Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, neni uz lepsi nez brat si hypoteku na byt v praze ¨vzit si hypoteku a postavit si domecek?? dat v pze takovou dardu za byt..nevim..ale to zalezi na vas..hlavne at vyberete dle vasich predstav :) Lucka
Odpovědět
luccyr: "domečky" v praze stojí třeba 40mil, i více.............. asi by to lepší bylo, jen jsme dosud neměli drobné :-D :-D :-D
Odpovědět
Luccy, to je hodně o představě bydlení. Ne každý touží po domku a nebo když už, tak má jasnou představu, jak by ten dům měl vypadat a než se spokojit jen s tím na co mám, tak půjde do krásného bytu. A nevim jestli máš nastudované ceny pozemků v okolí Prahy, ale takový pozemek tě vyjde min. na 3 mil. a za další 3 mil bych já tedy asi nepostavila dům podle svých představ :-N a ještě k tomu bych žila mimo Prahu někde v prdelákově a další prachy a čas bych dala za dojíždění :-p Prostě jak jsem řekla, někomu stačí řadovka někde za Prahou, někomu jinýmu vyhovuje bydlení v satelitu, kde je jeden barák jak druhej a někdo ty peníze radši vrazí do kvalitního bytu v Praze :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Evi :-D :-D Luccy, nebylo...my dum nejak nechceme, protoze uz by proste asi nebyl primo tam, kde chceme zit a to je pouze a jen na Praze 2. A na to fakt nemame. Domek jsme meli, kus od Prahy a stalo to za hovno, my na to nemame cas, nervy, chut a vsechny ty veci... kdyz vezmes v potaz, ze musite mit jeste 2 auta, ze budes delat detem jen taxikare a doma se budete max. potkavat a mijet....pokud to nekomu vyhovuje, tak fajn. mam kamosku ve Strancicich, 16 km od Prahy, denne je 2-3hodky v aute i s ditetem, jezdi po nebezpecnych silnicich a toho casu, kterej se da vyuzit jinak. nase predstava a sen se splnil, jsme spokojeni
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, tak doufám, že tě Mates pak moc nevyděsil. Doma dostal mlíčko a vychlazené kousátko a je zase dobře ;-) Ty dortíky byly mooooc dobře, čokoládu já můžu. S bydlením tu máme asi všechny stejný názor, jinak bychom se tu ani nesešly ;-)
Odpovědět
Nevyděsil, je to brouček malej kouzelnej ;-) S tím se musí počítat, nám taky rostly zoubky ;-) Dortík byl mňam............. bych mohla furt, ale brzo už ne a ne a ne :-| Já bych brala vilu, ani bych se neupejpala, na tramvaji a na metru, s pěkným parčíkem x-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Už mám přečteno půl kojící knížky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, čte se to rychle, ono je to dost dokola, ale až budeš mít malou doma, nebudeš mít moc čas to studovat. Jinak jsou taky dobré stránky kojeni.net.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) pridam par dnesnich obrazku, ja fakt nevim, co ty lidi vymyslej...ze kdyz to doladej do posledniho detailu, stejne to proste nebude mit styl http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.... http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.... tohle by me svihlo, mit doma zelenou podlahu a jeste dlazbu, ja bych to nechtela ani zadarmo, ani s topenim v podlaze, proste to pusobi strasne neutulne http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto....
Odpovědět
Profilova fotka
Já zelenou ráda, ale tohle je fakt moc.
Odpovědět
jojo, ty stránky znám ;-) ta zelená podlaha je hnusná, ta bude asi koupelnová spíš, dlažba do obytných místností vypadá jinak a i ten nábytek je nudnej............ a ta první fotka je na mě moc ikea.......... takový přeplácaný a "všední"
Odpovědět
Profilova fotka
Mia uz je vykoupana, nedeste se toho jejiho zlobeni, ona je normalne fakt hodna,ale asi se nudila, kdyz tam nebyly hracky apod.
Odpovědět
Článek se načítá
dyť nic nerozbila ani :-D :-D :-D a pěkně žvatlala ;-) ono stejně těžko by někde měli pavouky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ani ne, no....ja jsem zvykla uz, proste je zivejsi,no. co s tim mam asi tak delat uz se tesim, az si ponucham malinky miminko
Odpovědět
zas lepší, než kňouravka, co se drží máminý sukně, ne? já se taky na mimi těším ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tesit se je dulezity, dela to fakt hodne...ja se tesila tak moc, ze vylezla driv, ale to se te uz netyka :-D :-D :-D vydrz uz jen chvilku
Odpovědět
no tak to jsem se asi moc netěšila :-D :-D :-D zítra ještě musím umýt koupelny a vytřít pracovnu a pokojík a pak by už mohla no, nebo čeká na kuchyň :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
se zeptej, treba ti nohou kopne do mocaku jako ze ANO, mami :-)
Odpovědět
no to mlátí ručkou do močáku, potvůrka, za to ale dostává vynadáno ]-( já myslím, že čeká na kuchyň a na roletku do ložnice, nechce spát při světle :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
potvurka jedna vycurana. a jo, dyk ona je uz otocena, takze rukou...auuu,to si pamatuju, ze dost bolelo
Odpovědět
to bolí jak sviň ;-) a jako když je močák plnej a fakt dá ránu, tak............ :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
si to skoro vybavuju, auuuuu
Odpovědět
dneska je ale hodná x-) x-) x-) x-) jenom dloube, to mi nevadí, na močák ještě nesáhla prej když je člověk takhle oteklej, tak by se mělo rodit brzy, páč to tělu vadí, tak jsem zvědavá musím ještě zítra zavolat servis na mrazák, nějak se mi nezdá kdyby do konc týdne dodělali kuchyň, bych se taky nezlobila, páč jinak budeme čekat pak až snad do vánoc a ještě chci dojet koupit ty světla, možná pošlu P a ještě musíme vrátit krabice po stěhování, dnes je musím slepit, ale sama to nedělám, nemůžu se ohnout
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, to vam toho jeste zbyva, vid? c se ti nelibi na mrazaku? ja uz se jdu asi vykoupat a cumet na superstar, priznam se, ze se divame jen kvuli Martinovi
Odpovědět
mrazák se nějak divně namrazil, jsou tam rampouchy nevím, kdo je martin, ja nekoukám vůbec tak papa
Odpovědět
Ahoj, omlouvám se, že vám sem lezu, ale na idnes psali dneska o Holešovickém pivovaru a jestli tam některá z vás bydlí, tak si to určitě ráda přečte ;-) http://bydleni.idnes.cz/holesovicky-p...
Odpovědět
Profilova fotka
Evi,t o jsou krasny kacenky http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2...
Odpovědět
no to jsou opravdu krááásnýýýý kačenky x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
skoda, ze z toho fakt rychle vyrostou
Odpovědět
Profilova fotka
jak ti dneska je?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?