Jakou realitku vybrat? Podělte se o zkušenosti.

31. srp 20208360
  • @plutonka  Dobrý den
     Muzu se zeptat na p.cernou. co byl za problem? My také řešíme a světe div se, nic se neděje. Můžete mě kontaktovat. Děkuji

• My máme skvělé zkušenost s M&M reality. Patří mezi ty známější, takže bych neměla žádné obavy jak to často bývá. My osobně jsme měli všechno hladce a rychle vyřízené, takže spokojenost. Kdyby Vás zajímali nějaké recenze zákazníku tak jsem jich docela dost našla tady https://recenzezdarma.cz/m-m-reality-recenze/

• Za nás rozhodně nemohu doporučit realitku Bidli. Poté, co nám jednou ukázali pozemek, nám co dva dny volali, že mají spoustu dalších zájemců a ať se rozhodujeme rychle. Dost trapné jednání, ale pozemek se nám líbil a tak jsme ho vzali i tak. Nicméně po podpisu rezervační smlouvy, kde si od nás vzali provizi 60 000, jsme je už ani neviděli. Vše řešil právník, kterého měl pokrýt rezervační poplatek a provize. Bohužel se po pár měsících ukázalo, že právník byl externista objednaný realitkou, a jelikož paní z realitky odmítla zaplatit za jím poskytnuté služby, nezbylo nám nic jiného, než zaplatit dalších 15 000 za právní služby. Paní z realitky byla hrozně překvapená, hrozně se omlouvala, plakala nám do telefonu, že to nemohla zaplatit, protože tolik peněz nemá a kdesi cosi, no naštvaní jsme byli příšerně. Nakonec jsme to nechali být, než se kvůli pár tisícům někde dohadovat, ale s touto realitkou už nechceme mít nikdy nic společného..

• Sponzor fóra
  • Já už 3 nemovitosti koupil/prodal přes jednoho makléře z remaxu a teda dokonalost. Mám bohaté zkušenosti i s jinými, ale to se mnohdy nedá řict ani vstřicnost, natožpak profesionalita. Dle mě nejde tak o firmu jako o konkretniho makléře..Pokud chcete kontakt napiste zprávu. Je z Brna ale dělá široké okolí

• Zdravím, zeptejte se ve svém okolí a uvidíte, třeba někdo má nějaké osobní reference, ty jsou vždy nejspolehlivější. Tady přikládám článek na toto téma: https://www.eurobydleni.cz/blog/vite-jak-vybrat-realitniho-makle-e-/13/ . Snad Vám pomůže v rozhodování. 😉 😉 😉

• Zdravim. Prosím, nemáte někdo aktuální zkušenosti s RK Top domov s.r.o.?

• Já mám super zkušenost s realiťáky z Kaktusu u nás ve Frýdku-Místku. Pomohli mi prodat chatu za dobrou cenu. Konkrétně jsem teda jednala s panem Šuniarem i Ryškou a super komunikace. Doporučuju. https://www.kaktusreality.cz/kontakt/frydek-mistek

• Dobrý den,
    můžu vědět, jestli jste nakonec využili služeb United real? Měli bychom od nich kupovat domek, který se ale bude teprve stavět. Předem děkuji za odpověď.
    Andrea

• @martinu25  Dobrý den, zjistili jste něco o nich? Chceme od nich také kupovat... Děkuji za info

• Tajovský reality

S makléřem panem Křenkem jsem se dohodla na prohlídce domu, respektovala jsem jeho termín, který byl o týden později (prý dovolená a nechce z toho dělat majitelce průchoďák) a den před prohlídkou mi byla schůzka zrušena s tím, že "dům se rezervoval". O rezervaci, jak sám přiznal, věděl o tři dny dřív.

Za těchto podmínek obvykle realitka přistupuje k dražbě, takže v tomto případě na tom zjevně prodělal i prodejce nemovitosti.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat