Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
dekuju moc..... tak jsem se tam tedka byla podivat, a vypada to super, na ty fialovy to krasne vynika...se mi tam ten obklad ani nechce davat :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To věřím. Těsím se na fotky. Zítra ráno jdu na test na cukrovku, doufám, že ten blyvajz nějak zvládnu. A hlavně, aby to bylo v pořádku. Kolem mě je teď těhotenská cukrovka nějaká běžná, tak snad se mi to vyhne. Teď běžím na jogu.
Odpovědět
Profilova fotka
papa, zitra to bude ok. ja ji taky nemela a to vysetreni nebylo nic strasnyho ;-)
Odpovědět
holky ahooj!!! ¨nestíhám, tak jen nakukuju, moc moc pracuju :-)
Odpovědět
nějak nevidím fotky kuchyně =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja taky nevidim, nejsou....zitra budou :-)
Odpovědět
jinak od st ct jsem free, kdyby náhodou, ale chápu, že toho máš teďka nad hlavu, ovšem, krásný starosti x-) těším se na fotky kuchyně!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, my zase mame tchyni a ma celej tyden dovcu, tak jedem st a ct do Spindlu na lyze, to vidim fakt az na tu kolaudacku :-( :-( :-( mrzi me to, moc.... furt to koumu a vymyslim, je to sice fajn, ale je toho dost
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak mám cukrovku za sebou - nic přijemného, ale nebylo toho sladkého blafu tak moc, jak jsem čekala. Jen jsem měla pocit, že mimčo také dostalo pořádnou dávku cukru a od té doby s sebou pořád šije :-) Mě Míra také v sobotu odjede na hory... všichni jsou na horách, jen já ne.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kristi, kuchyně vypadá krásně. Máš pravdu, že je až škoda tu fialovou zeď nějak zakrývat.
Odpovědět
jůůůůůůůůůůůůůů x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, ja jsem bez netu cca do ctvrtka, takze holt nemuzu psat... fungujeme super, hlavne trouba je bozi, pece, griluje, mikrolvnkuje...no proste parada. A nejlepsi je co? no VANA prece, teda spis bazen :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
jééé, takže už bydlíte??? jupííí!!!! :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
prosimte, uz od patka.....dneska zajedu novou pracku :-) baru, sla jsem take do Lavamatu, ale o kus levnejsi nez ty
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, blahopřeji k přestěhování a k vaně :-) Lavamat je super, zatím jsem naprosto spokojená.
Odpovědět
kristi: ty si kupuješ i novou pračku??? co s tou starou?
Odpovědět
jinak bezva, že už bydlíte, už se těšíme na kolaudačku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, Robovi se ji nechtelo stehovat a stejne prala docela blbe v porovnani s touhle ;-)
Odpovědět
jo tááák, takže je bokem plněná ;-) tu starou jste prodali, nebo jí nechali v tamtom bytě? jsem včera jela kolem vás večer, ale byla tam zatím šílená tma, svítila jen chodba v jednom domě =-)
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme byli vcera doma, od cca 19:30....tady parkuji cca 4 auta, jsme tady jak na samote u lesa... jj, bokovku, pak jeste dam mezikus a na to susicku
Odpovědět
snad budete mit brzo nejaky sousedy ;-) to je dobre, zes zmenila nazor na susicku, ja se na ni hrozne tesim, pracku si ale asi necham tuhle, i kdyz, myslim, ze Peta ji taky nebude chtit stehovat
Odpovědět
Profilova fotka
jsou ti chlapi fakt lini.... susicku nebudu pouzivat furt, si myslim ze jen na to velky pradlo, rucniky, povleceni, rifle atd....maly si stejne asi povesim....ale min. do zimy ji zatim nechcci
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já naštěstí stěhovaní pračky nemusela řešit - v poslední bytě byla zabudovaná do kuchyňské linky. Lavamat pere super, jen většinou skončí trochu dříve, než ukazuje na začátku praní (asi nemáme moc špinavé prádlo :-) ) O sušičce také uvažuji. S malým bychom ji užili, říkám si, že vyzkoušíme látkové pleny, tak na ty by se hodilo. Jinak cukr mám naštěstí v pořádku, tak snad mimčo nebude žádný obřík.
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, to je fajn, ze cukr v poradku, s tvoji figurou ani nelze mit obrika, neboj.... na latkovky by byla susicka super. u nas je ten cas teda zatim v poradku, akorat teda fakt nepotrebuju tolik programu, no. ale casem to urcite vykoumu
Odpovědět
Profilova fotka
To já také zatím programy zkoumám a objevuji. Super je, že má i extra rychlý program asi na 30 min, když jen něco potřebuješ rychle přeprat. Také jsem už objednala kočárek. Varovali na eshopu, že budou od února zdražovat kvuli kurzu koruny, tak jsem řekla, proč čekat.
Odpovědět
holky, já peru jen celkem na tři programy, ač jich má moje pračka od A do K, takže dost. Stejně ty jiné člověk nevyužije, peru toho hodně dohromady, čekat na to, až budu mít 5 kg syntetického prádla stálobarevného atp, tak to nemám kam dávat :-D sušička je výborná na právě ručníky, fusekle a takový věco, co se pak nemusej žehlit, povlečení taky když se tam dají džíny, tak se srazí, resp. sušička napoprvé srazí skoro vše, u kalhot je problém, že jsou z nich kraťasy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, jakej????? ukaz nestras, ze se to srazi, to jsem teda netusila, takze z osusek budou rucniky na ruce??? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To ja bych občas potřebovala, aby se mi nějaké kalhoty srazily, abych je nemusela zkracovat :-D Kočárek máme objednaný tento http://www.detskyraj.cz/zbozi/6164-in..., v olivově zelené. Je krásně stabilní, odpružený a parádně houpe. Také se s ním naprosto jednoduše manipuluje, všechno je jen na jedno cvaknutí.
Odpovědět
Profilova fotka
jo,tak ten ma kamoska a moc spokojena, houpe skvele, akorat mi prijde trsoku velky,ale to je tema kolama....bude se ti s nim jezdit urcite super taky mam problem, kdyz uz mam tu vel. 36, tak je to des, to je jak na modelky, o pul metru delsi kalhoty, hruza...
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, jo, tak kola jsou dost veliká, zase to bude super do lesa, ale i na pražskou dlažbu :-D Při skládání do auta se dají v případě potřeby i sundat, takže to bude v pohodě. Korbička je také krapet delší, ale to jsem právě chtěla, protože, pokud bude mimčo po tatínkovi, tak to bude pěkný dlouhán.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?