Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

30. pro 201377830
  • Jo, jo, pěkný moc, jen ty lofty nejsou schopni prodat 😬

• to jsou takovy byty napr, kdyz je to rodina. Mne se libili ty v Karline, tam je to trosku jinak, je to do patra prosklene, tudiz ten zvuk se tam tolik nerozleha

www.cornlofts.cz

• Sponzor fóra
  • Vypadá to dobře, ale s dětma si to stejně nedovedu moc představit.

• no prave, to je tezky.....my vcera rozebirali, ze teda jako deti chceme 3, to abychom uz zacli fakt vybirat neco vetsiho...no uvidime, ja fakt nespecham, ale muz se dusuje, ze mi bude vic pomahat 😎

• Tři děti?????????????????? 😉

• mne by stacily dve.....nevim, jak bych to zvladla....tak ho pritom necham....zatim

• ty jo, ten můj chce taky tři děti 😬

já bych dvě asi 😉

a na dvě děti to chce větší byt asi, neb chci, aby měli každej svůj pokoj, no uvidíme............. pracovnu nevyklízím

• Já jsem taky chvíli uvažovala o třech, ale dvě budou stačit. Uvidím vůbec, jak dopadnu s porodem toho druhého, do třetího císaře bych fakt nešla. Tři děti je problém, že pak musíš mít i obrovské auto, většina věcí je koncipovaná na čtyřčlenou rodinu a ještě bych potřebovala třetí ruku 😃
    Evi, taky pak budu chtít něco většího, ale až tak za 10 let. Když jsou svišti malí, předpokládám, že budou raději spolu.

• Dvě stačí i nám 😉

V tom případě bysme možná ani větší byt nepotřebovali, zpočátku budou spolu a pak by se mohl přistavět pokoj jeden a druhej prcek by dostal pracovnu 😉

Když to budeš mít dobře zahojený, což snad jo, tak se podruhé může podařit normálka, hlavně se nenech to druhého CS preventivně natlačit, to někdy dělají a je to zbytečný 😕

• Baru a to se reze do stejny jizvy???

• to oni řežou i jinam, jen je potíž v tom, že se bojej, aby ta jizva nepraskla, páč na konci těhu je slabá hodně děložní stěna............ a při kontrakcích může dojít k prasknutí

tak oni vždycky měřej sílu a kontrolujou, jak to drží, jak, to teda nevím, ale dělá se to

• Ahoj, my jsme celý den courali venku, když bylo tak hezky. Já doufám, že třeba druhé zvládnu vytlačit už normálně. Snad to bude ta holčička a bude to drobina 😬 Počkám ty dva roky a snad bude jizva dobře zahojená a nic nepraskne 🤔
    Nějak jsme s Mírou pořešili uspořání dětského pokoje, tak se snad konečně vrhneme na realizaci.

• tak zitra vyrazime do Ikei, Mia je zdrava, tak aspon zabijem pul dne

• my snad zase zítra vyberem světla do ložnice už, chodíme už několik dní...........zítra poslední obchod a když tam neobjevíme zázrak, máme vybráno už 😉

• Sponzor fóra
  • Evi, jaké světlo máte vybrané? Pořád hledáme něco do obyváku, tak ať se inspiruju.

• Další perla z koníka http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=118062&vOffset=0&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end V květnové diskusi se postupně asi 5 holek ptalo, jak se počítají měsíce 😃 😃 😃

• uuuuu, se v tom vubec nevyznam tedka 😛

• Já taky ne. Všechno je nějak obráceně 😛
    My dneska byli u tchánovců a oni jsou děsně hluční, tak se sesypali na Matese a řvali na něj jak na nedoslouchavou babičku a divili se, že se na ně zaškaredil.

• Ty jo, to jsou koňksý hlavy na tom MK 😃 😃 😃

Baru, mnou se asi moc inspirovat nemůžeš, neb my jsme na tom se světlama jako vy ze židlema 😃 no, my jsme tak teda se vším, ale............

Ale vybráno máme.

Co se Rendla týče, nedoporučuju, neb to není zázračná kvalita, to se dají najít za stejnou či mírně vyšší cenu kvalitnější 😉

Osvětlení Vávra - ty mají asi nejhezčí světla, designový, krásnej show room, ale ceny odpovídají. Ovšem, najsou se i za přijatelnou cenu, dají ti domů kalatogy, fakt super.

Dobrej je taky Luminex . hodně mají neměckých 😉

Hodně se mi líbilo i v Light and Shadow

Alhambra - na Míráku, ale tam jsou dost........... jako spíše ti nabízejí drazží, ovšem, jsou tam ochotní a katalodů taky milion

No, my máme nakonec vybráno, na strop z Light and Shadow a na zeď z Vávry. A ložnice bude vyřešená.

Obývák bude největší oříšek, to si necháváme na "někdy". Přeci jen zavěsit něco do těch 5m, to bude.............. Musí to být obrovský, dominantní, svítící a drahý 😒

Jo a máme šatnu!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Výrobek z Kika teda už nidky více, Petr málem rozsekal celý byt vzteky, ale je to hotové a ............. pak nafotíma ukážu 😉 Tím pádem zmizí zas několik krabic, hurááá. A snad už teda všechny, mám ještě dvě kuchyňský, ale čekám na tu skříň furt 😐

A včera jsem byla na koncertě Erose, jéééééé a prcek jak řádil v břiše, asi ho taky miluje 😃 😃

• Evi, už jsem si říkala, zda nejsi v Motole, když jsi se tu chvíli neukázala 😉
    Tolik obchodů se světlama, ty jsem ani neznala. Tak díky za přehled. Light and Shadow se mi taky celkem líbil, tam jsme koupili světlo do koupelny a WC.
    Tak alespoň, že tu šatnu máte hotovou a hlavně, že to stíháš ještě než se malá vyklube. Jé, když si vzpomenu, jak mi taky Mates řádil a škytal v břiše 😃 A za hodinu jdeme na šestiměsíční kontrolu. Toto letí.

• ale krasne to urcite je, o tom neni pochyb 🙂

• No, Baru, zatím to prý moc nevypadá.............. Zítra jdu do poradny, tak uvidíme, jestli se něco nepohnulo.

Kdybysme šly na ten dortík, tak bych v pátek odpo, neb to jedu právě na KO, že bych přišla potom.

Jo, obchody se světlama mám zmáknutý, znám jich víc, ale tyhle byly dobré 😉 Tady k nám to je celkem věda, ty světla.............

• Pátek odpoledne mi taky vyhovuje. Do 1 máme to plavčo, potřebuji si pak jen vyzvednout plínky u Mánesa a pak mám volno. Takže bych to viděla tak mezi 2 a 3.
    Evi, mě zase přes měsíc říkali v Podolí jak se to chystá a přesto si dal Mates na čas. Ale lepší, ať se Amálka pěkně dopeče a ty máš ještě chvilku klidu 😉

• Taky bych to viděla mezi 2-3, ja jdu do té poradny na 11, ale myslím, že to bude na dlouho 😒

No, má ještě 10 dní do termínu, ale už mě to zmáhá, tak bych brala, aby neotálela a šup ven, teď je i teplo celkem, by se jí to mohlo líbit 😃

• Matyskova, hezky nam to tady vyresili jen co je pravda...

mi nesel 2 dny net, malem jsem umrela 😃 😃 😃 😃 problem je v kabelu ve zdi, nejde - reklamaci mi pry neuznaji. Tak mam router vytazenej vedle zasuvky, no....

co zitra dortik????

• nevim, zda jste zaregistrovaly toto:
    http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/kristi/album/nase/5000069

super to vypada ta tapeta pod sklem

• tapeta pěkná 😉 ale dala bych si jí jinam a bez skla

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?