Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
tak třeba pak něco domluvíme společně ;-) jsem upřímně zvedavá, jaké to s prckem bude, i Vánoce
Odpovědět
Máme hracího slona Lamaze x-) x-) x-) x-) dáreček od kamarádky pro prcka, ten je fajnovej x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
juuu, a byla jsi ted nekdy na prohlidce? my jsme s M samy doma, tak se tesim,jak usne, dam si vinko a budu si cist
Odpovědět
jojo, byla, dneska, příště už jdu do Motola, prej ale ještě nic :-S
Odpovědět
Profilova fotka
vydrz, uz je to jen chvilka
Odpovědět
snad vyleze do Vánoc :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, to byl mela tak 10kg :-D :-D :-D
Odpovědět
to bude mít i tak, já už to vidím :-o :-o :-o
Odpovědět
Profilova fotka
ale prd, max. 4...vetsi by se nevesla ;-) uz se ni tesim, na prdolku...si zase pochovam miminko
Odpovědět
bude určo obr :-o :-o :-o a jak poleze, to chci teda vidět :-| chovat můžeš hned, obzvlášť, když bude řvát :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hehe, no tak fajn....aspon se ujistim, ze druhy jeste ne.... :-)
Odpovědět
zas jako mé dítě bude hodné, bude v n oci spát, přes den si hrátk, nebude řvát.......... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja si taky myslim,vy jste oba klidasove, tak mala bude urcite taky :-) Mia vzala naplast, zalepila pul svyho kocarku a ze prej ma BO
Odpovědět
viď? ;-) ty jo, je dobrá :-D :-D :-D :-D :-D starostlivá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, cumim na ni, sikulka. Uz fakt hezky mluvi, se divim jak uz ji to pali
Odpovědět
to je dobře, bude chytrá, šikulka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to nevim, zrejme dojicka krav z ni nebude, ja nejsem ten typ matky,co by ji vychvaloval, ale rozkecala se a tak jsem rada... uz se tesim na volny vikend, zitra ji odvezu a bude do nedele klid
Odpovědět
udělá kariéru ;-) ;-) ;-) ty jo, my máme o víkendu montování té šatny, snad nám to půjde a bude to hotové v neděli husa, mňam x-)
Odpovědět
Profilova fotka
hmm, to bude u tchyne asi taky kacena nebo husa, mne je to jedno, ja to nepoznam....to abych si sla pak zacvicit, pac snist to budu muset
Odpovědět
když je dobře udělaná, nemusí být tučná bude husa, neb byl sv. Martin, to se jí husa já umím vynikající, ale bude u mámy, my nemáme kde jíst
Odpovědět
Profilova fotka
ty jsi stejne kuchta sikovna.... si od Jeziska preju zasteru, nemam a vecne jsem pokydana necim
Odpovědět
jééé, já mám, ale moc jí nenosím, lenost
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já byla včera večer v bazénu. Zástěru mám a používám ;-) Já ráda vařím s rajčatama, tak ty bych jinak měla všude. No, takhle se zakydám až při jídle :-D Mia je šikulka, že tak mluví. Naše dítě zatím pěkně houká ;-) Včera si pěkně hrál s plyšovým míčkem, ale strašně se rozčiloval, že když do něj ducne, že se mu odkutálí. A už máme v Říhovi tu správnou délku police, tak to dojdu dneska vyzvednout. Ale příští týden mám asi na oběd zabitý. V ponděli jedu ke kolegyni, co je taky na mateřské. Ve středu máme v poledne 6-měsíční kontrolu, ve čtvrtek masáže a v pátek plavání. Všechny aktivity pro mimina jsou přes poledne. Mohla bych ale případně čtvrtek nebo pátek odpoledne na ten dortík.
Odpovědět
Tak bude dortík ;-) Můj drahý muž přijde snad dnes odpoledne dřív, tak se půjdeme podívat na nějaká světla a pak začneme večer připravovat tu montáž šatny, já myslím, že to nebude těžký, je to 7 stojen, tak ty se navrtají, mezi to police, tyče a šuplíky, to už se jen nějak usadí. No, šuplata se musí smontovat.
Odpovědět
Profilova fotka
tak dortik :-)
Odpovědět
Profilova fotka
na dorticek pujdem semka http://www.cafe-st-tropez.eu/
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, jo, souhlasím, tam už jsem jednou na koláčku byla a moc dobré :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tam bych klidne chodila do prace...kaficka, dorticky...na pul uvazku, to by me i bavilo
Odpovědět
jéééé, mňam x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baru http://www.tyden.cz/rubriky/bydleni/n... pekny :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?