Sprchový kout zděný nebo skleněný, co byste zvolili?

30. bře 2021450
  • @1hruskova  Díky, já mám v těchto rozměrech asi manžela 😬 , takže bez dvířek se asi neobejdeme, ještě zkusíme dietu 😃

• @alfice  Tak to je dobrý, pobavila jste mě 🙂

• @repelka  JJ, to je sedátko, hloubka 30cm.

• Sponzor fóra
  • ahoj, tak my mame sprchač ze dvou stran proskleny a to sklo je z vnejsi strany takove zrnite, z vnitrni hladke, koupene v baumaxu, bydlime tady cca 6 tydnu a jeste jsem ho nemyla, nelestila, vodu mame tak tvrdou, ze hruza, ale kapky na tom videt nejsou vubec... takze za me urcite sklo 🙂

• @1hruskova  - jj omlouvám se, dotaz by na tebe, díky za odpověď. Je fakt že my by jsme ty skla ještě v půlce nechali vypískovat aby bylo aspon nějaké soukromí a pak by teda toho na bezvadné umývání nebylo moc. Manžel jako sklenář tyhle skla do koupelen montuje tak ví jak to vypadá a je právě jen pro to sklo. Koupelna bude malá - jen 2,10m na 2,60 takže to sklo by to hodně odlehčilo.....

• @ykram  tak o sedátku budu taky přemýšlet 😃DD

• @repelka  No právě, my máme taky malou, asi jako ty a neumím si představit nic jiného než to sklo, které to fakt opticky zvětší, posílám ještě foto větší části, foceno ode dveří.

• @1hruskova  - tak takhle to vypadá i u nás, i to okno, jen wc bude v jiné místnosti......to bych spolu nesnesla..asi je to nějaká moderna, vidím to skoro všude..ale to už je na jinou debatu....jinak koupelnička krásná...dík za foto....si to ted už i líp představím..

• @ykram  Máte prosím obklady a dlažbu LAZIO? Jak jste spokojeni na údržbu? Děkuji

• @asen  JJ, máme a jsem naprosto spojeni - neměnila bych a doporučuju 🙂

• @ykram  Děkuju

• ahoj, zkusím to tady - lidi co máte sprcháč z luxfer - dali jste je na dlažbu, nebo jsou luxfery postaven před dlažbou?

• @ykram  
    Ahoj, chtěl jsem se zeptat, když máte otevřený sprchový kout, nedostává se Vám vody mimo něj? Jak ho máte hluboký...Díky za info

• @kvasnicatomas  Ahoj, sprchový kout máme 140 cm hluboký a 100 cm široký. Voda ven nám necáká, nelituji, že jsme to takto udělali 🙂

• Jen pro inspiraci 😉

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat