Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

30. pro 201377830
  • Ahoj Evi, ted jsem dorazila z Ikei atd a zase valim, budu tak za 1,5 hodky, pak se kdyztak domluvime. 😉

• ju

• zitra jsem na tom moooooc spatne, v 10 mi prijde hod. manzel montovat garnyze, ve 12 dorazej udelat rolety, netusim, kdy skoncej 😠

• Sponzor fóra
  • chjo, tak to nevypadá, ale zas budeš mít hotový věci v bytě 😉

• sakra, kdyz ja to nemuzu nijak planovat, to mi oni sami volaji, no.

vecer nemuzu, to mam spinn

v patek ani nevim, to mi dovezou varnou desku a lednici...

ALE, jak jsi na tom pristi pondeli a utery? to jsme bez Mii, takze pohoda

• po, út, st bohužel v rachotě 😠

ovšen v út jdu až na odpo

jen a´t volají, horší by bylo, kdybys je musela nahánět, je to dobře, že se to zařizuje

• odpo v kolik?

• musím před třetí vypadnout z domu

• a muzes jet do prace a odnekud jinud nez z domu??

• no........... záleží odkud, do práce musím autem a nesmí bejt zácpa, jinak bych musela dříve

z domu je to nejlepší, nejmíň komplikací

• tahkle: ja mam utery volnejsi, ale zase te nechci nejak honit. Co teda pak ct??? nebo patek?

• tak, dneska zase mazec, doufam,ze to zvladnu bez problemu

Baru, kde litas??

• mam fakturu za sedacku, dneska poslu muze, at to zaplati, doufam,ze mu s tim v bance pomuzou

• Ahoj, já jsem se v pondělí ani včera v práci nezastavila. Mám už sto chutí říkat klientům, že přesčasy ani dělat už nesmím. Plus finalizujeme jeden projekt, který se táhne dva roky a teď nutně od mě chtějí do pátku potvrzení, že všechno funguje a je v pořádku, což bohužel není 😞 Takže nejak nestíhám.
    V pátek večer se chci jet podívat na židle (do Říhy a na Černý most), snad uvidíme něco zajímavého.
    Já naštěstí můžu dávat i zahraniční platby v el. bankovnictví, je potřeba mít jen úplné číslo účtu (IBAN nebo SWIFT adresu banky příjemce), jinak to je stejné jako normální platby.

• jj, to tam vsechno na fakture mam, ale ja nemam tedka na ucte tolik penez, a aby mi to prevadel a ja to zase prevadela dal, tak je to jednodussi, kdyz tam zajde 😉

• Sponzor fóra
  • Tak to jo, hlavně, že to nemusíš zařizovat ty. Napsali ti, kdy tu sedačku dodají, nebo čekají, až jim to zaplatíte?

• kristi: převod do zahranbičí není o moc složitější jak příkaz v čechách, jen to něco stojí, to určo zvládne 😉

• sedacka bude pristi tyden, jsou suprovy. Jinak mam rolety a svitime, uffff. Ale nemam garnyze, budu tam nakonec davat ty klasicky kolejnicky, co se vesi na strop, ty pojedu koupit zitra. Asi....

hodinovej manzel funguje dobre a je sikula

• a co tahle nějaká fotka??

• ja nemam kabel k fotaku, musim pockat, az mi prinese Roba notebook

• jeeeee, to je ale kraaaasnyyyy!!!!!!!! ja uz chci taaakyyyy bydlet v novem 😉

• neco malo jsem pridala, no 😉

• jo, jinak v Ikei vcera super kup

tohle svetlo
    http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/70075346
    za 299 Kc

a tato lampicka
    http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/50102746
    za 99 Kc

• Ahoj Kristi, moc pěknou ložnici máte. To už máte zařízeno více jak my, i když jsme měli náskok 🙂 My jsme o víkendu koupili světla do koupelny a na toaletu a regál do sklepa. Ale světla do obyváku a ložnice si pořád nejsem schopná vybrat. Raději tomu nechám čas, zatím tam máme lampiony a chtěla bych něco, do čeho se zamiluji na první pohled.

• Ahoj Baru, ja nestiham....moc tady tedka nebudu, dneaska delaji kuchyn, mam z toho druhe vanoce, vypada krasne...

o svetlech mi nemluv, je to sileny vybirat...

jinak faktrua prosla normalne pres net bankovnictvi, tak jsem zvedava, kdy sedacka dorazi 😉

• Kristi, chápu, je to honička. Já jsem ráda, že tohle mám už za sebou. Ale je to chvilka a pak to budete mít krásné. Obklad budete tedy dávat až po montáži kuchyně?

Tak u nás nakonec je UPC - jen to jaksi nevěděli na jejich infolince. Takže dneska objenávám internet a konečně ho budu mít i doma.

• je to sileny, ale uz se to blizi. Oblad az po kuchyni, to nejak nestiham zatim....

• Jasne, bez obkladu se dá v nejhorším chvíli vydržet. Pokud nebudeš hned smažit na otevřené pánvi teda...

Pokud bys potřebovala obkladače, měli jsme celkem dobrého a můžu doporučit.

• Baru, to bych moc rada, ja nevim, kam se obratit. Tak jestli te muzu poprosit do IP, telefon a cenu za m2, dekuji 😉

• Ahoj, napsala jsem ti do IP.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?