho, no my jsme si spocitali, ze kdyz si pojedem 5x lyzovat, tak se nam vyplati si to koupit, svoje, na miru presne a takovy jaky chceme, vis? a taky nas znam, jednou bychom si pujcili a vickrat uz nejeli, to jsme si proste na sebe museli usit bic.
Odpovědět
Dashi: jasne, overall koupim a lyze si pujcim, stoji to cca 150 kc na den komplet, to se mi vyplati. Pujcim si je asi uz v Praze, protoze manzel lyze ma, takze je stejne povezeme. Jedeme do Svycarska, nejspis do Arozy. Uz se nam tam neco zarizuje. I kdyz, Petr mozna si lyze taky pujci, vzdycky si je pujcuje na miste, ac ma doma nove. No nic, necham tohle na nem, at mi nejake sezene. Pr gate zkusim jit v sobotu, snad jeste nejake sezenu.
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem teda na den za min jak 250 Kc nevidela, no. Ale to je fuk, ja mam krasny ruzovy jinak uz mame zrcadlo a taky zidle uz jsou nanoseny v byte
Odpovědět
Ahoj všem... nerada Vám lezu do diskuse... Ale líbí se mi podobný styl jako Vám ;-) Kristi, Baarca...budete to mít moc krásné :-) Chtěla bych se zeptat...už jsem založila na to i diskusi..zoufale sháním hezkou kvalitní postel a ne a ne žádnou najít. :-( Odkud máte postel? Kristi, podle alba, myslím, že to je JMP, že? Prošla jsem kde co a pořád nic. Sháním klasický rozměr 180x200cm, provedení - ořech, vnější rozměr ne o moc větší než ten vnitřní (máme malou ložnici) a styl něco jako tahle od Říhy : http://www.nabytekriha.cz/bytovy-naby... (škoda, že tahle má na naši ložnici moc velké vnější rozměry). Prošla jsem JMP, Jitona, atraktivni-nabytek, sednisi, nadop, semquelb, říha...atd atd Cenově tak do 15 tis Kč. Děkuji moc za odpověď !!
Odpovědět
Profilova fotka
fangi, ja jsem ti psala, no, kdyz uz sis nevybrala v zadne z techto prodejen, tak to asi ti nezbyde nic jineho, nez ten truhlar
Odpovědět
jj, děkuju, asi fakt zkusím truhláře... nevíš, jak to vychází cenově u truhláře? kdyby náhodou někdo znal nějakého v Libereckém kraji, budu vděčná...ale to asi ne v téhle diskusi :-N
Odpovědět
Profilova fotka
to vubec netusim, kolik si rekne za postel a hlavne z jakyho materialu ti to je schopen vyrobit.
Odpovědět
I tak děkuju ;-) Zkusím nějaké oslovit....myslím, že firmy jsem prošla už asi opravdu všechny...jako někde bych si vybrala, to je jasný, ale zas ten rozpočet neni neomezenej :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak preju hodne stesti pri vyberu ;-)
Odpovědět
Děkuju, Vám ať se hezky bydlí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky dekuju x-)
Odpovědět
tak jsem chtěla koupit kalhoty na lyže za tu ticku, ale měly jen velikost 36 :-( no, jedem až v únoru, tak se možná do té doby ještě něco zlevní, ale ale....... je to všechno prťavý!!!!! Byla jsem i v jiným krámě a to samý ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
to je skoda, my jsme to vcera zvladli na jednicku, super. Sjeli jsme to 6x, na to ze jsme na tom 10 let nestali, tak to slo, ja spadla 2x, ale jen na bok, zadna velka dzka to nebyla a Roba se rozsekal vickrat, pac jezdil rychleji. Urcite jeste zlevnej, ses mela podivat po panskej, to by ti S nebo M v pohode bylo a meli i cerny tusim
Odpovědět
čoveče, pánský jsem si zkoušela, ale byly veliký a takový nějaký neforemný :-S se něco sežene později, zatím tam měli jen za bůra a tak a pak taky blbý barvy........ mám bílou bundu s modrou, tak hnědá nebo zlatá by mi k tomu nešla tak to jste šikovný, chválím!!! Petr lyžuje teď taky, jsou s klukama. No, on umí dobře, jezdí každej rok, to já budu padat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hm, hm, skoda no..tak treba jeste neco sezenes, slev bude jeste dost. jo, jsme sikuly, az jsem cumela.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?