Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Ahoj holky, my se z Ikea vrátili teď. Máme dvě skříňky kuchyňské, dáme je taky do koupelny. Smontujeme nějak v týdnu, jedná bílá lesk a jedna hnědá. A lidi dobrý, ani jich tam moc nebylo, my teda šli zas jen do těch kuchyní. Viděla jsem ten věnec, no............ zelenej by byl zelenej. Baru: to je skvělý s tím mlíkem, to moc gratuluju x-) x-) x-) Snad budu taky mít úspěch. Kristi: ty jo, si pamatuju, když do mě máma rvala stoptusin, to mi dávala na cukr, jsem se vztekala jak tur :-D :-D :-D Takže s Miou soucítím, dobrý to není :-D :-D :-D Ale sladký mlíko snad pomůže. Jinak, já jsem nateklá jak prase, skoro neobuju už ani kecky, natož nějaké zimní boty. A chodím v teplákách :-S
Odpovědět
tak jsem na chvíli dala do alba kuchyň, je sice nedodělaná, ale provozu schopná x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, deti jeste spi, a ja v klidku kafickuju, snad vyrazime za chvili... Evi, uz to mas za par, vydrz :-) Jinak ten Stoptusin je dobre, sladouckej - oni ty leky uz delaj s normalnima prichutema, ale stejne to nechce. Ja jsem na tohle byla super,, ja snedla i Bromhexin a jeste sem se oblizovala
Odpovědět
Profilova fotka
ty vogo, ta je kraaaaaaaaaaaaaasnaaaaaaaaaaaaaaa :-) :-) :-) :-) :-) hele jako fakt bila je proste nejlepsi barva na svete
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, ta kuchyně je dokonalá. Sice jsi s ním měla ty starosti, ale teď už si jí budeš jen užívat. Úplně tu slintám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
baru, jakto ze ho jeste nemas??? http://www.fatboy-shop.cz/zbozi/3409/...
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, tak nad těmahle taky slintám :-D Ale ta cena už je horší. Nakonec vezmeme k Matesovi asi tmavě šedou.
Odpovědět
Profilova fotka
juu,to se povedlo http://bydleni.idnes.cz/jedno-podkrov...
Odpovědět
ahoj holky díky za pochvalu kuchyně, ještě ten roh a bude to a máme vyzvedlou šatnu, jsem si to teda vyřvala, ale je ;-)
Odpovědět
mě napadlo, jestli ještě budeme mít nějakej srazík, dokud jsem ještě 2v1? na byt vás pozvu, až to tady bude trochu uklizený, krabice by měly zmizet snad do konce měsíce, neb se zdá, že všechen nábytek už máme (teda, to, co jsme chtěli pořídit teď) Baru: ty nohy k té vrchní skříňce jste vrtali nějak? Nebo jen na vruty? Já to ještě nerozbalila. A dávali jste ten boční panel? To taky netuším, jak se bude přidělávat, asi taky vrutama? A o sklo už ses někde zajímala? Jako nahoru?
Odpovědět
Profilova fotka
no jasne, kdykoliv vcelku muzeme...ja uz tak dlouho nebyla v cukrarne, vzala bych vas do jedne francouzske nebo muzem klidne dat obed
Odpovědět
kde????? mňam, já teď pořád žeru sladký................. mám na to děsnou chuť nebo oběd a cukrárna :-D až bude mia fit ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja doufam,ze jeste dneska budeme doma a max. jeste zitra, ale ve stredu jdeme tancit a budem na Narodni...takze klidne muzem treba pak
Odpovědět
tančit? stále chodíte???? a už tančí, nebo pořád individualistka?
Odpovědět
Profilova fotka
uz tanci, takze dobry....mame to az do ledna a pak asi znova....pokud ji to bude bavit. Ale neivm, jak to bude s tou nemoci, zda uz bude ready, ale doufam,ze ano
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, středa by u nás taky šla. Beru oběd i cukrárnu, jím na co příjdu :-D Evi, s tou skříňkou - nohy jsme při šroubovali, díry na to Míra vyvrtal. Z boku není potřeba nic, to vypadá OK, ale ten vršek je potřeba zakrýt, jsou tam vidět jinak ty šrouby. A já ostuda to ještě nemám dořešené. Přitom taky kousek u Vltavské je nějaké sklenářství. Musím se tam vypravit. Kristi, fajn, že je Mie lépe.
Odpovědět
Holky, tak dobrý, počítám se středou a kdyby něco, tak se domluvíme operativně na jindy. Baru: my koupili na boky ty krycí panely, neb jednu jsme vzali hnědou, to by nebylo hezký bílý z boku a jednu lakovanou a to Petr chtěl panel taky, že jako aby to bylo stejný. Potíž je v tom, že ten panel je o 6 cm delší, prý kvůli nějaké případné dekorační liště, takže ten musíme zkrátit a pak nějak našroubovat, no, on si poradí. A ty nohy, takže najít vrtačku, dobrý. To sklo mi pak vyfotíč, viď? Nebo ti ho vyfotím já, kdybych ho měla dřív, my tu máme sklenářství několik, jen nejdřív postavit tu skříň, no........ Kristi: to je super, že už tančí, oni ty děti jsou sladký při těhle aktivitách, se učej takový ohleduplnosti a tak a obzvlášť holčičky x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
a kam bychom se tak vrtly? kdyz jsme s Matesem?? nejaky nekuracky...fakt netusim. Krome Pizza Nuova u Kotvy
Odpovědět
kristi: no tak do tý francouzský, ne?? jo to až po o...... já chci taky nekuřáckou a mia potřebuje děstkej koutek ;-) jo a pokud možno, kdyby to bylo někde na tramvaji 3,8,19....... Pizza Nuova, to je to nahoře?? Tam je to mňam x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to je tam v patre, tramvaje tam jezdi
Odpovědět
no tak tam bych šla, tam je moc dobrý papání x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, to je vcelku pravda.....ja zatim doufam,ze teda budeme ok...
Odpovědět
Profilova fotka
Pizzu Nuova taky beru, jen nevím, jak je tam ve všední dny plno. O víkendu to bývá bez rezervačky dost na knop. Ale asi tam kdyžtak můžeme dvě hoďky dopředu brknout a zamluvit si stůl.
Odpovědět
já tam byla ve všední den a je to tam velký, takže v poho
Odpovědět
Profilova fotka
ja tam byla naposledy na statni svatek a bylo narvano....ale normalni vsedni den je v pohode
Odpovědět
bude v poho, v poledne tam sice chodí lidi jíst, ale je to velké ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, tak uvidime, my pokud Mia bude ok, tak v pul 11 mame tancovani a v Ambi otviraji v pul 12, coz bych tak nejak snad stihla
Odpovědět
jj, 12 je fajn ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak super, ttak predbezne to plati. Mia si tam minule krasne hrala, takze aspon bude klid
Odpovědět
Profilova fotka
kua, ta je krasnaaaaaaaaaaaa http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?