Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

30. pro 201377830
  • tak jinde je mooooooc pěkná 😉

• letim cvicit a vecer jdeme na Pink 😉

zitra nevim, jak se domluvite s Barou, kdyztak mi pisnete sms a ja se pokusim dorazit, ale nevim, jak stihnu predtim nakoupit

• Sponzor fóra
  • ok 😉

• Evi, já se ozvu, jak se budu blížit k centru, a domluvíme se, jak jsi na tom ty.

• ahoj holky, tak jak jste dopadly? my jsme dorazili domu az nekdy v 16h, takze nic.

u nas nic noveho, jen jsem si konecne vybrala hodiny, da mi je mamka k vanocum

• já přišla až v půl páté z poradny, masakr

Jak jsi na tom v pondělí?

• Ahoj, no, my jsme to taky nakonec nezvládly. Chudák Eva byla děsně dlouho v Motole a já zas potřebovala s Matesem domů. Tak jdeme zítra, pokud máš čas, přidej se.
    My jsme právě přijeli z Ikey s těma židlema a světlem pro Matese.

• Ukaž židle, jaký????

My byli v Ikea včera.

A jako, bomba. Rozbil se mi smeták, co jsem koupila v Kika, tak jsem ho reklamovala a normálně mi dali novej!!!!!!!!!!!!!!! Já čuměla jak puk, čekala jsem dohady, co jsem s tím dělala a tak a ono nic, normálka přinesli novej a dál se s tím nepárali. Neuvěřitelný.

• zítra asi dobře, nic neplánuju...v kolik?

• já jsem včera reklamovala Robovi měsíc starý boty u Bati a vratili mi penize, taky pohodička

• oběd?

• jako chceme jit na obed nebo jen do te cukrarny?

• pomoooooc, Evi nevim, ktere ti pro Amálku vybrat
    http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=10403290 😃 😃 😃

• Holky, já raději jen do cukrárny okolo 2-3 hodiny. Včera jsme začali s poledním příkrmem a rozhodně to ještě není na to, abych Matese krmila někde venku.
    Židle jsou tyto http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/40139646 v bílé kůži. Večer je vybalíme a zítra snad nafotím.

• Sponzor fóra
  • zidle krasny, super ze uz je mate 🙂

zitra mi 2-3 naprosto vyhovuje, my byli dnes u Mysaka, ale francouzka ma teda daleko lepsi standart 😎

• Židle jsou fajn, musím říct, že mi vyhovují nejlépe ze všech, co jsme viděli. Taky jsem na Myšáka četla spíše rozpačité reakce, tak ta francouzská bude lepší.

• Cukrárna souhlas 😉 Jen jsem zapomněla, kde to je a jak se to jmenuje. Ve 14 nebo v 15? Mně je to jedno, tak podle vás, resp. dětí.

• Kristi: ty botičky jsou boží všechny 😵 😵 😵 😵 😵 a jak jsou maličkýýýý 😵 😵 😵

• baru: žídle pěkný, tak jste nakonec vybrali, šikulové 😉

• Holky, u nás je teďka mazec. Matesovi asi rostou zuby, jinak si to vysvětlit neumím. Dneska byl extra protivný, před chvíli se s řevem vzbudil a musela jsem ho ukojit. Tak doufám, že to zítra bude lepší, nebo jinak asi budeme z cukrárny vykázáni 😛
    Tak co se sejít ve 14:30? Evi, je to v pasáži u Nováků ve Vodičkové, Cafe St. Tropez.

• 14:30 dobrý, pasáž vím, počkám před tím 😉 mě nepřehlídnete, jsewm OBROVSKÁ a jdu v teplákách 😬

no to jste chudáci teda oba dva, Matese asi bolí zoubky a ty musíš mít nervy.... 😒

• Koukám, že mi ve 14:17 jede nízkopodlažní 3, tak tam budu o pár minut později.
    Je to náročný, zkusím koupit ten chladivý gel na dásně.

• ok, ve 14:30 jsme tam 🙂

• Roba na me, ze Eva je prece tehotna, co kdyz zacne rodit u zakusku atd....proste chlap 😃

• kristi: od zákusků bych to měla blíž do porodnice 😃 😃 😃

• ja jsem mu taky rikala, ze te kdyztak hodime do taxiku a pojedem

• já bych teda brala, aby už to bylo, ale dnes to ještě nepůjde, neb Petr je v Ostravě, tak spíš to necháme na zítra 😃

Ono to nejspíš bude nějak nečekaně, protože žádné posly, dle mudra taky nic................chjo

• bud rada, ze posly nemas, ono asi neni o co stat, ja je taky nemela a pak jsem rovnou vedela, ze UZ

• no to jo, ale zas kdy už, že jo............... že jako nic a pak hned?

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Články od našich partnerů
    Tepelná čerpadla BOSCH lákají nízkými náklady a snadnou obsluhou
    Cihly HELUZ zvyšují akustický komfort v bytech i kancelářích
    Levnější stín s venkovní roletou VELUX
    Archiv článků od partnerů