Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
ona ji ma i jinde http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.... ;-)
Odpovědět
tak jinde je mooooooc pěkná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
letim cvicit a vecer jdeme na Pink ;-) zitra nevim, jak se domluvite s Barou, kdyztak mi pisnete sms a ja se pokusim dorazit, ale nevim, jak stihnu predtim nakoupit
Odpovědět
ok ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, já se ozvu, jak se budu blížit k centru, a domluvíme se, jak jsi na tom ty.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jak jste dopadly? my jsme dorazili domu az nekdy v 16h, takze nic. u nas nic noveho, jen jsem si konecne vybrala hodiny, da mi je mamka k vanocum
Odpovědět
já přišla až v půl páté z poradny, masakr Jak jsi na tom v pondělí?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, no, my jsme to taky nakonec nezvládly. Chudák Eva byla děsně dlouho v Motole a já zas potřebovala s Matesem domů. Tak jdeme zítra, pokud máš čas, přidej se. My jsme právě přijeli z Ikey s těma židlema a světlem pro Matese.
Odpovědět
Ukaž židle, jaký???? My byli v Ikea včera. A jako, bomba. Rozbil se mi smeták, co jsem koupila v Kika, tak jsem ho reklamovala a normálně mi dali novej!!!!!!!!!!!!!!! Já čuměla jak puk, čekala jsem dohady, co jsem s tím dělala a tak a ono nic, normálka přinesli novej a dál se s tím nepárali. Neuvěřitelný.
Odpovědět
Profilova fotka
zítra asi dobře, nic neplánuju...v kolik?
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem včera reklamovala Robovi měsíc starý boty u Bati a vratili mi penize, taky pohodička
Odpovědět
oběd?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jako chceme jit na obed nebo jen do te cukrarny?
Odpovědět
Profilova fotka
pomoooooc, Evi nevim, ktere ti pro Amálku vybrat http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=1... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já raději jen do cukrárny okolo 2-3 hodiny. Včera jsme začali s poledním příkrmem a rozhodně to ještě není na to, abych Matese krmila někde venku. Židle jsou tyto http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro... v bílé kůži. Večer je vybalíme a zítra snad nafotím.
Odpovědět
Profilova fotka
zidle krasny, super ze uz je mate :-) zitra mi 2-3 naprosto vyhovuje, my byli dnes u Mysaka, ale francouzka ma teda daleko lepsi standart 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Židle jsou fajn, musím říct, že mi vyhovují nejlépe ze všech, co jsme viděli. Taky jsem na Myšáka četla spíše rozpačité reakce, tak ta francouzská bude lepší.
Odpovědět
Cukrárna souhlas ;-) Jen jsem zapomněla, kde to je a jak se to jmenuje. Ve 14 nebo v 15? Mně je to jedno, tak podle vás, resp. dětí.
Odpovědět
Kristi: ty botičky jsou boží všechny x-) x-) x-) x-) x-) a jak jsou maličkýýýý x-) x-) x-)
Odpovědět
baru: žídle pěkný, tak jste nakonec vybrali, šikulové ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, u nás je teďka mazec. Matesovi asi rostou zuby, jinak si to vysvětlit neumím. Dneska byl extra protivný, před chvíli se s řevem vzbudil a musela jsem ho ukojit. Tak doufám, že to zítra bude lepší, nebo jinak asi budeme z cukrárny vykázáni :-p Tak co se sejít ve 14:30? Evi, je to v pasáži u Nováků ve Vodičkové, Cafe St. Tropez.
Odpovědět
14:30 dobrý, pasáž vím, počkám před tím ;-) mě nepřehlídnete, jsewm OBROVSKÁ a jdu v teplákách :-N no to jste chudáci teda oba dva, Matese asi bolí zoubky a ty musíš mít nervy.... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám, že mi ve 14:17 jede nízkopodlažní 3, tak tam budu o pár minut později. Je to náročný, zkusím koupit ten chladivý gel na dásně.
Odpovědět
Profilova fotka
ok, ve 14:30 jsme tam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Roba na me, ze Eva je prece tehotna, co kdyz zacne rodit u zakusku atd....proste chlap :-D
Odpovědět
kristi: od zákusků bych to měla blíž do porodnice :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem mu taky rikala, ze te kdyztak hodime do taxiku a pojedem
Odpovědět
já bych teda brala, aby už to bylo, ale dnes to ještě nepůjde, neb Petr je v Ostravě, tak spíš to necháme na zítra :-D Ono to nejspíš bude nějak nečekaně, protože žádné posly, dle mudra taky nic................chjo
Odpovědět
Profilova fotka
bud rada, ze posly nemas, ono asi neni o co stat, ja je taky nemela a pak jsem rovnou vedela, ze UZ
Odpovědět
no to jo, ale zas kdy už, že jo............... že jako nic a pak hned?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?