Vestavěná trouba. Co sledovat? Jaké funkce, ovládání?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zařizujeme ůplně novou kuchyń, skoro všechny spotřebiče už mám vybrané a pomohla mi i diskuze na Koníku. Teď bych potřebovala poradit ohledně trouby, hlavně co sledavat, na co koukat jestli to má či ne, funkce, ovládání apd. Děkuji moc.
Odpovědět
1
2
@romi.r jo, to je asi fakt :-D Děkuju za upozornění ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ale nevím jestli je taková suprová věc :-) někdo mi tvrdí že jo a někdo že zase vubec, tak nevím :-)
Odpovědět
:-) taky se mi zdá, že lucinkafr popisuje pyrolýzu...já právě hledám někoho, kdo by měl troubu s katalytickým čistěním, pořád se nemůžu rozhodnout, jestli tu levnější s tím nebo tu dražší (a hezčí 8-) ) bez toho...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Holky, jaky objem mate trouby a jak jste spokojeni? 53l mi pripada docela malo:(
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@kristi ... ahoj, četla jsem, že máš troubu společně i s mikrovlnkou ... to mě zaujalo ... si s tím spokojená? a název a typ? díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucijeje ahojda, jjj....mam a jsem stale spokojena. Mam Samsung FQ 159ST
Odpovědět
@kristi .... no teď na ni koukám na netu a dá se sehnat už i za 10 tis., tak to je paráda :-N .... takže pečení super jo? i mikrovlnka? díky
Odpovědět
@kristi .... a mohla bych mít prosbičku? myslím, že bys mi ji mohla vyfotit v otevřené pozici??? a jak je to s plechy, to jsou nějaké speciální široké nebo tam vleze klasika? díky díky ;-)
Odpovědět
@kristi .... a ještě jedna otázka :-D ... ty dva otočné knoflíky vlevo a vpravo jsou výsuvný? díky ;-)
Odpovědět
a co značka brandt?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
Profilova fotka
Navazuji na téma. Poradíte nějakou dobrou troubu? Ráda bych s výsuvy, energetickou třídu A, A+, A++, gril, zámek, ráda bych i programovatelné hodiny, by se trouba sama vypnula atd. ale není podmínkou... Ted jsem narazila na značku Mora, má pěkné trouby, kolem 10tis, ale nevím, jestli nejde to samé nalézt za menší peníz. Díky za každý tip.
Odpovědět
Profilova fotka
@klara.t - mám Siemens HB43GT540E, má vše, co chceš a spoustu věcí navíc a dá se sehnat od cca 8500,- Kč.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Prosím o pomoc s výběrem vestavné pečící trouby a mikrovlnky (budou nad sebou). Už jsem toho prostudovala hodně, ale stále nevím. Moje favoritka byla trouba MORA VT 528 MX http://pecici-trouby.heureka.cz/mora-... nebo TVT 538 MX http://pecici-trouby.heureka.cz/mora-... , která se oproti té první liší jen v tom, že má podsvícené knoflíky, teplotu na displeji a měkké zavírání dvířek (po vyzkoušení zavírání v kamenném obchodě ale nevidím rozdíl ). Mikrovlnku k nim vybranou mám MORA VMT 330x http://mikrovlnne-trouby.heureka.cz/m... jenže jsem začala číst diskuze o značce Mora a váhám....minimálně 2x někdo psal, že jim jde horký vzduch dopředu před troubu a ničí okolní skřínky...psalo se o tom, že ji koupilo Gorenje, není už to tedy česká značka, že se to podepsalo na kvalitě a další a další věci. Tak ted se bojím jít do Mory. Máte s těmito výrobky někdo zkušenost? U trouby bych chtěla: výsuvy plechů větší objem (alespon kolem 60l, Elektroluc má dokonce 74l) chladná dvířka kruhové toplné těleso a ventilátor - pro horkovzduch) úprava proti otiskům prstů A, A+, A++ přítomnost Grilu jako bonus, ale není nutné: dětská pojistka (či zamačkávací knoflíky), teplota na displeji, minutku a časovač, rychloohřev. Toto splnuje například Elektrolux EOC 3430 COX, ale k němu nemohu najít žádnou mikrovlnnou troubu. http://pecici-trouby.heureka.cz/elect... U MWT upřednostnuji displej, dogitální nebo polodigitální ovládání (max.jeden otočný knoflík na nastavení času). Poradíte prosím? Je ten můj vybraný set nahoře dobrý, kvalitní nebo mám jít do jiné značky? Do jaké? prosím o přesné označení doporučené trouby. Díky
Odpovědět
Profilova fotka
nikdo nevybírá ted troubu?
Odpovědět
@klara.t Já jsem kupovala troubu AEG a má tyto parametry: Popis produktu 8 způsobů ohřevu: Spodní ohřev, Ventilátor+světlo, Ventilátor+kruhové topné těleso, Ventilátor+kruhové topné těleso+spodní ohřev, Ventilátor+horní ohřev+gril, Gril, Spodní+horní ohřev, Horní ohřev+gril elektronické ovládání se zápustnými přepínači pyrolytické samočištění ISOFRONT TOP – velmi nízká teplota vnějšího skla dveří 2 teleskopické výsuvy 5 zásuvných úrovní pro rošt 3 využitelné pracovní úrovně elektronický časovač elektronická regulace teploty rychlé předehřátí nabídla teplot ukazatel zbytkového tepla bezpečnostní vypínání trouby zabezpečení před dětmi, mechanický zámek zámek dveří pro pyrolýzu tukový filtr 4násobně prosklená dvířka příslušenství: 1 grilovací pánev, 2 plechy, 1 tvarovaný rošt Z toho jsem požadovala chladná dvířka, teleskopický výsuv, ventilátor, časovač a dětskou pojistku
Odpovědět
@klara.t Jinak přesně je to AEG Competence B 5941 -5m, teď už mají novou kolekci, ale mají ji taky, jen pod jiným označením. Tenkrát jsme chytli úplně úžasnou cenu, jako doprodej, tak mi bylo úúúplně jedno, že už je nová kolekce a já beru tu starší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucinkafr děkuji podívám se na ní, mám také určitý cenový limit, tak zhruba do těch 11tis, spíš pod 10 a byla bych ráda :-)
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?